Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Traktor_is_back

28 października 2025, 09:42

Ja mam 6 lekcji dziennie. Zawsze. 1 LO

Avatar CitroenBomba

7 grudnia 2019, 00:38

15.20/14.25/12.30/13.00/13.00
4 technikum bitches

Avatar des_tiny

6 grudnia 2019, 11:26

Ja z liceum i prawie zawsze kończę o 14.20, raz 13.25 <:

Avatar krzyychu

6 grudnia 2019, 11:45

@des_tiny: 14:20 to godzina o ktorej koncze tylko w piatki. Reszta tygodnia koncze poznien

Avatar des_tiny

6 grudnia 2019, 12:33

@krzyychu: Najgorsze jest to że w domu jestem o 16.30 jak wracam autobusem 😂

Avatar baarts

6 grudnia 2019, 13:47

@des_tiny: BEKA XDDDD

Avatar
Konto usunięte

6 grudnia 2019, 21:09

@baarts: BE(cz)KA

Avatar
ZajebistyRycerz

1 grudnia 2019, 09:54

pozdro z liceum mając lekcje codziennie do 13

Avatar Aqualu

6 grudnia 2019, 09:02

Pobij piąteczki kończone o 11.30

Avatar
ZajebistyRycerz

6 grudnia 2019, 15:12

@Aqualu: wtoreczek kończony o 11.15

Avatar benek10

6 grudnia 2019, 17:14

@Aqualu: w piątki kończę o 10:30, ktoś chce jeszcze coś powiedzieć?

Avatar
Konto usunięte

6 grudnia 2019, 21:05

@benek10: Ja w piątki, w zasadzie kończę o 13:00, teoretycznie o 10:45 bo później mam pływanie, czyli trochę tak jakbym miał wolne, a praktycznie 15:00 przez dodatkowe zajęcia, oczywiście nie licząc godzinnego powrotu do domu

Avatar Jokkero

6 grudnia 2019, 20:50

Jak byłem w podstawówce to miałem lekcje nawet do 17 a teraz jestem w technikum i najpóźniej mam do 15

Avatar
Konto usunięte

6 grudnia 2019, 20:51

@Jokkero: I o piątej zaczynasz?

Avatar nieznanix14

6 grudnia 2019, 20:25

Technikum, prawie codziennie kończę 14.40 oprócz worków, 15.30 niestety

Avatar Jurekis_

6 grudnia 2019, 09:24

Część klasy jest na wykładzie na Uniwersytecie (nie mam dzięki temu fakultetów), a pani od mamy w szpitalu. KONIEC O 11 W I LICEUM BUM!

Avatar
kroganin

6 grudnia 2019, 09:31

@Jurekis_: Ja planowo piątki mam od 12 do 14, więc no...

Avatar Jurekis_

6 grudnia 2019, 12:16

Avatar Pietruike

6 grudnia 2019, 14:29

@Jurekis_: ja zawsze kończę o 11 w piątek)), jestem w 1. klasie liceum

Avatar Pracownik_Fundacji_SCP

30 listopada 2019, 20:52

Jeszcze nie wie co go czeka. Kiedyś jak byłem mały to narzekalem ze miałem 5 lekcji a dziś jestem w niebo wzięty kiedy mam 7 zamiast 8

Avatar baarts

6 grudnia 2019, 13:48

@Pracownik_Fundacji_SCP: To oczywiście nie znaczy że powinniśmy mieć więcej lekcji niż te 5.

Avatar PotasBizmut

6 grudnia 2019, 12:43

Jako student muszę zauważyć że mam niekiedy zajęcia od 8 do 21 :')

Avatar
Konto usunięte

6 grudnia 2019, 12:21

Dziwne, miałem na odwrót.

Avatar Towarzysz777

6 grudnia 2019, 08:39

Pozdrawiam z czwartków w które mam 7:30 - 17:00 :c

Avatar nata127

6 grudnia 2019, 09:48

@Towarzysz777: to w ogóle legalne? W sensie trzymać uczniów 10h w szkole

Avatar Towarzysz777

Edytowano - 6 grudnia 2019, 10:54

@nata127: Legalne, bo to Technikum i w to wchodzą kursy z Podstaw Budownictwa :/

Avatar nata127

6 grudnia 2019, 10:58

@Towarzysz777: tzn też jestem w techbazie (Informatyk) ale u mnie max 8 lekcji jest. Fakt czasem kończymy o 19:10 ale nie siedzimy aż 10h

Avatar Towarzysz777

Edytowano - 6 grudnia 2019, 12:04

@nata127: Ja w czwartki (Odnawialne źródła energii) mam zawodowe typu właśnie (skrótami) sysene, techil, a na końcu Podbee (Podstawy budownictwa) i po lekcjach takich zawodowych są jeszcze takie na kurs, więc 8h +2h kursu, a że wszystko w jednej szkole to je**ne 10h w jeden dzień, co prawda w piątek siedzę 4h, a pon-śr 7h, czwartek to męka, w zamian za weekend w piątek

Avatar Sharlatan

Edytowano - 6 grudnia 2019, 11:42

Studenci, którzy mają z 4 godziny dziennie 4 dni w tygodniu, a część z tego to wykłady na które chodzi z 5% kierunku :P

Avatar des_tiny

6 grudnia 2019, 11:27

Chyba że sobie skracam lekcje , wtedy o 10.35 koniec xd

Avatar CookieKitty

6 grudnia 2019, 11:25

Moja siostra chodzi do podstawówy i kończy lekcje 17:15 czy jakoś tak

Avatar Houdini

6 grudnia 2019, 08:37

Ja kończę ok 14 nwm może dlatego że to liceum integracyjne , albo fakt że zaraz będę pisał maturę .

Avatar JaBezTrybu

6 grudnia 2019, 09:56

@Houdini: 5 miesięcy to dla ciebie "zaraz". Dla mnie to całe wieki, mogłabym tę maturę nawet w tej chwili pisać.

Avatar Houdini

6 grudnia 2019, 11:01

@JaBezTrybu: dla mnie czas zapiepsza za szybko.

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Nie idź!

Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają

Angielskie śmieszki

A, okej

Najwspanialszy spośród przedmiotów

Niezniszczalne

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka