Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar
ddawdad

9 grudnia 2019, 16:44

Jaki jest wasz ulubiony gatunek muzyczny? U mnie to będzie rock.

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (23)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (23)
Avatar Maly_modelarz15

10 maja 2020, 19:07

@MatkaBoskaSowiecka: oj to szanuję

Avatar gitarzec

15 kwietnia 2021, 09:56

black metal

Avatar MatkaBoskaSowiecka

10 maja 2020, 17:22

Ja mam na odwrót

Avatar
Konto usunięte

21 grudnia 2019, 18:41

Spokojnie, i tak znajdzie się ktoś kto powie że za mało KVLT jest twój gust.

Avatar Revant42

12 grudnia 2019, 22:09

Czy tylko ja nie mam problemu ze słuchaniem lofi zaraz po metalu?

Avatar Dardanelle

12 grudnia 2019, 22:44

@Revant42: spoko, też mi się zdarza

Avatar uszaty_kacper

13 grudnia 2019, 21:03

@Revant42: tak samo

Avatar Kryfon

12 grudnia 2019, 20:47

Czy jestem dziwny, że podoba mi się chiński rap?

Avatar TheKotlet

12 grudnia 2019, 21:15

@Kryfon: Nie, chyba że ja tez jestem dziwna.

Avatar PanNiedzwiadek

12 grudnia 2019, 20:19

Trap trap aż po grób

Avatar CookieKitty

12 grudnia 2019, 20:02

Moja ulubiona piosenka to "tunak tunak tun", a nawet nie wiem o co chodzi w jej tekście.

Avatar Makos305

12 grudnia 2019, 19:30

Hardbass блин!

Avatar Slithey

9 grudnia 2019, 16:52

Nudze sie

komentarz obrazkowy

Avatar Desuv

9 grudnia 2019, 16:56

@Slithey: obama banana

Avatar mr2005vc

9 grudnia 2019, 19:29

@Slithey: obama banana

Avatar PanMisiek

9 grudnia 2019, 16:42

Ja w sumie nie wiem. Na zawnątrz wyglądam na miłego i skromnego, ale wewnątrz rzygam tym światem i czasami mam dość, a co do gustu słucham i hard rocka i indie popu.
Więc utożsamiam się i z tym obrazkiem, i wariantem odwrotnym gdyby taki istniał.

Avatar jacekpoz

9 grudnia 2019, 16:34

To u mnie na odwrót

Avatar UZMAjejownik

Edytowano - 9 grudnia 2019, 16:33

Jakby wybaczyć to że jestem w stanie złożyć zdanie ze samych bluzgów to jestem miły

Avatar Casul

9 grudnia 2019, 16:33

@UZMAjejownik: Po prostu polskie geny

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Płać pan

To się nie może nie udać

Północne Węgry

Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić

Zdeklasowani znowu

Niegrzeczny Oskarek

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka