Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Były nóżki, nie ma nóżek
Ostry ten sędzia
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Lekko nie będzie
Fajnie że odpowiedzieli
Nie tym razem, nie po tym co robiłeś z betoniarką
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież28 listopada 2022, 23:43
Jak to
Odpisz
20 października 2017, 14:39
2017?
Odpisz
5 lutego 2018, 13:00
@MacMerlin: 2018
Odpisz
10 kwietnia 2018, 14:38
@tajemniczy_czlowiek: kwiecień
Odpisz
31 lipca 2018, 21:24
@MacMerlin: siema
Odpisz
11 października 2018, 18:02
@DAVJD: dzień dobry
Odpisz
11 października 2018, 22:08
czesc
Odpisz
27 października 2018, 08:21
@DAVJD: Hi.
Odpisz
27 października 2018, 08:47
@ResiaPL: siema
Odpisz
30 grudnia 2018, 20:45
@DAVJD: Elo wale wiadro
Odpisz
30 grudnia 2018, 21:03
smacznego
Odpisz
30 stycznia 2019, 07:44
łeee
Odpisz
30 kwietnia 2019, 12:06
hai
Odpisz
5 czerwca 2019, 13:46
@kijgjuhikk: heja
Odpisz
5 czerwca 2019, 14:39
@Wolferon: co u ciebie?
Odpisz
5 czerwca 2019, 14:50
@kijgjuhikk: życie mi się niszczy
Odpisz
5 czerwca 2019, 14:52
@Wolferon: dlaczego?
Odpisz
5 czerwca 2019, 14:53
@kijgjuhikk: Dziewczyna która była ostatnim moim powodem do życia nawet mnie nie lubi
Odpisz
5 czerwca 2019, 15:04
@Wolferon: nie ma czym się przejmować.. Ile masz lat?
Odpisz
5 czerwca 2019, 15:06
@kijgjuhikk: sorry ale nic chcę odpowiadać na to pytanie
Odpisz
5 czerwca 2019, 15:08
@Wolferon: a taki przedział? 14-,14-16,16-18,18-20,20+?
Odpisz
Edytowano - 5 czerwca 2019, 15:09
@kijgjuhikk: mniej...
Odpisz
5 czerwca 2019, 15:10
@Wolferon: mniej niż 14?
Odpisz
5 czerwca 2019, 15:11
@kijgjuhikk: 2 lata mniej
Odpisz
5 czerwca 2019, 15:11
@Wolferon: Chcesz pogadać na discordzie o tym? Czy wolisz tutaj?
Odpisz
5 czerwca 2019, 15:21
@Wolferon: to ważne, aby o tym porozmawiać
Odpisz
5 czerwca 2019, 15:37
@kijgjuhikk: no dobra, na priv ale nie teraz bo będę potrzebował dużo czasu
Odpisz
5 czerwca 2019, 15:44
@Wolferon: dodaj mnie na discordzie, oliwiero3200#7726, potem cię zidentyfikuje i możemy pogadsc
Odpisz
5 czerwca 2019, 15:49
@kijgjuhikk: Ale to było miłe, wow
Odpisz
5 czerwca 2019, 16:46
@Wolferon: i pisz kiedy zechcesz.. Tylko napisz w komentarzu tutaj kiedy wyślesz zaproszenie
Odpisz
5 czerwca 2019, 18:51
@Wolferon: tylko nie pisz do mnie na priv na jeja, bo tego. Je sprawdzam... Nie widzę tego z apki
Odpisz
5 czerwca 2019, 19:31
@Wolferon: w ogóle nie zapytałem... Ty masz discord?
Odpisz
5 czerwca 2019, 20:28
@kijgjuhikk: no właśnie taki problem ze nie i chciałem się dowiedzieć czy nie miałbyś nic przeciwko temu żebym napisał to tutaj
Odpisz
5 czerwca 2019, 20:33
@Wolferon: najlepiej by było gdybyś pobrał discord za darmo na komputer/telefon.. Jest to anonimowy komunikator.. Łączy w sobie ts, mess, ale najważniejsze jest dla mnie to, że dostawałbym każde powiadomienie jakie chce otrzymać.. On jest poprostu przezemnie sprawdzony! Jeśli możesz to pobierz, zarejestruj się, a ja cie popriwadze po samej w sobie aplikacji, a jeśli nie chcesz to możemy się pisać na czymś innym.. Tylko zaproponuj coś innego niż wiadomość na jeja
Odpisz
5 czerwca 2019, 20:38
@Wolferon: i jeszcze co ważne- nie boj się pytać, na każde pytanie odpowiem i nie będę robił z tego problemu
Odpisz
5 czerwca 2019, 20:54
@Wolferon: możemy się umówić na jakąs godzinę na rozmowę Na wiadomości jeja jeśli chcssx
Odpisz
5 czerwca 2019, 21:10
@kijgjuhikk: chciałbym ale jestem zajęty więc nie mogę teraz pisać może jutro będę miał czas albo dzisiaj później sorry
Odpisz
5 czerwca 2019, 21:14
@Wolferon: ok, ale powiedz mi- pobierzesz discord i mjie zaprosisz czy czekać na wiadomość na chacie jeja lub tu w komentarzu?
Odpisz
5 czerwca 2019, 21:18
@kijgjuhikk: pobiorę
Odpisz
5 czerwca 2019, 21:22
@Wolferon: super, nick to oliwiero3200#7726, na telefonie zapraszasz w ten sposob:zakładka znajomi, taka osoba z + obok i tam wstawiasz mój nick. Trzymaj się, porozmawiamy jak znajdziesz czas
Odpisz
6 czerwca 2019, 01:02
@kijgjuhikk: chyba dopiero w weekend dam radę
Odpisz
6 czerwca 2019, 05:41
@Wolferon: dobra, tylko przypominaj o sobie, żebym wiedział czy żyjesz
Odpisz
7 czerwca 2019, 11:31
@Wolferon: dzisiaj aktywnie rozmawiać mogę od teraz do 14 i od 18-19 do rana, jeśli tego będziesz potrzebował
Odpisz
7 czerwca 2019, 20:50
@Wolferon: aktualnie jestem do dyspozycji od 20,50 jednak :d
Odpisz
2 sierpnia 2020, 10:56
@MacMerlin: Gdzież jam zawędrował w tych czasach niedoli.
Odpisz
3 sierpnia 2020, 12:29
@Czescwszystkim: do nas przyjacielu do nas
Odpisz
26 stycznia 2021, 12:34
@tajemniczy_czlowiek: cycki
Odpisz
27 stycznia 2021, 13:17
@adsjds: dupa
Odpisz
4 września 2021, 10:09
@kijgjuhikk: penis
Odpisz
4 września 2021, 10:58
@BINDER223: ci..
Odpisz
24 września 2021, 05:33
@kijgjuhikk: Ma*cin
Odpisz
30 stycznia 2022, 22:49
@wiedeni: ***** ***
Odpisz
30 stycznia 2022, 22:49
@OutrunBrush4263: Witam kolegę w czasie i przestrzeni
Odpisz
30 stycznia 2022, 22:51
@wiedeni: Ty, co jest?
Odpisz
30 stycznia 2022, 22:52
@OutrunBrush4263: Namierzyłem twój wehikuł czasu, ale nie martw się nikomu nie wydam
Odpisz
30 stycznia 2022, 22:53
@wiedeni: Jak ci się to udało?
Odpisz
30 stycznia 2022, 22:53
@OutrunBrush4263: Byłem online i odpowiedziałeś na mój komentarz
Odpisz
30 stycznia 2022, 22:55
@wiedeni: Nie, chodzi mi o to, jak namierzyłeś mój wehikuł czasu
Odpisz
30 stycznia 2022, 22:56
@OutrunBrush4263: No to spojrzałem na datę
Odpisz
14 października 2020, 00:30
2020?
Odpisz
29 grudnia 2019, 02:52
@KontoUsunięte: Ja przeczytałem wyciekła małpa XD
Odpisz
5 lutego 2017, 23:01
Przybyłem z przyszłości by powiedzieć wam..
że nie stac was będzie na GTA V :'(
Odpisz
30 stycznia 2019, 07:45
@Nyanfetamina: A ja przybyłam z przyszłości, i mówię że nigdy nie byłaś śmieszna :(
Odpisz
30 stycznia 2019, 16:30
"Byłaś"
Odpisz
30 stycznia 2019, 16:34
@Nyanfetamina: Z przyszłości, to znaczy 3012
Odpisz
30 stycznia 2019, 16:35
Gówno prawda, prędzej się zabije niż będę żyć do ebanego 3012
Odpisz
15 maja 2020, 08:37
@Nyanfetamina: a ja przybywa z dalszej przyszłości i GTA jest za darmo :(
Odpisz
13 listopada 2015, 19:48
Czy tylko ja widzę głowę człowieka w tej mapie
Odpisz
14 lutego 2017, 19:26
@TheBDQJP: nie tylko ty
Odpisz
Edytowano - 18 września 2015, 17:55
Teleportowałem się w przeszłość i już jest GTA 5 na PC ! ( w przyszłości XD)
Odpisz
12 września 2013, 23:19
ta dzielnica na dziewiątej by mogła być ociupinę większa...
lekcja geografii. poziom: amer
Odpisz
12 września 2013, 16:39
Still worse map than GTA: San Andreas.
Odpisz
12 września 2013, 17:45
@Mnich1: Yup. Stary dobry CJ . Nikt go nie pobije. Ani "Radio Los Santos" :D
Odpisz
12 września 2013, 17:57
@Krychomir: Zawsze myślałem że chodzi o Lost Santos taki mój mały fail. Ale jak dla mnie najlepszym gangiem był Los Santos Vagos jakoś najbardziej przypadli mi do gustu.
Odpisz
12 września 2013, 17:19
Ciekawe ile hejtu zgarnę jak powiem że nie obchodzi mnie mapa GTA bo fanem serii nie jestem.
Odpisz
12 września 2013, 17:43
@DanateDMC: HEJT HEJT HEJT
Odpisz
12 września 2013, 16:25
A kogo to obchodzi?
Odpisz
12 września 2013, 15:19
ja słyszałem że to fan-art
Odpisz
11 września 2013, 14:55
Wydali 200 mln dolarów na tą gre.....Mogli się bardziej postarać za mała mapa jak na TAKĄ PRODUKCJE
Odpisz
11 września 2013, 17:33
według ciebie to jest mała mapa?
czytałem że samo los santos będzie takie jak całe liberty city z gta 4
a samo los santos to jedna trzecia całości
innym porównaniem jest to że mapa z gta 4 plus gta san andreas plus Red Dead Redemption to jedna mapa z gta 5
Odpisz
12 września 2013, 14:14
Spróbuj powiększyć ją do rozmiarów rzeczywistych. Albo obejrzyj analizę mapy zrobioną na podstawie SS'a zrobioną przez GTASeriesVideos.
Odpisz
12 września 2013, 14:24
@barrttek: Po***ło cię chyba jeśli uważasz że mapa z gta 5 będzie wielkości rdr gta sa i gta 4 razem może będzie trochę większa od gta sa ale niewiele bo prawdziwa wielkość będzie polegała na tym że każdy budynek będzie otwarty
Odpisz
12 września 2013, 14:49
barrrttek dobrze pisze. Mapa jest ogromna, prawie x3 wieksza od tej w GTA SA
Odpisz
12 września 2013, 14:11
widziałem gift jak tą mape przemieniali na żłówia ninja ( chyba leosia)
Odpisz
Edytowano - 11 września 2013, 16:03
Dupna... Mogli chociaż po drugiej stronie wyspy drugie miasto zrobić...
EDIT: na początku przeczytałem ,,Wściekła mapa GTA V'' XD
Odpisz