Czy to jest w ogóle możliwe?
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
To musiało być męczące
Hobby dla faceta
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Niezniszczalne
Niegrzeczny Oskarek
Rel
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież10 grudnia 2019, 15:28
Przecież to proste, wystarczy popatrzeć z której strony jest plastik w gnieździe, i potem wsadzić usb plastikiem po drugiej stronie.
Odpisz
10 grudnia 2019, 15:30
@Marubir:
Odpisz
10 grudnia 2019, 16:38
@Marubir: pan maruda?
Odpisz
10 grudnia 2019, 19:26
@Polalak: zakładam że nauczyłem cię czegoś nowego, jak narazie to ty marudzisz że ja marudze
Odpisz
10 grudnia 2019, 19:35
@Marubir: nie nauczyłeś, ale dziękuję za kulturalną odpowiedź
Odpisz
10 grudnia 2019, 19:36
@Polalak: pod komentarzem wyżej daj w dół a tu daj w górę proszę
Odpisz
7 grudnia 2019, 13:19
USB-C pozdrawia
Odpisz
7 grudnia 2019, 14:06
@nightcube: też czasem można nie trafić
Odpisz
7 grudnia 2019, 14:06
@N33dFew: A teraz mi ku*wa powiedz jak zrobiłeś to zdjęcie
Odpisz
7 grudnia 2019, 14:11
@nightcube:
Odpisz
7 grudnia 2019, 14:23
@N33dFew: ok teraz ci wierzę
Odpisz
10 grudnia 2019, 16:11
@N33dFew: 2 telefony?
Odpisz
Edytowano - 10 grudnia 2019, 14:49
O Boże. Jak ja to uwielbiam! To w dużej mierze moje (i chyba wielu jejaków) dzieciństwo. Najlepsze są sezony 1, 2 i 3, może trochę 4. Potem jakoś tak mi się zdaje że tak lekko na siłę to robili, ale może po prostu jestem "betonem".
Odpisz
10 grudnia 2019, 15:02
@Jadczukov: Myślałem, że chodzi ci o podłączanie USB.
Odpisz
10 grudnia 2019, 15:06
@Jadczukov: pierwsze 4 odcinki są moje ulubione
Odpisz
10 grudnia 2019, 15:10
@Legolas9988: Jeszcze jak
Odpisz
10 grudnia 2019, 15:32
@Jadczukov:
Odpisz
10 grudnia 2019, 16:01
@superman4561: czm oni mają wiatrak na plecach
Odpisz
10 grudnia 2019, 15:01
Odpisz
10 grudnia 2019, 14:28
Czy tylko mnie w tym serialu animowanym zastanawiało, dlaczego tylko postacie ludzkie i humanoidalne były w stylu Lego, a wszystko inne wyglądało normalnie.
Odpisz
10 grudnia 2019, 14:45
@MajnkraftAlusiek: nie tylko Ciebie
Odpisz
7 grudnia 2019, 12:53
Uwielbialem ta bajke
Odpisz
7 grudnia 2019, 13:00
po filmie nawet bajka się zaje**ła (jak dla mnie)
Odpisz
10 grudnia 2019, 14:37
@Damond: pierwszy sezon najlepszy, dla nie 3 pierwsze są dobre ale i tak 1. Wygrywa
Odpisz
7 grudnia 2019, 13:17
Pierwszy sezon Ninjago tosz to unikat
Odpisz
10 grudnia 2019, 14:36
@minom321: potwierdzam
Odpisz
7 grudnia 2019, 13:05
Też korzystam z tego generatora
Odpisz
7 grudnia 2019, 12:53
Jesteś wybrańcem
Odpisz
7 grudnia 2019, 12:52
Odpisz