Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar sssstttt

12 listopada 2023, 13:21

Em ja to miałem na lekcjach.

Avatar Drag_on

21 lutego 2023, 10:52

bez obrazka na dole mem byłby lepszy

Avatar
Konto usunięte

6 lutego 2022, 12:12

To niżej jest niepotrzebne

Avatar MajnkraftAlusiek

31 grudnia 2019, 18:06

Władek ma krzyż bo to chrześcijanin, a heinz nie, bo rzesza była satanistyczna.

Avatar Lechistapl

30 stycznia 2022, 19:24

@MajnkraftAlusiek: Rzesza nie była satanistyczna.

Avatar Yeyau

7 lutego 2020, 21:07

Krzyż niczym na twitterze.

Avatar PanMisiek

13 grudnia 2019, 15:54

*inhales*
BAPTISED IN FIRE, FOURTY TO ONE

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (35)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (35)
Avatar Qrius

25 grudnia 2019, 16:02

@ben1794: Always remember, fathers and sons at war

Avatar ben1794

25 grudnia 2019, 23:33

@Qrius: Always remember, a fallen soldier

Avatar Leishh

18 grudnia 2019, 18:07

A nas o tym uczyli w szkole, nawet pani puściła piosenkę Sabatonu

Avatar
Konto usunięte

Edytowano - 13 grudnia 2019, 15:48

Czyli co mają szkoły robić, zapomnieć o takich podstawach historii jak Rzym, Mezopotamia i tylko mają o Polsce mówić? W szkole podczas omawiania kampanii wrześniowej przecież mówi się o zwycięstwach Polaków. Nie pojmuję rozumowania OPa tego demotywatora

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (5)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (5)
Avatar xXkuba22Xx

18 grudnia 2019, 16:35

sprytnie, dobry komentarz pod własnym memem żeby zgarnąć strzały w górę.... tez tak czasem robię xd

Avatar
Konto usunięte

18 grudnia 2019, 16:46

Avatar Jadczukov

18 grudnia 2019, 16:40

Kilka razy się o tym tutaj wypowiadałem więc nie będę się rozpisywał:
To tylko podbudowywanie swojego ego po sromotnej klęsce

Avatar
Konto usunięte

13 grudnia 2019, 15:57

Ten przedmiot nazywa się „historia", a nie „historia Polski"

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (3)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (3)
Avatar
kroganin

18 grudnia 2019, 10:48

Nie żeby coś, ale w każdym kraju uczysz się najwięcej o własnym

Avatar
Konto usunięte

18 grudnia 2019, 14:25

No tak, to jest dla mnie oczywiste, choć dla ludzi piszących że na historii w polskich szkołach nie uczy się o polsce już nie

Avatar wilsonXcuddyXhouse

18 grudnia 2019, 12:45

Przecież uczą o tym i nawet nazywają "polskie termopile"
Op w podstawówce czy co

Avatar allduckslikewater

Edytowano - 13 grudnia 2019, 18:39

Z tym że o tej wojnie w szkole jest tyle pie**olenia, że to już się robi nudne. Po kolei bitwa warszawska, to i stan wojenny, bitwa warszawska, obrona wrześniowa, stan wojenny, bitwa warszawska, obrona wrześniowa, stan wojenny i tak w kółko do porzygu i jeszcze dalej.

Avatar Szalom

18 grudnia 2019, 11:20

@allduckslikewater: Ten stan wojenny w latach 80' to miał mało wspólnego z wojną

Avatar allduckslikewater

18 grudnia 2019, 12:03

@Szalom: Ma to, że jest na co drugim apelu. Na każdej lekcji historii jest o tym mówione, choćby przy okazji.

Avatar nightcube

18 grudnia 2019, 11:23

na ch*j mi historia sprzed XX wieku

Avatar Kangurur28

18 grudnia 2019, 11:48

@nightcube: O ile jeszcze podstawy i najważniejsze bitwy rozumiem, to po co się uczyć np o "bitwie pod Motye"

Avatar Grzechoooo

18 grudnia 2019, 11:51

@nightcube: O ile według mnie uczenie się o każdej bitwie po nazwie, to jednak warto wiedzieć, jakie były przyczyny i skutki danych wydarzeń, żeby nie popełniać takich samych błędów w przyszłości. Albo chociaż wiedzieć, kiedy inni popełniają, żeby móc uciec od ich wpływu jak najszybciej.

Avatar KidFlash

18 grudnia 2019, 11:37

Ja miałam o tym w szkole, so...

Avatar Broski

18 grudnia 2019, 11:08

Historię świata też warto poznać. Ogólnie jestem za tym, żeby podzielić historię w szkole na dwa przedmioty, historię Polski i świata.

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Najwspanialszy spośród przedmiotów

Niezniszczalne

Płać pan

A jednak zrobili to w ten sposób

Dwa oblicza

Równi i równiejsi

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka