@ExtraDip: pierwszy odcinek trwa pół h, możesz obejrzeć sobie i sam zadecydować. Mnie nie zachwycić, ale zły nie jest. Jakbym miała więcej czasu i mniej swoich rzeczy do oglądania to bym obejrzała więcej z tego, chociażby dlatrgo że podoba mi sie kreska
Mój pies wtedy wypuszcza co ma w pysku, łapie nagrodę w zeby, wypuszcza, łapie przedmiot i spier**la z podwójną siłą pozostawiając mnie z nagrodą w dłoni
Komentarze
Odśwież11 grudnia 2019, 13:58
Da ktoś szablon?
Odpisz
11 grudnia 2019, 10:47
Dolny podpis powinien być "NIE", ale k
Odpisz
Edytowano - 6 grudnia 2019, 08:08
ahhh... Wodogrzmoty małe i ta nieznana dla mnie kreskowka.
Odpisz
6 grudnia 2019, 15:25
@MeenziPL: hazbin hotel. Mają strone albo kanał na yt
Odpisz
6 grudnia 2019, 16:30
@MeenziPL: na YT to VIzziePop zrobiła i też stworzyła Helluva Boss
polecam oba
Odpisz
9 grudnia 2019, 21:07
@WolfieTheGamer: Ja nie
Odpisz
10 grudnia 2019, 08:16
@aniam_131: Proszę o sprostowanie nie wiem czy warto obejrzeć
Odpisz
10 grudnia 2019, 08:18
@ExtraDip: pierwszy odcinek trwa pół h, możesz obejrzeć sobie i sam zadecydować. Mnie nie zachwycić, ale zły nie jest. Jakbym miała więcej czasu i mniej swoich rzeczy do oglądania to bym obejrzała więcej z tego, chociażby dlatrgo że podoba mi sie kreska
Odpisz
10 grudnia 2019, 08:21
@aniam_131: spróbuje przez to przebrnąć
Odpisz
9 grudnia 2019, 21:55
Co to to na górze?
Odpisz
9 grudnia 2019, 22:30
Hazbin Hotel
Odpisz
10 grudnia 2019, 07:56
@patryko1234: thx
Odpisz
9 grudnia 2019, 22:30
"So it's a deal then" ~Alastor
Odpisz
9 grudnia 2019, 22:31
@patryko1234: no nie wiem co to zmienia ale tak
Odpisz
9 grudnia 2019, 20:06
BilI cyferka to illuminati.
Odpisz
9 grudnia 2019, 20:40
@MajnkraftAlusiek: weź już nie pisz komentarzy bo oczy bolą
Odpisz
9 grudnia 2019, 20:44
@MajnkraftAlusiek: Nie, to mój sempai
Eee...
(Pewnie wezmą mój żart za dosłownie)
Odpisz
6 grudnia 2019, 08:39
Mój pies wtedy wypuszcza co ma w pysku, łapie nagrodę w zeby, wypuszcza, łapie przedmiot i spier**la z podwójną siłą pozostawiając mnie z nagrodą w dłoni
Odpisz
6 grudnia 2019, 07:10
Ja bym nie podawał ręki Billowi
Odpisz
Edytowano - 6 grudnia 2019, 07:11
@Oloest: ale czy nie pragniesz tego w głębi duszy?
Odpisz
6 grudnia 2019, 07:14
@paugor9: raz temu h*jowowi dałem uściskać moją prawicę i powiem tyle nie opłaca się trochę ale chodział mam pracę na pełen etat
Odpisz
6 grudnia 2019, 07:15
@Oloest: oj to współczuję
Odpisz
6 grudnia 2019, 07:10
Umowa²
Odpisz