Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Północne Węgry
Jesteś wybrańcem panie profesorze
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Można, tylko trzeba wstawać rano
Zaufaj mi, nie znam się na tym
Totalnie
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież4 grudnia 2019, 20:03
Wydaje mi się, że nie byłoby problemu z płciami, gdyby nie było rzeczy typowo zarezerwowanych dla kobiet i dla facetów, w tym znaczeniu, że jak płeć robi coś, co kojarzy się z płcią przeciwną to to jest "dziwne". Dlatego takim ludziom się może potem wydawać, że musieli się urodzić w złym ciele, skoro np. przez to że mają penisa nie mogą nosić sukienek--
Tylko opinia
Odpisz
4 grudnia 2019, 23:13
@Leishh: Świat byłby pięknym miejscem, gdyby to było takie proste, ale niestety istnieje takie coś jak dysforia, która dotyczy cielesności stricte i do samych stereotypów i norm ekrpresji czy ról społecznych jej nie przypiszesz.
Odpisz
4 grudnia 2019, 17:03
I helikopter bojowy
Odpisz
4 grudnia 2019, 13:47
Kobieta
Mężczyzna
i
Odpisz
4 grudnia 2019, 16:14
@Temple475: jeszcze gryzmoły
Odpisz
4 grudnia 2019, 13:23
Są też kremówki
Odpisz
30 listopada 2019, 15:48
Płeć fizyczna =/= Płeć mentalna
Pudełko na czerwone: \_____/
Odpisz
30 listopada 2019, 15:55
@Martix_Love: no wiadomo że są jeszcze helikoptery bojowe
Odpisz
30 listopada 2019, 16:05
@Martix_Love: co rozumiesz przez "płeć mentalna"?
Odpisz
30 listopada 2019, 17:00
@MineDan:
To czym się czujesz
Odpisz
30 listopada 2019, 17:15
@Martix_Love: Czuję się 11 letnią, czarną lesbijką.
Czy teraz mogę dotykać dzieci, czy nadal jest to karalne?
Odpisz
4 grudnia 2019, 12:26
@Martix_Love: możesz się tak czuć ale nie nazywaj tego płcią. To się nazywa zaburzenie ale nikt tego nie nazywa po imieniu bo REEEE mowa nienawiści!!
Odpisz
4 grudnia 2019, 12:52
@AurelionSol: ja się 8dentyfikuje jako bombowiec
Odpisz
4 grudnia 2019, 13:58
@Martix_Love: ja się czuję jako kobieta więc teraz będę właził do damskich kibli a jak mnie wrzucisz to jesteś transfobem :0
Odpisz
4 grudnia 2019, 14:15
@Martix_Love: ja się czuję jako Cekol Bezpyłowa gładź szpachlowa GS 250 20 kg
Odpisz
4 grudnia 2019, 14:45
@MalpyRazemSilne: ja sie czuje jak opiekacz do chleba
wait
Odpisz
4 grudnia 2019, 14:52
@Martix_Love: o ku*wa ile czerwonych. Ale tutaj ciemnogród.
Odpisz
4 grudnia 2019, 15:00
@Martix_Love:
Cokolwiek powiecie, faktycznie coś takiego istnieje. Tak samo, jak homoseksualizm, aromantyczność, et cetera, et cetera - z tą tylko różnicą, że te rzeczy określają coś innego.
Żarty typu "identyfikuję się teraz jako kobieta, więc otwórzcie szatnię" są po prostu żałosne. To działa całkowicie inaczej, a powtarzanie słowa tylko, żeby się pośmiać, utrwala stereotypy.
Ludzie się różnią. Skoro akceptujecie inwalidów, osoby z autyzmem i innych, tym bardziej nie powinno was obchodzić, jak ktoś się postrzega. Nawet, jeżeli przykładowo biseksualizm był zaburzeniem, to tego za kija nie zmienisz. Jesteś bi. I już.
Serio nie rozumiem, z czym macie problem.
Odpisz
4 grudnia 2019, 15:22
@notalesbian: na dobrą sprawę to większości ludzi właśnie nie obchodzi że ktoś tam sobie uważa że ma inną płeć niż w rzeczywistości. Tylko pytanie po co tworzyć jakieś terminy, skoro nie mają one większego zastosowania, szczególnie jak niektórzy ludzie twierdzą że płci jest nieskończenie wiele i w ten sposób sprawiają że określenie "płeć" traci zupełnie sens.
Mamy pewną terminologię, więc się jej trzymajmy, a nie twórzmy niepotrzebny zamęt.
Odpisz
4 grudnia 2019, 15:38
@Noxen: dobrze, ale przy okazji traktujmy ludzi z szacunkiem
Odpisz
4 grudnia 2019, 16:33
@MineDan: Ja od 8 lat nie wiedziałem co ze sobą począć, kim ja jestem. Wszyscy mówili do mnie jak do chłopaka, bo fizycznie nim jestem, ale czuję się kimś innym. Nie, nie chodzi o dziewczynę. Identyfikuję się jako Akumulatorowa wiertarko-wkrętarka PABS 20-Li D4 20 V. Nie wstydzę się tego, i mam gdzieś opinie innych. Jestem dumny z tego że mam odwagę mówić to, co chce mówić, i wyrażać się w taki sposób jaki chce
Odpisz
4 grudnia 2019, 18:35
@alexiejs: Dojdźmy do jakiegoś konsensusu. Ja wysuwam taką tezę "możesz się czuć kobietą, lub mężczyzną i powinno się to szanować, ale to, że czujesz się młodszy, nie sprawia, że np: tracisz obowiązki wynikające z wieku"
Odpisz
4 grudnia 2019, 18:36
@MineDan: ale ja jestem Akumulatorowa wiertarko-wkrętarka PABS 20-Li D4 20 V a nie jakąś kobietą
Odpisz
4 grudnia 2019, 18:37
@alexiejs: cieszę się
Odpisz
4 grudnia 2019, 21:05
@MineDan: tak trochę ci się poje**ło bo nie =/= tylko ≠
Odpisz
4 grudnia 2019, 21:17
@Damond: ???
Odpisz
4 grudnia 2019, 21:35
@MineDan: temu na początku <3
Odpisz
30 listopada 2019, 16:43
Slabe, " u twojej starej"
Odpisz
4 grudnia 2019, 18:17
@bulazpasztetem: c o
Odpisz
4 grudnia 2019, 20:30
@Bartuuu_Bert: no gdyby tak restauracja sie nazywala XDDD
Odpisz