Tort dla prawdziwego piwosza
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Totalnie
Najwspanialszy spośród przedmiotów
Północne Węgry
Nigdy na to nie wpadną
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież13 września 2013, 16:03
Lucky? Jeszcze takiego nie piłem :D
Odpisz
13 września 2013, 16:17
@cichy3215: Może dla tego że nie ma takiego w Polsce ? a jak jest to nigdy nie słyszałem o takim ;p po za tym nie jesteś pełnoletni i nie możesz pić piwa ale co poradzić .... "21 wiek wszystko jest możliwe"
Odpisz
13 września 2013, 16:21
@jacek1s: No niestety słyszałem o tym piwie i mój kolega chwalił mi się że takie pił i jest całkiem niezłe :).
"po za tym nie jesteś pełnoletni i nie możesz pić piwa ale co poradzić "
Mam 20 lat kolego i jak o kimś nic nie wiesz to nawet nie pisz bo to najbardziej wkurzające jest :).
Odpisz
13 września 2013, 16:31
@jacek1s: Hmm, nie sądze żebyś o takim słyszał nawet jakby było w Polsce.
"1999-02-28"
To jest twoja data urodzenia, nie sądzę by ktoś taki jak Ty patrzył w sklepie na stoiska z alkocholem :).
Odpisz
13 września 2013, 17:01
@cichy3215: Alkoholem... *
Odpisz
15 września 2013, 17:04
@jacek1s: Tylko tyle mi mogłeś odpisać:).
Odpisz
15 września 2013, 17:06
@cichy3215: nie ?
Odpisz
13 września 2013, 16:16
chcę taki ;__; xDD
Odpisz
13 września 2013, 17:28
@saskacz: ... Napisał 13 latek.
Odpisz
13 września 2013, 18:04
@Psuja34: Napisał - masz z tym jakiś problem? każdy może mieć tort w takim kształcie w jakim chce :P
Odpisz
13 września 2013, 18:11
@saskacz: Poproś rodziców i od razu pól litra wódki do tego. :)
Odpisz
13 września 2013, 18:19
@Psuja34: Człeku piłeś kiedyś wódke? spróbowałem raz i prawie(i mówie dosłownie) sie nie pożygałem ;__;
Ale jak zgaduje to sam masz pewnie też 13 lat więc shut up xD
Odpisz
13 września 2013, 18:20
@saskacz: Pić piłem, nic specjalnego, nie wiem jak niektórzy mogą to pić...
I nie 13, tylko 14, więc przykro mi ale różnica jest.:|
Odpisz
13 września 2013, 18:23
@Psuja34: ku*wa jednego roku.
Też nie rozumiem jak to ludzie piją...
Odpisz
Edytowano - 16 września 2013, 17:10
@saskacz: Ja umiem tylko z sokiem jabłkowym lub colą ;)
(Wiem, wiem nie jestem pełnoletni. Jeszcze rok ;P)
Odpisz
16 września 2013, 21:10
@Slenderowiec2012: Stary zaproś na osiemnastke ;__;
Odpisz
Edytowano - 16 września 2013, 21:18
@saskacz: Nye, będzie za dużo wymiotów xD
Odpisz
17 września 2013, 09:19
@Slenderowiec2012: Twoich tak :)
Odpisz
Edytowano - 17 września 2013, 09:42
@saskacz: Myślisz że jesteś ***isty bo wódkę pijesz?, jesteś taki dorosły, osobiście mam 16 lat i nie piję alkoholu więc pozdro dzieciaku :)
Odpisz
17 września 2013, 10:50
@jezuz13: Nie pije wódki dzieciaczku - kiedyś spróbowałem i nie sądze że tym jestem ***isty :) Pozdro "geniuszu"
Odpisz
Edytowano - 17 września 2013, 13:26
@saskacz: I znajomych :) + Będą widoki ;D
Odpisz