Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Peroczek

30 sierpnia 2024, 12:19

Ojoj

Avatar Baldwin

6 grudnia 2023, 07:32

Ile tu jest strzałek w górę.
Chyba każdy boi się chińskiego plastiku

Avatar Gierman005

23 kwietnia 2021, 13:36

Ile strzałek w górę ja pierdziele

Avatar
Konto usunięte

17 marca 2021, 12:46

Ale śmieszny i genialny mem :0

Avatar kwiato99

31 października 2020, 18:15

Osoba tworzonca tego mema:
Zawsze miałem łeb do interesów

Avatar krzyhu7973

16 listopada 2020, 11:53

@kwiato99: Zawsze miałem łeb do interesów

Avatar
Konto usunięte

5 listopada 2020, 15:30

Avatar oleczeq_064

5 maja 2020, 21:09

Byłem tam kiedy powstawał. Nie kłamię!

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (8)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (8)
Avatar oleczeq_064

18 sierpnia 2020, 13:51

ja mam jedną z pierwszych trzech kopii tego dzieła

Avatar
Trucizna

18 sierpnia 2020, 13:52

@oleczeq_064: Ja też

Avatar
rabbit313

13 kwietnia 2020, 10:26

Ja chce żeby starzy stali sie plastikiem malo im do tego brakuje

Avatar Lawomir234

9 grudnia 2019, 20:25

Ja dałem australijską strzałkę w górę

Avatar BigSmoke2077

9 grudnia 2019, 20:31

@Lawomir234: a ja australijską strzałkę 2 Dół

Avatar Noteus

9 grudnia 2019, 22:52

@BigSmoke2077: No czyli masz rodzine z plastiku

Avatar MataPodlogowa

15 grudnia 2019, 13:22

@Noteus: australijska w dół = normalna w górę

Avatar MataPodlogowa

15 grudnia 2019, 13:21

myślałem, że to jest jeden z tamtych makaronów, gdzie są niby kształtowane kluseczki

Avatar Xentez

10 grudnia 2019, 18:18

Myślałem, że tp foremka do pierników XDDD

Avatar Dexterek

10 grudnia 2019, 17:31

Ja i ziomeczki wdółgłosujący nielegalna farmę strzałek do mema.

2019.12.10, Jeja.

komentarz obrazkowy

Avatar kurczak1122

9 grudnia 2019, 19:13

Kiedyś na jeja były oceny od 1-5 bo jestem w miarę nowy i nie do końca rozumiem

Avatar
Konto usunięte

9 grudnia 2019, 19:21

@kurczak1122: Tak, były. Miały w sobie te oceny ten plus, że można było ocenić obrazek jako "nie do końca _ujowy" (ja tak to nazywam), np. dając 2/5, zła ocena, ale nie najgorsza.

Avatar kurczak1122

10 grudnia 2019, 07:20

dzięki

Avatar
Konto usunięte

10 grudnia 2019, 08:47

@kurczak1122: Nie ma za co.

Avatar CookieKitty

10 grudnia 2019, 00:43

Nie wiem czy wiecie ale pepe uznawany jest za symbol rasistowski.

Avatar
bylojuz12

9 grudnia 2019, 22:26

O ku*wa, ale brzydki.

Avatar krzyhu7973

9 grudnia 2019, 22:29

Dziękuję

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar krzyhu7973
Dodane przez: krzyhu7973
Tagi: #plastik, #3d, #pepe

Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku

Ładne rzeczy

Deal życia

Dwa oblicza

To by wystarczyło

Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka