Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Jakby trochę nie fair
Dobrze czasem się oderwać
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Szybki jak błyskawica
Najwspanialszy spośród przedmiotów
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież11 grudnia 2019, 11:14
Baby to majo łatwo w życiu
Odpisz
Edytowano - 11 grudnia 2019, 11:29
@Frutti56: niby tak ale nie
Odpisz
11 grudnia 2019, 11:31
@Frutti56: *Baby w krajach europejskich i Ameryce północnej
Odpisz
11 grudnia 2019, 11:36
*Ewentualnie.jeszcze Japonia ,Korea i Australia
Odpisz
11 grudnia 2019, 11:46
@Frutti56: niby tak ale nie
Odpisz
11 grudnia 2019, 11:50
@Frutti56: baby żyjące w cywilizowanych krajach to majo łatwo w życiu
Odpisz
13 grudnia 2019, 10:07
@Frutti56: to że jesteśmy dziewczynami nie znaczy że jest nam łatwiej...
Odpisz
13 grudnia 2019, 10:32
@rozaliaxd: Jako baba stwierdzam, że mamy łatwiej
Odpisz
13 grudnia 2019, 11:55
proponuję poczytać trochę na temat życia kobiet w Japonii, ponieważ nie jest ono takie kolorowe
Odpisz
13 grudnia 2019, 11:56
@Frutti56: rozglądam się za tym łatwym życiem i coś nie widzę
Odpisz
11 kwietnia 2023, 13:25
@Nocta: atrakcyjne baby jak już
Odpisz
14 kwietnia 2023, 19:38
@PiesAndaluzyjski: kurde, wiedziałam, że coś przeoczyłam
Odpisz
Edytowano - 14 kwietnia 2023, 23:18
@Nocta: ogolnie chcialem odpowiedziec Fruttiemu jak cos. I nie uważam że kobiety mają łatwiej ;) Nie zazdroszczę wcale babom. Może zazdroszczę jedynie atrakcyjnym ludziom, w szczególności kobietom, ich pozycji w kwestii randkowania.
Odpisz
15 kwietnia 2023, 12:54
@Nocta: hej laleczko, jesteś wolna? ;)
Odpisz
15 kwietnia 2023, 13:58
@Frutti56: challenge, znajdz sb dziewczyne na jeja lmao
Odpisz
16 kwietnia 2023, 00:34
@Frutti56: nie, moje łóżko co wieczór trzyma mnie w swych objęciach i nigdy nie zdradzi
Odpisz
16 kwietnia 2023, 12:17
@Nocta: w trójkę będzie weselej ;)
Odpisz
13 grudnia 2019, 10:28
Ktoś zostanie moim chłopakiem?
Odpisz
13 grudnia 2019, 12:39
@GupieKonto: nie
Odpisz
13 grudnia 2019, 15:57
@GupieKonto: wyglądasz na nielegalną
Odpisz
19 grudnia 2019, 17:42
@TheChoosenOne: To nie, łaski bez.
Odpisz
19 grudnia 2019, 17:43
@KenKaneki89: Mam 20 lat już niedługo, to ty możesz być tym nielegalnym.
Odpisz
11 kwietnia 2023, 13:24
@GupieKonto: ja
Odpisz
11 kwietnia 2023, 13:31
@PiesAndaluzyjski: Na to już trochę za późno.
Odpisz
14 grudnia 2019, 15:16
No nie powiedziałabym
Odpisz
13 grudnia 2019, 19:13
Ja: *mówię że lubie grać w gry itp.*
Chłopaki w promieniu 100000000 km: *ignore kompletne, wyrąbne*
Odpisz
13 grudnia 2019, 17:53
W moim przypadku się to nie zgadza.
Odpisz
13 grudnia 2019, 15:23
Whoops, przypadkiem przeczytałam "Dziewczyna grająca w memy i lubiąca gry"
Odpisz
13 grudnia 2019, 14:09
Nie mam takich problemów
Odpisz
13 grudnia 2019, 11:01
Gram w gry, uwielbiam memy a wszyscy mają mnie w dupie
Odpisz
13 grudnia 2019, 11:55
@krzysztofina_z_sosnowca: to samo, kłamią w tym memie coś
Odpisz
13 grudnia 2019, 13:15
@krzysztofina_z_sosnowca: mam siostrę która studiuje w Sosnowcu więc czasami tam bywam. Poziom patoli który tam jest przewyzsza wszystko co widziałem. Współczuję ci że tam żyjesz szczególnie że ja pewnie za 2 lata sam będę tam mieszkał :(
Odpisz
13 grudnia 2019, 10:32
I lubiąca anime.
Odpisz
13 grudnia 2019, 11:34
@MajnkraftAlusiek: to akurat zla cecha
Odpisz
13 grudnia 2019, 11:20
Gamerki to akurat bym nie chciał za dziewczynę.
Odpisz
13 grudnia 2019, 11:27
@Broski: +1
Odpisz
13 grudnia 2019, 10:22
Gdyby tylko to była prawda
Odpisz
11 grudnia 2019, 12:14
Nie
Odpisz
11 grudnia 2019, 12:20
@Slithey: :(
Odpisz