Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Przypałowo
Totalnie
Dobrze czasem się oderwać
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Nie idź!
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież13 kwietnia 2022, 14:46
To zależy od tego jak dmuchasz.
Odpisz
11 grudnia 2019, 21:17
Chuchanie =ciepło
Dmuchanie=zimno
Odpisz
11 grudnia 2019, 23:42
@BigSmoke2077: ciepło = zimno
Odpisz
14 grudnia 2019, 20:28
Zimno=ciepło
Odpisz
12 grudnia 2019, 20:12
Kto normalny dmucha na oparzenia?
Odpisz
12 grudnia 2019, 07:29
Relatywistyka!
Odpisz
Edytowano - 11 grudnia 2019, 21:42
Szybkie dmuchnięcie wywołuje zimny podmuch powietrza który jest ciepły na początku lecz w połowie się schładza natomiast chuchanie to wolne wypuszczanie ciepła naszego organizmu z płuc które nie schładza się tak szybko jak to pierwsze właśnie poprzez wolne wydychanie...
Odpisz
11 grudnia 2019, 20:27
R Ó Ż N I C A T E M P E R A T U R
Odpisz
11 grudnia 2019, 20:15
Czyli mamy moc ognia i moc lodu tylko w mniejszym stopniu
Odpisz
11 grudnia 2019, 19:25
No właśnie nie. Dmuchasz na oparzenie, jakbyś chciał zdmuchnąć świeczkę, a chuchasz na ręcę w mrozie.
Odpisz
Edytowano - 9 grudnia 2019, 18:04
Kiedy dmuchasz powietrze wydostaje się z ciała z większą prędkością i mimo 37° daje efekt zimna , natomiast podczas chuhania porusza się powoli i ma temperaturę ciała ogrzewając zimne dłonie
Odpisz
9 grudnia 2019, 15:05
Przyloz rękę w blisko ust i powiedz długie "uuuuuuu" a potem powiedz "aaaaa"
Odpisz
Edytowano - 9 grudnia 2019, 14:43
Kto ku*wa dmuchs na oparzenie
Odpisz
9 grudnia 2019, 15:06
@ZSRRBall: Każdy?
Odpisz
9 grudnia 2019, 22:04
@Mega_Groudon: chyba na je**nym podlasiu
Odpisz
11 grudnia 2019, 18:06
@ZSRRBall: 🔒
Odpisz
12 grudnia 2019, 04:14
@ZSRRBall: jak nie ma dostępu do bieżącej wody to to uśmierza ból
Odpisz
12 grudnia 2019, 18:34
@Szczur00: nigdy w życiu nawet w filmie ani nigdzie nie widziałem ani nie słyszałem by ktoś tak ku*wą robił
Odpisz
12 grudnia 2019, 18:34
@ZSRRBall: a może to ty żyjesz na podlasiu
Odpisz
12 grudnia 2019, 18:35
żyję we Wrocławiu
Odpisz
9 grudnia 2019, 14:38
Ludzkie ciało jest wielofunkcyjne
Odpisz
9 grudnia 2019, 14:34
Jak chcesz aby było zimne to fuuuuu
A jek ciepłe to heeee
Odpisz
9 grudnia 2019, 14:19
Oddech jest cieplejszy niż temperatura w zime i zimniejszy od miejsca poparzenia
Odpisz
9 grudnia 2019, 14:12
Odpisz
9 grudnia 2019, 14:15
@ursusowanie: Nie uważasz, że trochę nadużywasz tu tego RMa?
Odpisz
10 grudnia 2019, 12:50
nwm
Odpisz