Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Szokujące jak zmieniło się życie w Stanach przez 40 lat
To się nie może nie udać
Dobrze czasem się oderwać
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
To będzie bolało
To by wystarczyło
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież13 grudnia 2019, 21:05
Czy ktokolwiek chociaż na tych małych obrazkach zobaczył co na nich jest? Albo rozpoznał jaki to mem?
Odpisz
14 grudnia 2019, 10:31
@TamaraSanchezLarsson: praktycznie cały szkielet jest z Rage Comicsów
Odpisz
14 grudnia 2019, 23:58
@TamaraSanchezLarsson: yode widziałem ja
Odpisz
18 grudnia 2019, 16:30
@TamaraSanchezLarsson: ja widzę, że zdjęcia się powtarzają tzn ktoś zapełnił pojedynczymi zdjęciami obszar wielkości 1/6 tego mema a następnie skopiował i wkleił 5 razy. Rozpoznałem to po powtarzającym się spongebobie w tych samych (z proporcji) miejscach
Odpisz
18 grudnia 2019, 16:29
ok, to jest nie złe daje wgóręgłos
Odpisz
14 grudnia 2019, 23:57
Ah ten yoda....tyle lat
Odpisz
14 grudnia 2019, 09:37
Widziałem to już gdzieś...
Ale tak czy tak spoko
Odpisz
14 grudnia 2019, 09:18
Albo mi się zdaje ,albo tu są cztery te same memy (co wciąż nie zakłóca efektu Wauh)
Odpisz
13 grudnia 2019, 23:58
Są dwa SpongeBoby w krótkim odstępie
Odpisz
13 grudnia 2019, 21:41
Nawet nie muszę przybliżać żeby stwierdzić że to bardzo dużo Spongeboba
Odpisz
13 grudnia 2019, 20:32
O boze
Odpisz
13 grudnia 2019, 20:12
Piękne
Odpisz
13 grudnia 2019, 20:04
Nice
Odpisz
13 grudnia 2019, 20:01
Bez pośpiechu, jest na to jeszcze cały rok.
Odpisz
13 grudnia 2019, 19:35
Tylko że dekada się kończy za rok.
Odpisz
13 grudnia 2019, 19:27
Chce wiedzieć kto zrobił oryginał
Odpisz
13 grudnia 2019, 18:36
F
Odpisz
13 grudnia 2019, 18:26
Jaki powinien być według was mem dekady? Dla mnie jest to pepe
Odpisz
13 grudnia 2019, 18:27
@Ploopyczek: pepe jest z poprzedniej dekady...
Odpisz
13 grudnia 2019, 18:59
@Ploopyczek: Z polskich to Janusz, tak ogólnie to nie wiem.
Odpisz
13 grudnia 2019, 19:04
@darcus: Janusz to tak słaby mem
Odpisz
13 grudnia 2019, 19:37
@aibox666: A Pepe jest dobry xD
Idź sobie bezbeku
Może mi jeszcze powiesz że szkalowanie Papieża nie jest najwyższą formą dojrzałości obywatelskiej? xDDD
Odpisz
13 grudnia 2019, 20:18
@darcus: Pepe nie wchodzi w grę bo on nie jest z tej dekady
Odpisz
13 grudnia 2019, 20:33
@darcus: powiem ci tyle że z Janusza śmieją się 6 latki
Odpisz
13 grudnia 2019, 20:43
@aibox666: i szlauchary z mojej klasy
Odpisz
13 grudnia 2019, 21:45
@aibox666: Z pepego śmieją się stuleje
Odpisz
13 grudnia 2019, 22:45
@darcus: powiedział/a osoba z mylittleponynaavku kekw
Odpisz
13 grudnia 2019, 22:47
@aibox666: Powiedziała osoba która nie śmieje się z najlepszego mema xD
Odpisz
13 grudnia 2019, 23:08
@darcus: Janusz to najlepszy mem?
Odpisz
14 grudnia 2019, 00:12
@aibox666: Polski tak.
Odpisz
14 grudnia 2019, 10:44
@Ploopyczek: Beanos
Odpisz