Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Nie idź!
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Frustrujące
Lekko nie będzie
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Najwspanialszy spośród przedmiotów
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież14 września 2013, 15:53
Chu**wy mem.
Odpisz
14 września 2013, 18:22
@kokomando: Był dobry do czasu kiedy zauważył go polski internet ;)
Odpisz
29 grudnia 2014, 14:30
@kokomando: Sam jesteś h**owy!
Odpisz
14 września 2013, 16:36
Co to jest w ogóle za rasa ?
Odpisz
14 września 2013, 17:08
@Fantie: chyba akita
Odpisz
14 września 2013, 18:55
Albo shiba inu.
Odpisz
Edytowano - 29 grudnia 2014, 14:29
@Fantie: Shiba Inu.
Odpisz
15 września 2013, 19:48
Kim do cholery jest pieseł???
Odpisz
1 listopada 2013, 21:37
@Refo3000: Pieseł to pies rasy akita inu, który jest memem internetowym. Współpracuje z mafią ruską.
Odpisz
2 listopada 2013, 18:18
@GuardOfDestruction: Dzieki :d
Odpisz
Edytowano - 29 grudnia 2014, 14:28
@GuardOfDestruction: Ja jestem Pieseł,jestem rasy Shiba Inu jak już i nie współpracuje z mafią!
Odpisz
1 listopada 2013, 19:29
Wow, Pieseł uroczy, wow :P
Odpisz
Edytowano - 15 września 2013, 00:06
wowowwowowoowowowowowowowowowowowowow przyjemność
wiem że dostane łapki w dół
Odpisz
14 września 2013, 21:14
Wow dawno wow nie widziałam pieseła wow :D
Odpisz
14 września 2013, 19:47
Boże ludzie to już jest bardziej w***iające niż zaspamowanie gównem poczekalnie
Odpisz
29 grudnia 2014, 14:30
@pater256: Ja ci dam nazywać mnie wku*wiającym!
Odpisz
14 września 2013, 16:33
Wow To Wow Się Wow Robi Wow Nudne Wow
Odpisz
14 września 2013, 15:41
wow wow wow wow wow wow wow wow wow wow
Odpisz
14 września 2013, 15:03
gif z Pieseł wow
Odpisz
12 września 2013, 18:28
Oo, wykorzystali mój tekst <3 *-*
Odpisz
11 września 2013, 18:22
Boże święty, dajcie nam spokój z tym zjebełem!
Odpisz
12 września 2013, 16:57
@flamefrost20: Też tak myślę jeb*o im na łeb z tym ,,wow pieseł wow"
Odpisz
29 grudnia 2014, 14:31
@SNIKERSS: Macie mnie dość!?
Odpisz
11 września 2013, 16:06
Ale Akity i Shiby są słodkie ;3 Chcę takiego, tylko, że one są psami myśliwskimi ;__;
Odpisz
11 września 2013, 14:57
Głaskanie wow takie przyjemne wow tak fajnie uszanowanko <3
Odpisz