Tak to jest, gdy się za dużo kombinuje...
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Nieuczciwa ocena
Deal życia
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Nie znoszę kleszczy
Mało znany szczegół
Jesteś wybrańcem panie profesorze
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież1 września 2017, 09:43
Ku*wa co myślał że będzie lepszy jak headshota strzeli serio? XD
Odpisz
7 grudnia 2015, 09:47
Moja ukochana ''Turbina''.
Odpisz
13 lutego 2015, 19:40
U BEEN NIFED #REKT
Odpisz
21 grudnia 2013, 21:11
Ironia losu w battlefield xD
Odpisz
1 grudnia 2014, 16:13
@grives: to nie battlefield. to call of duty black ops 2 googluj
Odpisz
6 listopada 2013, 14:01
też tak miałem ale to było inaczej Snajpem chciałem go ale sie nie zastanawiałem bo wiedziałem że się obruci i w beczkę :p
Odpisz
16 września 2013, 21:18
co to za gra?
Odpisz
16 września 2013, 22:48
@loloja: serio niewiesz?? call of duty black ops 2 taki troche niewypał z seri coda
Odpisz
Edytowano - 16 września 2013, 22:59
@Fobi96: to jest multiplayer?
Odpisz
17 września 2013, 21:57
@loloja: a gdzie indziej możesz spotkać 2 gracza na singlu??
Odpisz
16 września 2013, 20:31
Dokładnie jak w cs'a gdy chce się kogoś zabić nożem od tyłu a jest się za daleko i ta osoba się odwraca,albo ktoś cię z tyłu ***ie.
Odpisz
16 września 2013, 18:42
a mógł zabić
Odpisz
16 września 2013, 18:25
Miałem podobną sytuację w TF2, gram sobie snajperem i widze wrogiego snajpera na wierzy obserwacyjnej, wchodzę na ta wierzę i patrzę jak on obserwuje teren przez lunetę karabinu, będęac jakieś 4 metry od niego celowałem w jego głowę przez mój karabin i zdążyłem strzelić mu z 5 screenshotów zanim mnie zobaczył, ostatecznie sprzedałem mu kulkę między oczy
Odpisz
16 września 2013, 19:14
@Galex: Twoja historia mnie urzekła :<
Odpisz
16 września 2013, 19:53
@Galex: Screeny albo się nie stało. Daj link do profilu.
Odpisz
16 września 2013, 19:59
@JTay_: Mogą być do samych zdjęć czy profil i chcesz sam szukać?
Odpisz
16 września 2013, 20:16
@Galex: Fascynujące.
Odpisz
16 września 2013, 21:09
@Galex: Twoja historia mnie znudziła, albowiem nie była o mnie. Kumasz zależność?
Odpisz
16 września 2013, 21:52
@Milios: Coś tak czułem, że opisując jedną historyjkę spotkam sie z hejtem. Cruel world
Odpisz
Edytowano - 17 września 2013, 00:03
@Galex: Nie no historia nawet spoko (nawet dałem Ci strzałkę w górę). Po prostu nie mogłem się powstrzymać od wstawienia tekstu jedynego słusznego króla - Króla Juliana
Odpisz
17 września 2013, 16:20
@Galex: Jak Tobie wygodniej.
Odpisz
16 września 2013, 18:12
czekam na hejterów od BF3
Odpisz
14 września 2013, 02:08
Czasami tez tak mam.. :D
Odpisz