Logika niektórych Jejowiczów
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Ostry ten sędzia
Płać pan
Ładne rzeczy
Zdeklasowani znowu
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież14 grudnia 2019, 23:40
Tymczasem osoby używające określenia "jejaki" zamiast "jejowicze"
Odpisz
14 grudnia 2019, 23:42
tylko jajniki
Odpisz
14 grudnia 2019, 23:43
@panbananeq: Tylko Jejaksy
Odpisz
14 grudnia 2019, 23:45
@Pracownik_Fundacji_SCP:
Tylko lud bożydara
Odpisz
14 grudnia 2019, 23:50
@Boberek00: Tylko przegrywy.
Odpisz
15 grudnia 2019, 00:00
tylko uzytkownicy danej domeny internetowej pod przykrywka zazwyczaj smiesznego pseudonimu ktorzy tworza smieszne tzw memy lub piszac swoja subiektywna opinie na dany temat
Odpisz
15 grudnia 2019, 00:34
jejczanie
Odpisz
15 grudnia 2019, 00:53
tylko jankesy
Odpisz
15 grudnia 2019, 06:42
Jejańczycy
Odpisz
15 grudnia 2019, 08:01
tylko jeansy
Odpisz
15 grudnia 2019, 12:57
Jejowianie
Odpisz
28 grudnia 2019, 21:10
tylko dżedżaki
Odpisz
28 grudnia 2019, 21:17
Jaraki.
Odpisz
29 grudnia 2019, 00:41
jejunie
Odpisz
29 grudnia 2019, 01:05
jejawnicy
Odpisz
29 grudnia 2019, 01:06
@marianx12: Te tak w sumie jest dobre połączenie słów jeja i piwnicy... Piękna wyobraźnia.
Odpisz
29 grudnia 2019, 03:14
było 69 strzałek ale już naprawiłem
Odpisz
30 grudnia 2019, 15:45
jejowińczycy
Odpisz
30 grudnia 2019, 15:48
@YoungandBeautiful: wryyyyy
Odpisz
6 listopada 2022, 12:19
@panbananeq: Kult Dażybora
Odpisz
6 listopada 2022, 12:19
@Litereallysheep1:
Odpisz
10 grudnia 2023, 10:44
@panbananeq: jajkomącznicy
Odpisz
29 grudnia 2019, 00:49
Jestem Jejowcem i Dzidowcem. Czy to źle?
Odpisz
29 grudnia 2019, 09:24
@Rewolucjonista: bardzo ty je**ny zdrajco
Odpisz
7 stycznia 2020, 09:43
ja też A to wynika z tego że w poczekalni jest za mało memów dlatego lecę na 2 strony chociaż nawet czasem to za mało
Odpisz
23 maja 2022, 20:13
@Rewolucjonista: Ja też
Odpisz
6 stycznia 2020, 16:11
jejacy vs jejowicze
noob vs pro
Odpisz
28 grudnia 2019, 23:24
jejowicze z memów i jejowicze z dowcipów
Odpisz
29 grudnia 2019, 00:17
@Bartuuu_Bert: Jejowicze z ubieranek
Odpisz
4 stycznia 2020, 20:13
@rozwalgo: najpotężniejsi gejmerzy
Odpisz
28 grudnia 2019, 23:10
Jeja to najbardziej toksyczna społeczność w jakiej byłam
Chyba nigdy nie zdarzyło mi sie tu widzieć czegoś milego
Odpisz
28 grudnia 2019, 23:14
@wilsonXcuddyXhouse: Aż tak źle z nami nie jest
Odpisz
28 grudnia 2019, 23:14
@wilsonXcuddyXhouse: z 1 się zgadzam
Z 2 nie
Odpisz
28 grudnia 2019, 23:24
@wilsonXcuddyXhouse: to chyba bardzo słabo patrzysz
Odpisz
29 grudnia 2019, 00:31
@wilsonXcuddyXhouse: Zgadzam się z powyższym. Chociaż w sumie spotkałem tutaj parę miłych rzeczy, to były w mniejszości. Zdecydowanej.
Odpisz
29 grudnia 2019, 00:39
@wilsonXcuddyXhouse: a żeby udowodnić że tak nie jest chciałbym tobie życzyć wszystkiego dobrego z okazji nowego roku i innych tego typu rzeczy... chociaż w sumie nie, wiesz co?!
JAJECZKO i lepiej idz spać, ale nie życzę ci dobranoc, tylko ZŁONOC oo taak teraz czuje jak bardzo złą osobą jestem.
Odpisz
29 grudnia 2019, 22:27
@HopeYoureFine: to szczyt twojej inteligencji czy stać cię na coś lepszego
Odpisz
29 grudnia 2019, 22:35
@wilsonXcuddyXhouse: ja piersolę skoro nie rozumiesz tego co napisał to po cholerę tu jesteś
Odpisz
29 grudnia 2019, 23:03
@Polalak: Wow kolejny przejaw miłości na tej stronie
Wierzę że stać was na jeszcze trochę
No dalej
Odpisz
Edytowano - 29 grudnia 2019, 23:05
@wilsonXcuddyXhouse: tą złą noc pisał ironicznie w odpowiedzi na twój brak widocznej sympatii, koleżanko❤️❤️
Odpisz
30 grudnia 2019, 18:21
@wilsonXcuddyXhouse: zrozum sarkazm kobieto
Odpisz
Edytowano - 31 grudnia 2019, 05:20
@TheSylveon: rozumiem, spokojnie kobieto
Odpisz
31 grudnia 2019, 11:15
@wilsonXcuddyXhouse: dobrze, kobieto
Odpisz
1 stycznia 2020, 23:48
@wilsonXcuddyXhouse: To ty Nie widzisz miłych osób.
Nigdy nie widziałaś jak ktoś mówi. Fajnego masz avka?
Odpisz
29 grudnia 2019, 12:13
Ciekawe, za moich czasów jak się choćby wpsomniało o innej stronie to admin dostawał pie**olca. A tutaj obrazek taki oto wchodzi na główną. Nie ukrywam, podoba mi się to
Odpisz
29 grudnia 2019, 00:30
MARTWY MEM REEEEEE
Odpisz
Edytowano - 28 grudnia 2019, 22:35
@Vaanchig...
Edit: to był rak
Odpisz
28 grudnia 2019, 21:51
Zgadzam się w 100%
Odpisz
28 grudnia 2019, 21:35
Jejowicze vs memasik
Odpisz
14 grudnia 2019, 23:39
Przeklęte dodawanie obrazków, wcześniej dolnego watermarka nie było
Odpisz
14 grudnia 2019, 23:40
@Landark: można wybrać w ustawieniach, żeby nie było dolnego
Odpisz
14 grudnia 2019, 23:47
@SG1030526: Problem jest taki, że nie ma takiej opcji
Odpisz
15 grudnia 2019, 07:57
@Landark: Na telefonach jest
Odpisz
15 grudnia 2019, 00:38
"Albo jejowicze i inni JEJA.PL"
Odpisz
14 grudnia 2019, 23:45
Opie złoto
Odpisz
14 grudnia 2019, 23:43
Tak było jest i będzie nie zmyślam
Odpisz
14 grudnia 2019, 23:38
Trochę prawda w sumie
Odpisz