Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Nie znoszę kleszczy
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Niezniszczalne
Nigdy na to nie wpadną
A, okej
Jesteś wybrańcem panie profesorze
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież29 lipca 2014, 09:32
Ale wkurzony bo laptop się ubrudził czy nie ma czekolady na kanapce?
Odpisz
13 września 2013, 17:26
A ja znalazłem 20 zł na trawie. Poza tym przy kompie sie nie je wiec wina paralityka co tost mu się z ręki wymyka.
Odpisz
3 lipca 2014, 14:55
Miałem tak samo 20 zł na chodniku!
Odpisz
14 września 2013, 09:20
było żreć w kuchni
Odpisz
13 września 2013, 19:07
ja zawsze mam szczęście w tym dniu
Odpisz
13 września 2013, 21:17
@Payroman: Jest nas dwóch.
Odpisz
14 września 2013, 09:19
@Flyingseeker: tak...a ty jakie szczęście miałeś?
Odpisz
13 września 2013, 22:44
Ups! A mogłem wziąść podkowe... eh:(
Odpisz
13 września 2013, 21:53
Zlizuj stary zlizuj!!!Raz ze slodkie,dwa ze troche treningu jezyka na pewno pomoze przy dziewczynie (if u know what I mean!)...
Odpisz
13 września 2013, 20:45
u mnie w sumie spoko dopóki ze szkoły nie wyszedłem, jeden bus na który biegłem nie zatrzymał się na przystanku, później czekałem godzinę na następnym, który w końcu nie pojechał. Pojechałem tramwajem a jak na niego szedłem spotkał mnie grad, później drzwi przytrzasnęły mnie jak wychodziłem więc jak miałem być gdzieś o 15 w domu byłem o 17...
Odpisz
13 września 2013, 20:30
uwaliles sobie klawiature? Nie czyść jej... zrób zdjecie!
Odpisz
13 września 2013, 19:26
Było... Ale są tacy, dla których nie było, wiec w sumie po co robić aferę?
Odpisz
13 września 2013, 18:47
Dostałam 6 z polskiego iiiii mama kupiła mi nową książkę, więc jest super!
Odpisz
13 września 2013, 19:18
wow. fascynujące
Odpisz
13 września 2013, 18:20
Myślisz, że ty miałeś pecha? Mi conversy zmokły!!!
Odpisz
14 września 2013, 14:37
@pjkpredator6: Tragedia o jakieś trampki...
Odpisz
14 września 2013, 14:47
@pjkpredator6: Ja już nie wytrzymam. Nikt tu ironii nie rozumie!!!!!!!!!!!!
Odpisz
13 września 2013, 18:12
I dlatego nie je się przy kompie
Odpisz
13 września 2013, 17:54
mi się na klawiature wylała śmietANA
Odpisz
13 września 2013, 17:47
Ja znalazłam grosik na korytarzu i dostałam nowe głośniki więc póki co jest tylko coraz lepiej <3
Odpisz
13 września 2013, 17:25
Na początku myślałem że gościowi gówno na klawiaturę spadło a ten chlebek to papier toaletowy ._.
Odpisz