Jesteś zmęczony i kładziesz się spać?
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Kiedyś to był bardzo dobry serial
Ikony
Hobby dla faceta
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
Cel namierzony
Były nóżki, nie ma nóżek
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież8 sierpnia 2015, 22:39
Właśnie tak chciałam zrobić! Normalnie wyłączyć komputer i przeglądać książki do nowej klasy! Jeja to jasnowidz :D
Odpisz
13 września 2013, 21:43
To jest bardziej życiowe od życia.
Odpisz
13 września 2013, 22:19
@Piotr99: tak, ale życie jest mniej życiowe od nieżycia, więc półżycie jest najlepsze. I lubie placki! :)
Odpisz
14 września 2013, 13:19
Najlepsze to jest współżycie.
Odpisz
14 września 2013, 16:18
@Piotr99: >_< hehe
Odpisz