Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Fajnie że odpowiedzieli
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Nie idź!
Trochę to nie fair wobec pozostałych
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
Powodzenia
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież28 października 2025, 09:31
Myślałem że tylko mi się to zdarza
Odpisz
Edytowano - 7 grudnia 2019, 13:42
Raz mi ktoś umyślnie deptał po piętach i kuł mnie kolcami róży, jak szedł za mną, i mówił, że zabije mi psa. (To była jakaś uroczystość. Musiałem tam iść obowiązkowo.)
W następnym dniu przed wejściem do mojego domu, leżały zwłoki mojego psa.
Ten idiota który mi to zrobił, ma już zarezerwowane miejsce w piekle, w tej samej sali tortur co hitler i bismark.
Odpisz
7 grudnia 2019, 14:01
@MajnkraftAlusiek: To psychopata. Powinieneś/powinnaś zgłosić tą sprawę dla spokoju swojego i innych.
I serio tak bez powodu?
Odpisz
Edytowano - 7 grudnia 2019, 14:07
@MajnkraftAlusiek: to jest najbardziej przykra rzecz jaką dzisiaj przeczytałam, [*] dla twojego pieska, który ma napewno super miejsce w niebie z innymi dobrymi pieskami. A tak ogółem to się stało jakoś nie dawno czy to stara sprawa?
Odpisz
7 grudnia 2019, 15:21
@Joanna789: bardzo smutno mi z tego powodu i szczerze ci współczuję
Odpisz
8 grudnia 2019, 00:09
@MajnkraftAlusiek: czytam sobie twoje komentarze i się zastanawiam co ty masz w głowie a tu taka sytuacja i ci powiem że mi cholernie przykro z tego powodu (o ile to nie bait)
Odpisz
8 grudnia 2019, 01:42
@MajnkraftAlusiek: zrobmy szturm na dom tego goscia i sie nim pobawimy
Odpisz
8 grudnia 2019, 08:13
@MajnkraftAlusiek: współczuje
Odpisz
8 grudnia 2019, 14:31
@Sarenka270: Nie wiem gdzie on mieszka.
Odpisz
9 grudnia 2019, 06:33
@MajnkraftAlusiek: to zaszturmujmy wszystkie domy w miejscu gdzie mieszkasz
Odpisz
9 grudnia 2019, 07:11
@Sarenka270: To było dużo lat temu.
Odpisz
7 grudnia 2019, 21:57
Ja miałem sytuację że jak mi upał bilety do autobusu to krzyknąłem ała.
Odpisz
8 grudnia 2019, 00:07
@macikos12: co
Odpisz
8 grudnia 2019, 08:13
@macikos12:
Odpisz
8 grudnia 2019, 08:23
@macikos12: *upadł
Odpisz
7 grudnia 2019, 21:30
True
Odpisz
Edytowano - 3 grudnia 2019, 17:38
Myślałem że tylko ja tak mam
Odpisz
3 grudnia 2019, 19:38
Ja się dołączam
Odpisz
7 grudnia 2019, 12:47
@matiExtreme: +1
Odpisz
3 grudnia 2019, 17:55
W sumie z fizycznego punktu widzenia to ktoś również tobie nadepnął na stopę
Odpisz
3 grudnia 2019, 17:59
@soltysior: ?
Odpisz
Edytowano - 3 grudnia 2019, 18:02
@Big_Chungus: Wszystkie oddziaływania fizyczne są wzajemne
Odpisz
3 grudnia 2019, 19:21
@Big_Chungus: 3 zasada dynamiki newtona
Odpisz
3 grudnia 2019, 17:34
to trochę jak z życiem w grach. jak tracisz życie to odruchowo mówisz ała.
zawsze mnie to zastanawiało czemu tak jest
Odpisz
3 grudnia 2019, 17:37
ja tak nigdy nie miałem wtf
Odpisz
3 grudnia 2019, 17:38
@Big_Chungus: nie jestem pewna, ale to chyba dobrze
Odpisz
3 grudnia 2019, 17:38
ja raczej jak coś mnie uderzy w grze:
Ty ku*wo je**na choć tu na 1v1 przekonamy się kto jest pi**a a kto nie pokaż się ty ch*ju pie**olony
Nawet jeżeli to boty
Odpisz
3 grudnia 2019, 18:58
Myślę, że powinieneś ograniczyć granie w brutalne gry, polecam zagrać w papatkę
Odpisz
3 grudnia 2019, 18:59
@ToFFeXPL: zaznaczymy że gram tylko w mc i age of civilization
Odpisz
3 grudnia 2019, 18:38
Neurony lustrzane. Twój mózg też wykrywa ten ból więc ma to sens
Odpisz
3 grudnia 2019, 17:36
To tak jak specjalnie udawać np. uderzyć kogoś i się położyć że niby on uderzył cię.
Odpisz