Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar cichy3215

13 września 2013, 16:03

Lucky? Jeszcze takiego nie piłem :D

Avatar jacek1s

13 września 2013, 16:17

@cichy3215: Może dla tego że nie ma takiego w Polsce ? a jak jest to nigdy nie słyszałem o takim ;p po za tym nie jesteś pełnoletni i nie możesz pić piwa ale co poradzić .... "21 wiek wszystko jest możliwe"

Avatar cichy3215

13 września 2013, 16:21

@jacek1s: No niestety słyszałem o tym piwie i mój kolega chwalił mi się że takie pił i jest całkiem niezłe :).
"po za tym nie jesteś pełnoletni i nie możesz pić piwa ale co poradzić "
Mam 20 lat kolego i jak o kimś nic nie wiesz to nawet nie pisz bo to najbardziej wkurzające jest :).

Avatar cichy3215

13 września 2013, 16:31

@jacek1s: Hmm, nie sądze żebyś o takim słyszał nawet jakby było w Polsce.
"1999-02-28"
To jest twoja data urodzenia, nie sądzę by ktoś taki jak Ty patrzył w sklepie na stoiska z alkocholem :).

Avatar jacek1s

13 września 2013, 17:01

@cichy3215: Alkoholem... *

Avatar cichy3215

15 września 2013, 17:04

@jacek1s: Tylko tyle mi mogłeś odpisać:).

Avatar jacek1s

15 września 2013, 17:06

@cichy3215: nie ?

Avatar saskacz

13 września 2013, 16:16

chcę taki ;__; xDD

Avatar Psuja34

13 września 2013, 17:28

@saskacz: ... Napisał 13 latek.

Avatar saskacz

13 września 2013, 18:04

@Psuja34: Napisał - masz z tym jakiś problem? każdy może mieć tort w takim kształcie w jakim chce :P

Avatar Psuja34

13 września 2013, 18:11

@saskacz: Poproś rodziców i od razu pól litra wódki do tego. :)

Avatar saskacz

13 września 2013, 18:19

@Psuja34: Człeku piłeś kiedyś wódke? spróbowałem raz i prawie(i mówie dosłownie) sie nie pożygałem ;__;
Ale jak zgaduje to sam masz pewnie też 13 lat więc shut up xD

Avatar Psuja34

13 września 2013, 18:20

@saskacz: Pić piłem, nic specjalnego, nie wiem jak niektórzy mogą to pić...
I nie 13, tylko 14, więc przykro mi ale różnica jest.:|

Avatar saskacz

13 września 2013, 18:23

@Psuja34: ku*wa jednego roku.
Też nie rozumiem jak to ludzie piją...

Avatar Slenderowiec2012

Edytowano - 16 września 2013, 17:10

@saskacz: Ja umiem tylko z sokiem jabłkowym lub colą ;)
(Wiem, wiem nie jestem pełnoletni. Jeszcze rok ;P)

Avatar saskacz

16 września 2013, 21:10

@Slenderowiec2012: Stary zaproś na osiemnastke ;__;

Avatar Slenderowiec2012

Edytowano - 16 września 2013, 21:18

@saskacz: Nye, będzie za dużo wymiotów xD

Avatar saskacz

17 września 2013, 09:19

@Slenderowiec2012: Twoich tak :)

Avatar jezuz13

Edytowano - 17 września 2013, 09:42

@saskacz: Myślisz że jesteś ***isty bo wódkę pijesz?, jesteś taki dorosły, osobiście mam 16 lat i nie piję alkoholu więc pozdro dzieciaku :)

Avatar saskacz

17 września 2013, 10:50

@jezuz13: Nie pije wódki dzieciaczku - kiedyś spróbowałem i nie sądze że tym jestem ***isty :) Pozdro "geniuszu"

Avatar Slenderowiec2012

Edytowano - 17 września 2013, 13:26

@saskacz: I znajomych :) + Będą widoki ;D

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar Lilii
Dodane przez: Lilii
Tagi: #piwo, #tort, #ciasto

Totalnie

Najwspanialszy spośród przedmiotów

Północne Węgry

Nigdy na to nie wpadną

Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?

To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka