Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar PanPiernik

1 kwietnia 2024, 00:37

God I wish

Avatar Rafixior

12 maja 2021, 07:41

Imo najgorszy sequel w historii

Avatar Mistrz65

7 grudnia 2020, 13:33

Trzeba było ich posłuchać

Avatar Kowal_PL

1 kwietnia 2021, 20:40

@Mistrz65: Ewentualnie skipnąć tamten rok

Avatar BlackMEM

16 grudnia 2019, 14:34

Cholera a cyberpunk 2077 wychodzi w 2020.

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (3)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (3)
Avatar
Konto usunięte

Edytowano - 17 grudnia 2019, 23:21

@BlackMEM: Ja nie czekam. Nie mam na co.

Bo jestem biedny

Avatar Azkis

3 listopada 2020, 13:58

@BlackMEM: no tak nie za bardzo wychodzi

Avatar kosmiczny_kamien

16 grudnia 2019, 23:56

1010 2.0

Avatar Bartolinise

16 grudnia 2019, 17:50

Rok tak dobry, że dostanie sequel

Avatar smierd

13 grudnia 2019, 19:34

oh shit here we go again

Avatar
Konto usunięte

Edytowano - 16 grudnia 2019, 17:33

@smierd: o co chodzi z tym napisem co jest po prawo pod lewą bronią, tym automatem

Avatar Grzechoooo

16 grudnia 2019, 17:06

2019 - Year of the Year

Avatar Jadczukov

16 grudnia 2019, 15:25

A potem będzie 2019 S

Avatar Jadczukov

16 grudnia 2019, 15:26

@Jadczukov: A potem limited edition

Avatar Jadczukov

16 grudnia 2019, 15:26

@Jadczukov: A potem edycja kolekcjonerska

Avatar
LenoPat

16 grudnia 2019, 16:39

@Jadczukov: a potem g.o.t.y

Avatar
LenoPat

16 grudnia 2019, 16:39

lub raczej y.o.t.y

Avatar Niepoprawnyloginihaslo

13 grudnia 2019, 20:37

Ciekawe jak tam typki co zawsze mówią ,,nowy rok nowy ja"

Avatar D0minik

16 grudnia 2019, 14:29

@Niepoprawnyloginihaslo: Ja wole ,,nowy rok stary ja"

Avatar piorx

16 grudnia 2019, 15:49

@D0minik: a ja "nowy rok brak mnie"

Avatar mateusz123_hiro

13 grudnia 2019, 20:31

2k2k

Avatar Pozytywny_wariat

13 grudnia 2019, 21:36

@mateusz123_hiro:
Prędzej 2k2d.
K - 1000
D - 10

Avatar mateusz123_hiro

13 grudnia 2019, 22:19

@Pozytywny_wariat: w sumie lepiej brzmi i wygląda, ale kolega śmiał się w szkole z "2k2k"

Avatar
Konto usunięte

13 grudnia 2019, 19:52

Wierzę ci losowy obrazku z internetu

Avatar CupOfWater

Edytowano - 13 grudnia 2019, 19:43

2019 2: Electric Boogalo

Avatar
Konto usunięte

13 grudnia 2019, 19:37

Bez 2020 nie powstaną kosmiczne hotele, Ja bym wolał aby jednak był

Avatar MonioMonio

Edytowano - 13 grudnia 2019, 19:28

Czyli wybór mema dekady może jeszcze poczekać

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Pyrkon pewnie też łączy ludzi

Przyszłość jest piękna

Młodzi gniewni

Nigdy na to nie wpadną

Jak myślicie, skąd się tam wziął?

To się nie może nie udać

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka