Bieberowi rośnie dziewiczy wąsik
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Przerwa na herbatkę
Angielskie śmieszki
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
Najbardziej realistyczny spośród modów
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież7 lipca 2018, 11:59
N I K 🅾 G 🅾
T 🅾
N I E
🅾 🅱 C H 🅾 D Z I
Odpisz
11 września 2013, 21:19
Nie mówcie "Ona", trochę szacunku dla kobiet dżentelmeni.
Odpisz
27 maja 2014, 15:27
@Atrix: Właśnie, Bie**r to nie "on", "ona" tylko "ono".
Odpisz
16 września 2013, 18:07
jak robili mu ten tatuaż to pewnie srał z bulu ciot men ja mam 13 lat i też mam takrze nie mówcie że ja też bym
Odpisz
30 czerwca 2015, 13:57
@lismenek: Kojarzysz może książkę o nazwie słownik?
Odpisz
14 września 2013, 11:53
fascynujące
Odpisz
11 września 2013, 18:39
Niektórym kobietą na starość też wyrasta wąs. :D
Odpisz
11 września 2013, 19:22
@Psuja34: Kobietom*
Dodatkowo, nie wiem czy zauważyłeś, ale na niego leci na 100% więcej dziewczyn niż na Ciebie.
Odpisz
11 września 2013, 19:57
Chyba lesbijek i gówniar które mają pusto w głowie.
Odpisz
11 września 2013, 20:03
@Psuja34: zgadzam się. Czy normalne i warte uwagi dziewczyny koffają biberka? NIE!
Odpisz
11 września 2013, 20:07
Bycie pedałem jest zbyt dużą ceną za bandę takich napalonych g*wniar. ;)
Odpisz
11 września 2013, 20:56
@Psuja34: Lesbijek? xD
Odpisz
11 września 2013, 21:21
Skoro jest kobietą, to raczej normalne kobiety nie będą się nim interesować. :)
Odpisz
11 września 2013, 21:25
powiem jedno Biber to gej i dziewica.
Odpisz
11 września 2013, 21:34
"tak bardzo chciałabym być żoną JB ale on ma 18l a ja 14 mógłby być moim ojcem" cytat jednej z jego fanek dowodzący o IQ jego fanek
Odpisz
11 września 2013, 22:40
@KatanW10: Raczej debila waszego pokroju, któremu się nudzi, więc udaje fanke. Pozdrawiam uprzejmie :)
Odpisz
13 września 2013, 18:34
Bo są takie naiwne gówniary w wieku 12-15 które myślą że Justinek je poślubi. Wieszają sobie jego plakaty itd. O jego fryzurze i ubraniach już nie wspominam, wygląda jak totalny debil z jednocyfrowym IQ i z genami jakiejś gejolezby.
Odpisz
13 września 2013, 19:53
@GuardOfDestruction: Mimo, że słucham rock'a to i tak podziwiam Biebera. Mając tyle lat osiągnął tyle, że aż w głowie się nie mieści. Jednak jednym to pasuje, a inni są po prostu nietolerancyjni i zazdroszczą mu :)
Odpisz
13 września 2013, 18:36
Moja babcia ma lepszy wąsik.
Odpisz
12 września 2013, 15:20
Mogłby się przynajmniej nauczyć ubierać..jako kobieta nie powinien popełniać takich błędów!
Odpisz
12 września 2013, 12:54
Będę mieć koszmary w nocy :(
Odpisz
11 września 2013, 20:21
yyy przepraszam i z tego powodu mam się wzruszyć ? O.o no chyba nie -,-
Odpisz
11 września 2013, 19:50
NIEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE!!!
Chodzi mi oczywiscie o tatuaz. Jak on mogl sobie zrobic taki rekaw, przeciez rekawy sa fajne a on nie ;-;
Odpisz
11 września 2013, 19:37
ja tam widze tylko Mały dekolt z dużymi cyckami...
Odpisz
11 września 2013, 19:30
Ale macie powód do fascynacji...
Odpisz
11 września 2013, 18:38
Co to ma ku@%# być? Damska bluza z dekoltem obklejona srebrną taśmą pakową. Skórzane spodnie, które wyglądają jakby w nie nasrał. Usta pomalowane szminką. Ja was pytam. Co biberki widzą w nim męskiego?
Odpisz
Edytowano - 11 września 2013, 18:31
MAM ŚMIAĆ CZY PŁAKAĆ sry za caps locka. W co on tak w ogóle się ubiera? I coś mi się wydaje, że te tatoo jest zmywalny -_-
Odpisz
11 września 2013, 18:35
@PrzemkoPLxD: a mi się zdaje ze to taki z czipsow :p przecież on by się zesral jakby go serio mieli tatuować... a co do wasika to pewnie zapuszczal od tego incydentu z butelka :P żeby się go bali i żeby wzbudzal respekt przez bardziej meski wygląd :D
Odpisz
11 września 2013, 17:12
Ja się pytam w co ona jest ubrany! Co to ma być? To wygląda jak dekolt przyklejony taśmą. Poza tym on ma pomalowane usta! A te spodnie to już szkoda gadać.
Odpisz
11 września 2013, 18:09
@Rarytas: moda 21 wieku ;_;
Odpisz