@Desuv: co jest w matematyce do nauki? Jeden z niewielu przedmiotów w którym sie nie musisz uczyć 30 definicji na pałe. Przynajmniej u mnie jest tak że poznajemy pare przykładów i robimy na ich podstawie ćwiczenia w których tylko sie liczy a liczyć to chyba każdy potrafi
@Desuv: nauczenie sie paru cyferek i literek w matematyce a 4 strony czystego tekstu z historii. Jeszcze nie słyszałem by ktos na nią narzekał tak jak na matematyke
@Fafikens12: nie każdemu idzie dobre z matematyki niektórym ona sprawia problem a innym polski więc nie masz potrzeby dalszego tłumaczenia że matematyka nie jest problemem
To że ty nie masz/nie miałeś z nią problemów to gratuluje ale to nie znaczy że wszyscy mają tak samo
Komentarze
Odśwież14 grudnia 2019, 16:04
Matma jest izi.
Odpisz
7 grudnia 2019, 20:26
Moje oceny z matmy bez uczenia sie
1 - kartkowka
5 - kartkowka
2+ - sprawdzian
5 - sprawdzian
3 technikum informatyczne pozdrawia
Odpisz
7 grudnia 2019, 19:56
ale superowy piesek
Odpisz
3 grudnia 2019, 13:42
Jak można mieć dwie pały z matematyki w 4-7 klasie
Odpisz
3 grudnia 2019, 14:05
@Fafikens12: da się
Odpisz
3 grudnia 2019, 14:14
@Fafikens12: spytaj się chłopaka z mojej klasy który ledwo się wymigał z zagrożeń z matematyki i plastyki w 4 klasie
Odpisz
3 grudnia 2019, 14:17
@Fafikens12: It's showtime.
Odpisz
3 grudnia 2019, 14:27
matematyka jest łatwa w podstawówce i to bardzo
Odpisz
3 grudnia 2019, 14:30
@Fafikens12: zależy, jeśli jesteś pierwszoklasistą i patrzysz na matmę z np. 6 klasy to nie, jeśli jesteś w liceum to tak
Odpisz
3 grudnia 2019, 14:36
w 8 klasie
Odpisz
3 grudnia 2019, 16:22
@Fafikens12: chyba, że masz z nią problemy
nie wiem no po prostu ciężko ci się jej uczy
Odpisz
3 grudnia 2019, 16:37
@Desuv: co jest w matematyce do nauki? Jeden z niewielu przedmiotów w którym sie nie musisz uczyć 30 definicji na pałe. Przynajmniej u mnie jest tak że poznajemy pare przykładów i robimy na ich podstawie ćwiczenia w których tylko sie liczy a liczyć to chyba każdy potrafi
Odpisz
3 grudnia 2019, 16:38
@Fafikens12: wzory
Odpisz
3 grudnia 2019, 16:40
@Desuv: wzory do nauczenia sie to nie jakiś wielki problem
Odpisz
3 grudnia 2019, 16:42
@Fafikens12: dla niektórych jest problemem
Odpisz
3 grudnia 2019, 16:42
@Fafikens12: Dla Ciebie może nie być
Odpisz
Edytowano - 3 grudnia 2019, 16:44
@Desuv: nauczenie sie paru cyferek i literek w matematyce a 4 strony czystego tekstu z historii. Jeszcze nie słyszałem by ktos na nią narzekał tak jak na matematyke
Odpisz
3 grudnia 2019, 16:48
@Fafikens12: czego nie rozumiesz w tym, że n i e k t ó r z y mają problem z uczeniem się
Odpisz
3 grudnia 2019, 16:59
@Fafikens12: nie każdemu idzie dobre z matematyki niektórym ona sprawia problem a innym polski więc nie masz potrzeby dalszego tłumaczenia że matematyka nie jest problemem
To że ty nie masz/nie miałeś z nią problemów to gratuluje ale to nie znaczy że wszyscy mają tak samo
Odpisz
3 grudnia 2019, 17:20
@Desuv: no ok
Odpisz
3 grudnia 2019, 17:34
@Fafikens12: no ok
Odpisz
7 grudnia 2019, 19:36
@Fafikens12: znam gościa z mojego rocznika co przekiblował 1 klasę nie pytajcie jak
Odpisz
7 grudnia 2019, 23:11
@Fafikens12: Nie oceniaj innych swoją miarą
Odpisz
8 grudnia 2019, 09:01
@Jumper112: nie oceniam go A z tego co wiem to jest kumaty tylko nic dosłownie nic nie robił
Odpisz
8 grudnia 2019, 12:09
@kurczak1122: akurat nie od Ciebie to było :v ale okey then
Odpisz
8 grudnia 2019, 13:41
@Jumper112: A to sory
Odpisz
9 grudnia 2019, 20:04
@Fafikens12: Zgadzam się, matematyka to jedyny przedmiot w którym nie musisz się uczyć (nie licząc setek definicji z geometrii)
Odpisz
9 grudnia 2019, 22:34
@Mrbluecake: nareszcie ktoś sie zgadza
Odpisz
10 grudnia 2019, 20:45
@Mrbluecake: Uczyć może nie, ale żeby umieć trzeba zrobić naprawdę niemało przykładów, a to bywa problematyczne.
Odpisz
10 grudnia 2019, 21:29
@geralt735: W czym? Lekcja jest przepełniona przykładami, tematy mają conajmniej po 10 zadań
Odpisz
12 grudnia 2019, 08:23
@kurczak1122: U nas też typ nie wiedział ile to 2+2 i został w pierwszej klasie
Odpisz
3 grudnia 2019, 13:34
Ten mem jest po prostu smutny
Odpisz
3 grudnia 2019, 12:36
Na 100% będę miał pałę z matmy na koniec roku, oby nauczycielka się nade mną ulitowała...
Odpisz