No bo w końcu kto patrzy na tył drzewka?
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Taktycznie
Tęskniliście za upałami?
Nwm co ze mną nie tak
Dobry sposób na spędzanie wolnego czasu
Papierowa szkoła posting
Angielskie śmieszki
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
OdświeżEdytowano - 8 grudnia 2019, 18:37
Ja od zawsze wieszam po obu stronach bo tył choinki jest w oknie
Odpisz
8 grudnia 2019, 18:43
@SamurajSonia: postw choinke w innym miejscu
Odpisz
9 grudnia 2019, 04:16
@br120907: Nie mam zbytnio gdzie
Odpisz
9 grudnia 2019, 08:18
@SamurajSonia: ok
Odpisz
8 grudnia 2019, 22:10
Kiedyś moja ciotka uznała że z tyłu i tak nikt nie widzi i wszystkie bombki powiesiła z przodu no i choinka się przeważyła
Odpisz
7 grudnia 2019, 15:41
Zawsze się podkradałem do tyłu aby powiesić kilka bąbek
Odpisz
8 grudnia 2019, 18:07
@ArbuzWmeloniku: *bombek
Odpisz
8 grudnia 2019, 19:20
@Chiroaka: *bomb
Odpisz
8 grudnia 2019, 19:00
Choinka.
Odpisz
8 grudnia 2019, 18:35
OMG
Odpisz
7 grudnia 2019, 12:53
"Z przodu wieszaj te bomki bo zabraknie, z tyłu nie trzeba"
Odpisz