Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Można, tylko trzeba wstawać rano
Fajnie że odpowiedzieli
Fergus
Nie idź!
Trzeba brać osobną torbę
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież14 września 2013, 18:39
ja sobie rozwaliłem palec :/
Odpisz
19 kwietnia 2018, 19:07
@as13zx: jak tam wyzdrowiał palec?
Odpisz
19 kwietnia 2018, 21:41
@LanTuFri123: Po praktycznie 1.5 roku z powodu tego że kość była roztrzaskana.
Odpisz
19 kwietnia 2018, 21:44
@as13zx: o ciul xD
Odpisz
30 sierpnia 2019, 06:00
@as13zx: współczuję, niech się goi
Odpisz
13 września 2013, 21:49
Ewentualnie lekki rozpie*dol :D
Odpisz
13 września 2013, 19:57
Jason! Stary przyjacielu!
Odpisz
12 września 2013, 20:19
Ja mieszkam na ulicy Piątku 13-ego... ; - ;
Odpisz
12 września 2013, 21:05
Jaki zrobić ci pogrzeb?
Odpisz
12 września 2013, 21:54
Wesoły ;___;
Odpisz
12 września 2013, 22:44
Najlepiej zbierz wszystkie kartony z całego świata. Ważne,by było smutno podczas pochowku. Potem możecie szaleć ile chcecie,i tak tego nie zobaczę C: .
Odpisz
13 września 2013, 16:01
ja może nie jestem kartonem ale lubiałem w tobie spać ;_;
Odpisz
13 września 2013, 16:02
pozdrowienia pan kotecek
Odpisz
13 września 2013, 16:11
@BarMar100: A więc spotykamy się po latach. Jakoś się nie cieszysz z powodu ponownego spotkania mnie (może nie na żywo,ale jakoś chociaż) po 7 latach rozstania,gdy poszedłem trenować,by w końcu zabić Hankę. A ja się o ciebie martwiłem ; - ;
Odpisz
13 września 2013, 18:47
tamto to przeszłość mam ostre pazurki i podskocz a zrobie z ciebie konfetti
Odpisz
13 września 2013, 15:42
Dzisiaj miałem kartkówkę przypadek nie sądzę.
Odpisz
13 września 2013, 00:50
Mój ulubiony dzień! Będzie melanż!
Odpisz
13 września 2013, 16:12
Będzie melanż? Z powodu mojego pogrzebu będzie,prawda?
Odpisz
13 września 2013, 16:35
A tam,pogrzebu...
Odpisz
12 września 2013, 19:24
Mam w dzienniku nr 13 od 10 lat nauki jutro jest piątek 13 czyli mój szczęśliwy dzień muhahahaahaha :D
Odpisz
12 września 2013, 19:27
@LIPERS: też mam numer 13 ;-;
Odpisz
12 września 2013, 19:32
@jacek1s: witam w klubie ja też
Odpisz
12 września 2013, 19:35
@LIPERS: czyli jutro Cię będą pytać :P
Odpisz
12 września 2013, 19:37
@KoRn_: Nie do końca ja od zawsze w ten dzień miałem niesamowitego farta nawet jak byłem w szkole c:
Odpisz
12 września 2013, 20:07
@LIPERS: Widać że nie tylko ja mam farta w piątek trzynastego.
Odpisz
12 września 2013, 20:10
@jacek1s: i ja też xD ^^
Odpisz
12 września 2013, 22:47
@Flyingseeker: Bo zli ludzie zawsze maja szczescie gdy dobrzy ludzie maja pecha.Tak juz mam.
Odpisz
12 września 2013, 19:52
Tak,wiemy
Odpisz
12 września 2013, 19:06
Ahh... Ja też, uwielbiam piątek 13-go najlepszy dzień w mym życiu XD
Odpisz
12 września 2013, 21:41
@Emosek: Ale najlepszy dzień może być tylko jeden, a piątków 13-stego jest kilka na rok -.-
Odpisz
13 września 2013, 15:42
@AvEsOmEquS: Nom, ale rzadko występuje XD Ale i tak lubię ten dzień, bo zawsze się dzieje coś ***i****o XD
Odpisz