Prawdziwy poliglota to tłumaczył
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Natychmiast grajcie lepiej, bo jak nie...
Zapraszamy
Należy się za piękne oczy
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Zdeklasowani znowu
Nwm co ze mną nie tak
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież1 grudnia 2019, 00:02
T O N Ą Ć
Odpisz
4 grudnia 2019, 19:03
@axis551: T
Odpisz
4 grudnia 2019, 19:04
@Legolasjo: O
Odpisz
4 grudnia 2019, 19:05
N
Odpisz
4 grudnia 2019, 19:05
Ą
Odpisz
4 grudnia 2019, 19:06
@LostInSpace: Ć
Odpisz
4 grudnia 2019, 19:07
@Xenon77: We did it!
Odpisz
Edytowano - 4 grudnia 2019, 19:59
@Legolasjo: let's do it again!
T
Odpisz
4 grudnia 2019, 20:02
@piorx: O
Odpisz
4 grudnia 2019, 20:04
@Legolasjo: N
Odpisz
4 grudnia 2019, 20:05
@piorx: Ą
Odpisz
4 grudnia 2019, 20:06
@Emson07: Ć
Odpisz
5 grudnia 2019, 07:02
@Legolasjo: yay!
Odpisz
5 grudnia 2019, 15:01
@piorx: T
Odpisz
5 grudnia 2019, 15:40
@Fnafowyziomek: O
Odpisz
5 grudnia 2019, 16:08
N
Odpisz
5 grudnia 2019, 16:13
@Legolasjo: Ą
Odpisz
5 grudnia 2019, 16:20
Ć
Zacząłem to to muszę skończyć
Odpisz
5 grudnia 2019, 21:10
@axis551: T
Odpisz
5 grudnia 2019, 21:12
@Fnafowyziomek: O
Odpisz
5 grudnia 2019, 21:14
N
Odpisz
5 grudnia 2019, 21:15
@Fnafowyziomek: Ą
Odpisz
5 grudnia 2019, 21:29
@Legolasjo: Ć
Odpisz
7 grudnia 2019, 22:02
@Fnafowyziomek: od tyłu
Ć
Odpisz
7 grudnia 2019, 22:05
@CzeresniakPl: Ą
Odpisz
7 grudnia 2019, 22:08
@Legolasjo: N
Odpisz
7 grudnia 2019, 22:43
O
Odpisz
7 grudnia 2019, 22:51
T
Odpisz
7 grudnia 2019, 23:03
@LostInSpace: czas zatrzymać tę karuzelę śmiechu
Odpisz
8 grudnia 2019, 12:49
nareszcie
Odpisz
8 grudnia 2019, 15:20
@piorx: Od Tyłu
Ć
Odpisz
8 grudnia 2019, 15:21
@Fnafowyziomek: Ą
Odpisz
8 grudnia 2019, 15:30
@CzeresniakPl: N
Odpisz
8 grudnia 2019, 15:30
@Legolasjo: O
Odpisz
8 grudnia 2019, 15:32
@CzeresniakPl: stop
Odpisz
8 grudnia 2019, 15:45
@piorx: T
Odpisz
8 grudnia 2019, 16:49
its time to STOP!!
Odpisz
8 grudnia 2019, 17:19
@piorx: NOPE!
Od Tyłu
Ć
Odpisz
Edytowano - 8 grudnia 2019, 17:22
@Fnafowyziomek: Ą
Odpisz
8 grudnia 2019, 17:23
@Legolasjo: N
Odpisz
8 grudnia 2019, 17:41
@Fnafowyziomek: stop
Odpisz
8 grudnia 2019, 17:42
@piorx: proszę
Odpisz
8 grudnia 2019, 18:50
@Legolasjo: O
Odpisz
8 grudnia 2019, 18:51
@Fnafowyziomek: Ć
Odpisz
8 grudnia 2019, 20:56
dobra piszcie sobie co chcecie ja sobie ide
Odpisz
9 grudnia 2019, 15:55
Ą
Odpisz
9 grudnia 2019, 16:15
@Fnafowyziomek: W
Odpisz
9 grudnia 2019, 16:21
To już wymknęło się spod kontroli wystarczy
Odpisz
9 grudnia 2019, 16:45
@axis551: NIE WYSTARCZY!11!!!!111!1ONE11One!!
Odpisz
21 lutego 2020, 19:35
@Fnafowyziomek: a jednak wystarczyło
Odpisz
21 lutego 2020, 20:26
@Polalak: T
Odpisz
22 lutego 2020, 08:36
O
Odpisz
22 lutego 2020, 09:36
@Legolasjo: N
Odpisz
10 listopada 2020, 09:59
@Fnafowyziomek: Ą
Odpisz
10 listopada 2020, 10:18
@ponis: Ć
Odpisz
11 listopada 2020, 09:32
@LostInSpace: Od tyłu
Odpisz
13 listopada 2020, 09:43
@Fnafowyziomek: Ć
Odpisz
13 listopada 2020, 10:01
@ponis: Ą
Odpisz
13 listopada 2020, 10:33
@Fnafowyziomek: N
Odpisz
13 listopada 2020, 10:41
@ponis: O
Odpisz
13 listopada 2020, 10:45
@ponis: U
Odpisz
21 grudnia 2022, 15:52
@Polalak: T
Odpisz
23 grudnia 2022, 13:54
@Jestem_fajny: O
Odpisz
23 grudnia 2022, 14:43
@Fnafowyziomek: N
Odpisz
24 grudnia 2022, 13:44
@Legolasjo: Ą
Odpisz
24 grudnia 2022, 13:47
@Jestem_fajny: Ć
Odpisz
15 lutego 2023, 16:30
@Polalak: T
Odpisz
15 lutego 2023, 17:08
@Fnafowyziomek: O
Odpisz
15 lutego 2023, 17:08
@Legolasjo: N
Odpisz
15 lutego 2023, 19:47
@Fnafowyziomek: Ą
Odpisz
15 lutego 2023, 20:35
@Jestem_fajny: Ć
Odpisz
17 lutego 2023, 18:04
@Legolasjo: T
Odpisz
4 grudnia 2019, 23:43
Dlaczego nikt nie mówi o tych wygórowanych cenach ?
Odpisz
21 grudnia 2022, 15:53
@igor444: Ta gra po prostu przewidziała inflację w Polsce w tym roku.
Odpisz
22 grudnia 2022, 04:13
@Jestem_fajny: Czekamy na przewalutowanie złotówki w dolara
Odpisz
14 kwietnia 2022, 20:36
Grałem i potwierdzam.
Gra to house disigner
Odpisz
7 kwietnia 2021, 09:22
Ja w to grałem
Odpisz
9 grudnia 2019, 09:44
Też mam w szopie taką ciężarówke
Odpisz
30 listopada 2019, 14:41
Kisne
Odpisz
30 listopada 2019, 14:44
@xmrocznax:
|_|
Odpisz
30 listopada 2019, 14:46
Dzięki.
Odpisz
30 listopada 2019, 15:29
@xmrocznax:
Ja też
Odpisz
30 listopada 2019, 18:03
@Martix_Love: |_| _
Odpisz
30 listopada 2019, 18:06
@ThomasTheLokomotywa:
Dziękować
Odpisz
4 grudnia 2019, 19:53
@Martix_Love: i ja
Odpisz
4 grudnia 2019, 21:21
@limetien: jeden dla mnie
|_|
Odpisz
4 grudnia 2019, 21:49
*
koperek
Odpisz
5 grudnia 2019, 07:24
*
Czosnek
Odpisz
5 grudnia 2019, 13:56
*
Pietruszka
Odpisz
5 grudnia 2019, 14:05
@limetien: ^ , ' ~ ♧ przyprawy
Odpisz
5 grudnia 2019, 21:45
@limetien: ogórki, woda
Odpisz
5 grudnia 2019, 22:35
Chyba już czas wyłączyć powiadomienia do tego wątku.
Odpisz
6 grudnia 2019, 20:17
@xmrocznax: NIE
Odpisz
8 grudnia 2019, 14:36
ocet
Odpisz
4 grudnia 2019, 23:34
Lepszy i tak czeski
Odpisz
4 grudnia 2019, 23:33
NiEbIeSkI z PrOwInCjI
Odpisz
4 grudnia 2019, 21:22
Magia jeja: najśmieszniejsze zazwycczaj są tytuły
Odpisz
4 grudnia 2019, 20:58
Jakby co to gra chyba nazywa sie: homedesign
Odpisz
4 grudnia 2019, 20:59
@Sucyxd: a nie sory, gra to house designer fix & flip
Odpisz
4 grudnia 2019, 20:54
Odpisz
4 grudnia 2019, 19:52
Aliexpress sie kłania
Odpisz
4 grudnia 2019, 19:50
PET BIEGUNACH NIEBIESKI
Odpisz
30 listopada 2019, 17:16
Przeciez nawet tlumacz google lepiej tłumaczy
Odpisz
4 grudnia 2019, 19:28
@Ulanus: Duża różnica
Odpisz
30 listopada 2019, 15:51
Co to za gra?
Odpisz
30 listopada 2019, 16:53
@Kasandra20:
Odpisz
4 grudnia 2019, 19:19
@Jejowczka_Spod_Kamyczka: podróbka house fliper jak zgaduje
Odpisz