memy
Dodaj komentarz obrazkowy
Ważne informacje:
11 października 2020, 16:13
Mój gust muzyczny w jednym obrazku
Odpisz
24 grudnia 2019, 10:42
Nirvana?
24 maja 2019, 13:22
Morrison na fladze Anglii?
2 sierpnia 2019, 17:18
a to nie Wielka Brytania?
2 sierpnia 2019, 17:19
A No tak
2 sierpnia 2019, 17:20
no widzisz ja grałem w herts of ajron to wiem
17 września 2013, 07:54
i love one drection
17 września 2013, 15:18
@lismenek: nie minusujcie go bo on napisał co jest nie tak :p
20 listopada 2018, 14:17
@lismenek: chodzi o nirvane
27 lipca 2017, 23:53
1D. 1D wszędzie
20 listopada 2018, 14:15
@BahuzankaPL: chodzi o nirvane
nirvana?
17 lipca 2016, 15:52
Dobrze, że powoli podupada (czy jak to się pisze) ;D
22 grudnia 2015, 19:18
i jeszcze Czegewara
1 maja 2014, 22:19
Dla mnie wszusyko pasuje bo w końcu tło to flaga brytyjska a oni sa brytyjzykami oprócz Nialla.
7 lutego 2015, 17:44
@julka965: popatrz w dolnej części nr.9
8 lutego 2015, 11:25
@kotul: Dzięki wcale tego nie widziałam wiesz
8 lutego 2015, 12:17
@julka965: lubisz 1d?
8 lutego 2015, 13:59
@kotul: Oczywiście
8 lutego 2015, 14:11
@julka965:
10 lutego 2015, 15:52
@kotul: yhy
10 lutego 2015, 16:33
@julka965: spalić ją!Spalić!
17 lipca 2016, 15:50
@julka965: Bardzo się cieszymy. . . . . . Z pozdrowieniami Szataniści i Mordercy
7 lipca 2017, 18:44
@kotul: to nie nr 9 tylko 2 ( przypatrz się uważnie na przyszłość )
10 lipca 2017, 17:18
o jezu dziękuje bardzo to kochane <3
20 lipca 2017, 09:16
@julka965: 1d to największy syf
27 lipca 2017, 23:21
@Palauball: uważaj jak chcesz mnie to nie interesuje
28 lipca 2017, 01:09
@julka965: gdyby cię to nie interesowało to byś nie odpowiadała mu, a tak to tylko pokazujesz swoją irytacje.
28 lipca 2017, 05:45
@julka965: 1D TO CIPKI HAHA
14 sierpnia 2017, 02:42
@Palauball: Bardziej pedaluchy chyba
24 grudnia 2019, 10:43
@julka965: tu chodzi o nirvane
21 września 2013, 17:43
one direction- fffffffffffffffffffuuuuuuuuuuuu.....................
21 września 2013, 17:24
9 - I ♥ one direction :D
18 września 2013, 18:36
od razu wiedziałem że gdzieś jest Łan Dajrekszyn
17 września 2013, 21:43
1 rząd tej drugiej 2 od lewej i love one direction kupuja ci ktorzy nie znaja english ;)
17 września 2013, 21:15
Dajrekszyny w tak pięknym miejscu psują mój światopogląd
17 września 2013, 19:14
pierwsze trudniejsze a 2 za pierwszym spojrzeniem
Dołącz screena
Komentarze
Odśwież11 października 2020, 16:13
Mój gust muzyczny w jednym obrazku
Odpisz
24 grudnia 2019, 10:42
Nirvana?
Odpisz
24 maja 2019, 13:22
Morrison na fladze Anglii?
Odpisz
2 sierpnia 2019, 17:18
a to nie Wielka Brytania?
Odpisz
2 sierpnia 2019, 17:19
A
No tak
Odpisz
2 sierpnia 2019, 17:20
no widzisz ja grałem w herts of ajron to wiem
Odpisz
17 września 2013, 07:54
i love one drection
Odpisz
17 września 2013, 15:18
@lismenek: nie minusujcie go bo on napisał co jest nie tak :p
Odpisz
20 listopada 2018, 14:17
@lismenek: chodzi o nirvane
Odpisz
27 lipca 2017, 23:53
1D. 1D wszędzie
Odpisz
20 listopada 2018, 14:15
@BahuzankaPL: chodzi o nirvane
Odpisz
20 listopada 2018, 14:15
nirvana?
Odpisz
17 lipca 2016, 15:52
Dobrze, że powoli podupada (czy jak to się pisze) ;D
Odpisz
22 grudnia 2015, 19:18
i jeszcze Czegewara
Odpisz
1 maja 2014, 22:19
Dla mnie wszusyko pasuje bo w końcu tło to flaga brytyjska a oni sa brytyjzykami oprócz Nialla.
Odpisz
7 lutego 2015, 17:44
@julka965: popatrz w dolnej części nr.9
Odpisz
8 lutego 2015, 11:25
@kotul: Dzięki wcale tego nie widziałam wiesz
Odpisz
8 lutego 2015, 12:17
@julka965: lubisz 1d?
Odpisz
8 lutego 2015, 13:59
@kotul: Oczywiście
Odpisz
8 lutego 2015, 14:11
@julka965:
Odpisz
10 lutego 2015, 15:52
@kotul: yhy
Odpisz
10 lutego 2015, 16:33
@julka965: spalić ją!Spalić!
Odpisz
17 lipca 2016, 15:50
@julka965: Bardzo się cieszymy.
.
.
.
.
.
Z pozdrowieniami
Szataniści i Mordercy
Odpisz
7 lipca 2017, 18:44
@kotul: to nie nr 9 tylko 2 ( przypatrz się uważnie na przyszłość )
Odpisz
10 lipca 2017, 17:18
o jezu dziękuje bardzo to kochane <3
Odpisz
20 lipca 2017, 09:16
@julka965: 1d to największy syf
Odpisz
27 lipca 2017, 23:21
@Palauball: uważaj jak chcesz mnie to nie interesuje
Odpisz
28 lipca 2017, 01:09
@julka965: gdyby cię to nie interesowało to byś nie odpowiadała mu, a tak to tylko pokazujesz swoją irytacje.
Odpisz
28 lipca 2017, 05:45
@julka965: 1D TO CIPKI HAHA
Odpisz
14 sierpnia 2017, 02:42
@Palauball: Bardziej pedaluchy chyba
Odpisz
24 grudnia 2019, 10:43
@julka965: tu chodzi o nirvane
Odpisz
21 września 2013, 17:43
one direction- fffffffffffffffffffuuuuuuuuuuuu.....................
Odpisz
21 września 2013, 17:24
9 - I ♥ one direction :D
Odpisz
18 września 2013, 18:36
od razu wiedziałem że gdzieś jest Łan Dajrekszyn
Odpisz
17 września 2013, 21:43
1 rząd tej drugiej 2 od lewej i love one direction kupuja ci ktorzy nie znaja english ;)
Odpisz
17 września 2013, 21:15
Dajrekszyny w tak pięknym miejscu psują mój światopogląd
Odpisz
17 września 2013, 19:14
pierwsze trudniejsze a 2 za pierwszym spojrzeniem
Odpisz