Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Północne Węgry
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Jakby trochę nie fair
Tacy sami, a ściana między nami
Młodzi gniewni
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież12 września 2013, 17:52
Bo zmurzynieli.
Odpisz
12 września 2013, 18:03
@mikulek04: bardzo rasistowski komentarz... popieram :P
Odpisz
12 września 2013, 17:39
bo kiedys się inaczej w burdelu gadało :p
Odpisz
12 września 2013, 16:12
Jeśli mam być szczera, to o tym "Sexy Bitch" nigdy nie słyszałam, a "Petty Woman" znam na pamięć.
Odpisz
12 września 2013, 16:37
@Rarytas: i co ?
Odpisz
Edytowano - 12 września 2013, 17:02
@Rarytas: Ekhem, ta piosenka od czasu do czasu leci w radiu. Dam Ci tutaj "tekst" piosenki jak ją Akon śpiewa. - DEJMN JU O SEKSI BYCZ, DE SEKSI BYCZ, DEJMD GIRL ( to była część refrenu, zwrotek nie znam za dobrze) (I przestańcie ją hejcić.)
Odpisz
12 września 2013, 18:03
@Rarytas: każdy słucha tego co mu się podoba :P ja osobiście wole akona ale to dlatego że oldschoolem nie za bardzo się interesuje :P
Odpisz
12 września 2013, 21:40
Tak się składa, że nie słucham plebejskich stacji. :)
Odpisz
12 września 2013, 21:42
@mmatik: Rozumiem. Ja tylko powiedziałam, że tego nie znam. Nie mogę oceniać czegoś, czego nigdy nie słyszałam. "Petty Woman" to nie jest piosenka, którą lubię, ale bardzo szanuję Orbisona za to jakim był miszczem. Wiele artystów chciało być tacy jak on, np. John Lennon.
Odpisz
12 września 2013, 21:58
@Rarytas: Ja w autobusie słyszałem tą piosenkę kilka razy. W innych miejscach jej nie słucham, jedynie jak w autobusie włączą jakąś z***ną stację to rzygać mi się chce. Tyle razy to słyszałem... boże, za co :<
Odpisz
12 września 2013, 22:17
No to współczuję.
Odpisz