Gdyby One Direction nie mieli brwi i zębów
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Przyszłość jest piękna
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Ładne rzeczy
Niezniszczalne
Nieuczciwa ocena
Zdeklasowani znowu
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież1 czerwca 2019, 11:33
Teraz wyglądają o wiele lepiej
Odpisz
19 lutego 2018, 05:54
oni sa brzydcy naeet z brwiami xd
Odpisz
4 grudnia 2015, 21:34
Odpisz
4 grudnia 2015, 21:21
A wcześniej tak nie wyglądali?
Odpisz
4 grudnia 2015, 18:10
Ładniejsi.
Odpisz
25 sierpnia 2015, 23:28
Nagle stali się ładni O.o
Odpisz
1 listopada 2014, 16:23
Walduś xD
Odpisz
1 września 2014, 16:25
U-F-O-
-o
-/I\
-/\
Odpisz
18 listopada 2013, 13:58
wyglądają jak ten z kiepskich XD
Odpisz
11 października 2013, 14:55
Hahhqhahahhahaha loooll XDDD
Odpisz
11 września 2013, 19:59
masakra hahahah
Odpisz
11 września 2013, 19:24
Hahahahhahaahhaahha
Odpisz
11 września 2013, 15:33
No dobra przyznaję bez bicia nie wiem co to za zespół ktoś mnie oświeci ?
Odpisz
11 września 2013, 16:00
zespół dla wszystkich jest to zespół One Direction <1D> maja od 19-21 lat w ich skład wchodzą Louis,Zayn,Harry,Niail i Liam
Odpisz
11 września 2013, 16:03
jak już wypisujesz członków mógłbyś z nazwiskami bo po samych imionach ich nie sprawdzę
Odpisz
11 września 2013, 16:06
zespół dla wszystkich? Chyba pedałów ;_;
Odpisz
11 września 2013, 16:07
okej a więc Louis Tomlinson,Zayn Malik,Harry Styles,Niail Horan i Liam Payne
Odpisz
11 września 2013, 16:56
A nie łatwiej pedał,pedał,pedał,pedał,pedał ?
Odpisz
Edytowano - 11 września 2013, 22:07
@Karso21Respawn: Nie rozumię ludzi którzy dyskryminują innych w internecie z powodu że wymienia imiona jakiegoś zespołu
Mozę ich słucha może nie lecz to nie znaczy żeby zaraz kogoś nazywać "pedałem lesbijką idiotą " i tak w nieskończoność ...
Kiedyś z czystej ciekawości przetłumaczyłem piosenki biebera samodzielnie ponieważ w necie znajdywałem podróbki nawet nie wiecie jakie piosenki były głębokie. Trochę za dużo napisałem ...
Odpisz
Edytowano - 11 września 2013, 22:10
@siemek22: Nie jest tak łatwiej jak już chcesz mnie wyzywać to już cię informuje że słucham dużo ostrzejszesz muzyki niż oni grają ...
To co oni grają jest kompletnie nie w moim stylu.
Odpisz
12 września 2013, 14:37
@hubert1204t: przecież on nie wyzwał jego tylko powiedział że to zespół dla pedałów
Odpisz
12 września 2013, 14:38
@hubert1204t: przecież cie nie wyzwał wyzwał członków one direction -,-
Odpisz
15 września 2013, 23:14
Ku*wa mać dlaczego mu o tym mówicie? Można było jeszcze go uratować..
Odpisz
Edytowano - 22 września 2013, 18:00
@siemek22: nie? wiem ze im zazdrościsz ale nie z każdej gwiazdy musicie rb gejów :)
Odpisz
11 października 2013, 15:28
@Karso21Respawn: zgadzam się z tobą
Odpisz
19 października 2013, 21:47
@siemek22: s***aj od nich!!! nikt nie dyskruminuje twojego ulubionego zespołu/piosenkarza/piosenkarki
Odpisz
20 października 2013, 10:29
Bo Eminem nie jest pedałem :) tak samo jak różne zespoły rockowe i metalowe
Odpisz
20 października 2013, 12:19
@siemek22: no i co??? Nie jestem jakąś kobietą religii inie chce być ale każdy jest bliźnim każdego...
Odpisz
15 marca 2015, 13:12
@hubert1204t: Piosenki biebera może i są głębokie ale nie on je napisał on tylko je śpiewa dla kasy
Odpisz
11 września 2013, 18:03
hmm... teraz wyglądają o wiele lepiej
Odpisz
11 września 2013, 15:04
A gdyby nie mieli jeszcze włosów?
Odpisz
11 września 2013, 17:04
a gdyby mieli morde jb?
Odpisz
11 września 2013, 17:32
A gdyby nie śpiewali ?
Odpisz
11 września 2013, 17:45
@Menfis360: też dobre
Odpisz