Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Bagietkarz

28 listopada 2022, 23:43

Jak to

Avatar MacMerlin

20 października 2017, 14:39

2017?

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (55)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (55)
Avatar OutrunBrush4263

30 stycznia 2022, 22:55

@wiedeni: Nie, chodzi mi o to, jak namierzyłeś mój wehikuł czasu

Avatar wiedeni

30 stycznia 2022, 22:56

@OutrunBrush4263: No to spojrzałem na datę

Avatar Patrykos234432

14 października 2020, 00:30

2020?

Avatar Kakashido

29 grudnia 2019, 02:52

@KontoUsunięte: Ja przeczytałem wyciekła małpa XD

Avatar Nyanfetamina

5 lutego 2017, 23:01

Przybyłem z przyszłości by powiedzieć wam..
że nie stac was będzie na GTA V :'(

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (3)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (3)
Avatar Nyanfetamina

30 stycznia 2019, 16:35

Gówno prawda, prędzej się zabije niż będę żyć do ebanego 3012

Avatar Last_Chance

15 maja 2020, 08:37

@Nyanfetamina: a ja przybywa z dalszej przyszłości i GTA jest za darmo :(

Avatar TheBDQJP

13 listopada 2015, 19:48

Czy tylko ja widzę głowę człowieka w tej mapie

Avatar kuba5028

14 lutego 2017, 19:26

@TheBDQJP: nie tylko ty

Avatar Trevor_Philips_industries

Edytowano - 18 września 2015, 17:55

Teleportowałem się w przeszłość i już jest GTA 5 na PC ! ( w przyszłości XD)

Avatar Baca_online

12 września 2013, 23:19

ta dzielnica na dziewiątej by mogła być ociupinę większa...

lekcja geografii. poziom: amer

Avatar Mnich1

12 września 2013, 16:39

Still worse map than GTA: San Andreas.

Avatar Krychomir

12 września 2013, 17:45

@Mnich1: Yup. Stary dobry CJ . Nikt go nie pobije. Ani "Radio Los Santos" :D

Avatar Mnich1

12 września 2013, 17:57

@Krychomir: Zawsze myślałem że chodzi o Lost Santos taki mój mały fail. Ale jak dla mnie najlepszym gangiem był Los Santos Vagos jakoś najbardziej przypadli mi do gustu.

Avatar DanateDMC

12 września 2013, 17:19

Ciekawe ile hejtu zgarnę jak powiem że nie obchodzi mnie mapa GTA bo fanem serii nie jestem.

Avatar ola11

12 września 2013, 17:43

@DanateDMC: HEJT HEJT HEJT

Avatar shark2199

12 września 2013, 16:25

A kogo to obchodzi?

Avatar Kosmita123

12 września 2013, 15:19

ja słyszałem że to fan-art

Avatar
Konto usunięte

11 września 2013, 14:55

Wydali 200 mln dolarów na tą gre.....Mogli się bardziej postarać za mała mapa jak na TAKĄ PRODUKCJE

Avatar barrttek

11 września 2013, 17:33

według ciebie to jest mała mapa?
czytałem że samo los santos będzie takie jak całe liberty city z gta 4
a samo los santos to jedna trzecia całości
innym porównaniem jest to że mapa z gta 4 plus gta san andreas plus Red Dead Redemption to jedna mapa z gta 5

Avatar Gurdzio56

12 września 2013, 14:14

Spróbuj powiększyć ją do rozmiarów rzeczywistych. Albo obejrzyj analizę mapy zrobioną na podstawie SS'a zrobioną przez GTASeriesVideos.

Avatar
heroes10

12 września 2013, 14:24

@barrttek: Po***ło cię chyba jeśli uważasz że mapa z gta 5 będzie wielkości rdr gta sa i gta 4 razem może będzie trochę większa od gta sa ale niewiele bo prawdziwa wielkość będzie polegała na tym że każdy budynek będzie otwarty

Avatar
Konto usunięte

12 września 2013, 14:49

barrrttek dobrze pisze. Mapa jest ogromna, prawie x3 wieksza od tej w GTA SA

Avatar kokapup

12 września 2013, 14:11

widziałem gift jak tą mape przemieniali na żłówia ninja ( chyba leosia)

Avatar
Konto usunięte

Edytowano - 11 września 2013, 16:03

Dupna... Mogli chociaż po drugiej stronie wyspy drugie miasto zrobić...
EDIT: na początku przeczytałem ,,Wściekła mapa GTA V'' XD

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar Mati2003
Dodane przez: Mati2003
Tagi: #mapa, #gta, #gry

Były nóżki, nie ma nóżek

Ostry ten sędzia

Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku

Lekko nie będzie

Fajnie że odpowiedzieli

Nie tym razem, nie po tym co robiłeś z betoniarką

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka