Auto zrobione na potrzeby przyszłości. Każdy chyba marzy o tym, (a przynajmniej duża część) aby przyszłość była niesamowita, a takie samochody i koncepty sprawiają, że jest miejsce na popis, są nowe rzeczy, coraz ciekawsze. Fajny ludziom eksperymentować, bo zaraz znowu będziemy walić kamykiem o kamyk i czcić jakiś większy kamień, bo go akurat nie umiemy unieść.
Fajne autko, chętnie bym pojeździła
@PanZbyslawJestNieobecny: nikt nie mówi, że jest brzydki, czy coś. Sama bym tym chętnie na ulicę wyjechała. Pomijając to, że przy robieniu prawa jazdy powtarzałam, że moim marzeniem jest jeżdżenie multiplą więc nie jestem dobrym odniesieniem do oceny czy samochód jest brzydki xD
@PanZbyslawJestNieobecny: Polecam zobaczyć koncept BMW vision next 100 który też zbudowano i prezentowano jakiś czas temu, tutaj już całkiem ukryto koła i podejrzewam że w przyszłości będzie to stosowane w wiekszości aut miejskich, choć mogę się mylić
Komentarze
Odśwież18 grudnia 2019, 23:04
Czy tylko ja bym chciała mieć takie samochody ja Tesla i Toyota?
Odpisz
18 grudnia 2019, 23:53
@MuffinkaXXL: nie
Odpisz
18 grudnia 2019, 17:10
To jest właśnie przyszłość
Odpisz
18 grudnia 2019, 16:04
Ten przynajmniej wygląda na nowoczesnego nie to co cybertruck.
Odpisz
18 grudnia 2019, 15:11
Ładny
Odpisz
18 grudnia 2019, 11:52
Auto zrobione na potrzeby przyszłości. Każdy chyba marzy o tym, (a przynajmniej duża część) aby przyszłość była niesamowita, a takie samochody i koncepty sprawiają, że jest miejsce na popis, są nowe rzeczy, coraz ciekawsze. Fajny ludziom eksperymentować, bo zaraz znowu będziemy walić kamykiem o kamyk i czcić jakiś większy kamień, bo go akurat nie umiemy unieść.
Fajne autko, chętnie bym pojeździła
Odpisz
Edytowano - 14 grudnia 2019, 23:34
Mi tam się podoba i nie widzę nic dziwnego. Np poza tym tylnim kołem.
Odpisz
Edytowano - 14 grudnia 2019, 23:37
@PanZbyslawJestNieobecny: nikt nie mówi, że jest brzydki, czy coś. Sama bym tym chętnie na ulicę wyjechała. Pomijając to, że przy robieniu prawa jazdy powtarzałam, że moim marzeniem jest jeżdżenie multiplą więc nie jestem dobrym odniesieniem do oceny czy samochód jest brzydki xD
Odpisz
Edytowano - 18 grudnia 2019, 11:40
@PanZbyslawJestNieobecny: Polecam zobaczyć koncept BMW vision next 100 który też zbudowano i prezentowano jakiś czas temu, tutaj już całkiem ukryto koła i podejrzewam że w przyszłości będzie to stosowane w wiekszości aut miejskich, choć mogę się mylić
Odpisz
14 grudnia 2019, 23:39
Fiat:
Odpisz
14 grudnia 2019, 23:40
@Wilhelm_II_Hohenzollern: multipla została stworzona dla ludzi z wyobraźnia,ok? Ktoś musiał zapoczątkować modę na dziwne auta xD
Odpisz
18 grudnia 2019, 11:20
@Chenderella: Multipla była podobno projektowana na wzór delfinów butlonosych
Odpisz
18 grudnia 2019, 11:06
Tylne koła to głośniki
Odpisz
Edytowano - 18 grudnia 2019, 10:45
Byłbym się tym jeździć bo zaraz by do mnie kosmicie się przyje**li i pytali czemu im ufo zaje**łem xD
Odpisz
18 grudnia 2019, 09:18
Ładne, porywałbym w nim małe kotki
Odpisz
18 grudnia 2019, 08:16
multipla ale toyota
Odpisz
18 grudnia 2019, 08:04
Ta toyota jest zajebista
Odpisz
15 grudnia 2019, 09:31
Mi tam się podoba. Jedyne co mnie gryzie w oczy to tylne koła ale i tak jako auto miejskie jest niczego sobie.
Odpisz
15 grudnia 2019, 00:04
Ale przynajmniej nie jest kwadratowa
Odpisz
15 grudnia 2019, 00:40
za to jest wielkim jajkiem
Odpisz
15 grudnia 2019, 00:16
ToiToia
Odpisz