Jedyny taki we wszechświecie
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Miło z ich strony, śliczne są
Mało znany szczegół
Nigdy na to nie wpadną
Cóż za brak szacunku
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Dwa oblicza
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież30 sierpnia 2024, 12:19
Ojoj
Odpisz
6 grudnia 2023, 07:32
Ile tu jest strzałek w górę.
Chyba każdy boi się chińskiego plastiku
Odpisz
23 kwietnia 2021, 13:36
Ile strzałek w górę ja pierdziele
Odpisz
17 marca 2021, 12:46
Ale śmieszny i genialny mem :0
Odpisz
31 października 2020, 18:15
Osoba tworzonca tego mema:
Zawsze miałem łeb do interesów
Odpisz
16 listopada 2020, 11:53
@kwiato99: Zawsze miałem łeb do interesów
Odpisz
5 listopada 2020, 15:30
Odpisz
5 maja 2020, 21:09
Byłem tam kiedy powstawał. Nie kłamię!
Odpisz
Edytowano - 12 maja 2020, 10:35
@oleczeq_064: Potwierdzam.
Mam nadzieję, że wiesz kim jestem.
Odpisz
26 maja 2020, 09:00
@oleczeq_064: Jako OP potwierdzam
Odpisz
18 sierpnia 2020, 13:33
@oleczeq_064: macie go jeszcze?
Odpisz
18 sierpnia 2020, 13:36
Mam, i stoi w zaszczytnym miejscu z innymi moimi wydrukami
Odpisz
18 sierpnia 2020, 13:37
@krzyhu7973: Ładną kolekcję masz
Odpisz
18 sierpnia 2020, 13:37
Dzięki
Odpisz
18 sierpnia 2020, 13:41
@krzyhu7973: modelujesz? Jeśli tak, to jakiego programu używasz?
Odpisz
18 sierpnia 2020, 13:45
Chodzę na zajęcia z drukowania 3d w miejscowym domu kultury (tzn chodziłem bo teraz ich nie ma) i tam używany chyba najprostszego sposobu czyli strony tinkercad
(A i wgl R2D2 i wózek widłowy nie są moje, R2 pobrałem projekt i wydrukowałem a wózek widłowy wydrukował dla mnie kolega)
Odpisz
18 sierpnia 2020, 13:51
ja mam jedną z pierwszych trzech kopii tego dzieła
Odpisz
18 sierpnia 2020, 13:52
@oleczeq_064: Ja też
Odpisz
13 kwietnia 2020, 10:26
Ja chce żeby starzy stali sie plastikiem malo im do tego brakuje
Odpisz
9 grudnia 2019, 20:25
Ja dałem australijską strzałkę w górę
Odpisz
9 grudnia 2019, 20:31
@Lawomir234: a ja australijską strzałkę 2 Dół
Odpisz
9 grudnia 2019, 22:52
@BigSmoke2077: No czyli masz rodzine z plastiku
Odpisz
15 grudnia 2019, 13:22
@Noteus: australijska w dół = normalna w górę
Odpisz
15 grudnia 2019, 13:21
myślałem, że to jest jeden z tamtych makaronów, gdzie są niby kształtowane kluseczki
Odpisz
10 grudnia 2019, 18:18
Myślałem, że tp foremka do pierników XDDD
Odpisz
10 grudnia 2019, 17:31
Ja i ziomeczki wdółgłosujący nielegalna farmę strzałek do mema.
2019.12.10, Jeja.
Odpisz
9 grudnia 2019, 19:13
Kiedyś na jeja były oceny od 1-5 bo jestem w miarę nowy i nie do końca rozumiem
Odpisz
9 grudnia 2019, 19:21
@kurczak1122: Tak, były. Miały w sobie te oceny ten plus, że można było ocenić obrazek jako "nie do końca _ujowy" (ja tak to nazywam), np. dając 2/5, zła ocena, ale nie najgorsza.
Odpisz
10 grudnia 2019, 07:20
dzięki
Odpisz
10 grudnia 2019, 08:47
@kurczak1122: Nie ma za co.
Odpisz
10 grudnia 2019, 00:43
Nie wiem czy wiecie ale pepe uznawany jest za symbol rasistowski.
Odpisz
9 grudnia 2019, 22:26
O ku*wa, ale brzydki.
Odpisz
9 grudnia 2019, 22:29
Dziękuję
Odpisz