Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Atolu

7 lipca 2018, 11:59

N I K 🅾 G 🅾
T 🅾
N I E
🅾 🅱 C H 🅾 D Z I

Avatar Atrix

11 września 2013, 21:19

Nie mówcie "Ona", trochę szacunku dla kobiet dżentelmeni.

Avatar mola11

27 maja 2014, 15:27

@Atrix: Właśnie, Bie**r to nie "on", "ona" tylko "ono".

Avatar lismenek

16 września 2013, 18:07

jak robili mu ten tatuaż to pewnie srał z bulu ciot men ja mam 13 lat i też mam takrze nie mówcie że ja też bym

Avatar ac2110

30 czerwca 2015, 13:57

@lismenek: Kojarzysz może książkę o nazwie słownik?

Avatar hadesik13

14 września 2013, 11:53

fascynujące

Avatar Psuja34

11 września 2013, 18:39

Niektórym kobietą na starość też wyrasta wąs. :D

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (9)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (9)
Avatar GuardOfDestruction

13 września 2013, 18:34

Bo są takie naiwne gówniary w wieku 12-15 które myślą że Justinek je poślubi. Wieszają sobie jego plakaty itd. O jego fryzurze i ubraniach już nie wspominam, wygląda jak totalny debil z jednocyfrowym IQ i z genami jakiejś gejolezby.

Avatar
Tyniaaa

13 września 2013, 19:53

@GuardOfDestruction: Mimo, że słucham rock'a to i tak podziwiam Biebera. Mając tyle lat osiągnął tyle, że aż w głowie się nie mieści. Jednak jednym to pasuje, a inni są po prostu nietolerancyjni i zazdroszczą mu :)

Avatar GuardOfDestruction

13 września 2013, 18:36

Moja babcia ma lepszy wąsik.

Avatar Islandka

12 września 2013, 15:20

Mogłby się przynajmniej nauczyć ubierać..jako kobieta nie powinien popełniać takich błędów!

Avatar Donia11

12 września 2013, 12:54

Będę mieć koszmary w nocy :(

Avatar Panda3129

11 września 2013, 20:21

yyy przepraszam i z tego powodu mam się wzruszyć ? O.o no chyba nie -,-

Avatar Pottermanka

11 września 2013, 19:50

NIEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE!!!

Chodzi mi oczywiscie o tatuaz. Jak on mogl sobie zrobic taki rekaw, przeciez rekawy sa fajne a on nie ;-;

Avatar Radziosek

11 września 2013, 19:37

ja tam widze tylko Mały dekolt z dużymi cyckami...

Avatar SockPuppet

11 września 2013, 19:30

Ale macie powód do fascynacji...

Avatar Gray1997

11 września 2013, 18:38

Co to ma ku@%# być? Damska bluza z dekoltem obklejona srebrną taśmą pakową. Skórzane spodnie, które wyglądają jakby w nie nasrał. Usta pomalowane szminką. Ja was pytam. Co biberki widzą w nim męskiego?

Avatar PrzemkoPLxD

Edytowano - 11 września 2013, 18:31

MAM ŚMIAĆ CZY PŁAKAĆ sry za caps locka. W co on tak w ogóle się ubiera? I coś mi się wydaje, że te tatoo jest zmywalny -_-

Avatar mmatik

11 września 2013, 18:35

@PrzemkoPLxD: a mi się zdaje ze to taki z czipsow :p przecież on by się zesral jakby go serio mieli tatuować... a co do wasika to pewnie zapuszczal od tego incydentu z butelka :P żeby się go bali i żeby wzbudzal respekt przez bardziej meski wygląd :D

Avatar Rarytas

11 września 2013, 17:12

Ja się pytam w co ona jest ubrany! Co to ma być? To wygląda jak dekolt przyklejony taśmą. Poza tym on ma pomalowane usta! A te spodnie to już szkoda gadać.

Avatar Redfox

11 września 2013, 18:09

@Rarytas: moda 21 wieku ;_;

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Przerwa na herbatkę

Angielskie śmieszki

Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku

Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom

Pyrkon pewnie też łączy ludzi

Najbardziej realistyczny spośród modów

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka