Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Zdeklasowani znowu
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Pozdrawiam świetliki
Deal życia
Niegrzeczny Oskarek
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież19 grudnia 2019, 00:52
Fiza jest fajna jak uczy cię Czechu z NASA
Odpisz
19 grudnia 2019, 22:37
@DHF1232: Precz szatanie, fizyka to złooo. A zwłaszcza jak uczy cie moja babka
Odpisz
20 grudnia 2019, 12:04
@Julkaaaaaa96: wbijaj na gorzyce wielkie
Odpisz
20 grudnia 2019, 16:27
@DHF1232: Tak daleko? To mnie się nie chce
Odpisz
21 grudnia 2019, 17:43
@Julkaaaaaa96: a ty z jakiej miejscowości?
Odpisz
21 grudnia 2019, 22:45
@DHF1232: Starej, wręcz pradawnej zwanej zadupiem
Odpisz
15 grudnia 2019, 19:18
Możecie mnie zlinczować ale matma to mój ulubiony przedmiot bo nie trzeba się uczyć tyle co z innych przedmiotów
Odpisz
15 grudnia 2019, 19:19
to prawda albo się kuma albo nie ja tak mam tylko na geometrii ale znaczna większość tak ma
Odpisz
15 grudnia 2019, 19:43
@kurczak1122: nie zgadzam się. Właśnie w matmie chodzi o umiejętność rozgryzania danych mechanik. Ja na przykład nie rozumiałem logarytmów. Po jakimś czasie zatrybiłem i teraz ogarniam. Cały sens matematyki to zrozumienie o co chodzi. Kiedy to zrozumiesz to masz z górki tak naprawdę
Odpisz
15 grudnia 2019, 19:59
@Rozyv: chodziło mi o to że rozumiesz to rozumiesz A jak nie to jest ciężko sory za nieprecyzyjną wypowiedź
Odpisz
18 grudnia 2019, 21:54
@kurczak1122: geometria to moim zdaniem najgorsza część matematyki. Nie wiem czemu z innych działów idzie mi świetnie a z geometrii beznadziejnie.
Odpisz
18 grudnia 2019, 21:56
@polandszczalka: mam tak samo
Odpisz
Edytowano - 18 grudnia 2019, 22:35
@polandszczalka: bo z geometrii trzeba wykuć się wzorów, a resztę się jedzie na logikę
Odpisz
18 grudnia 2019, 23:28
@wiemnie: geometria i planimetria generalnie wymagają większej spostrzegawczości, oraz dobrej pamięci, niekoniecznie do wzorów, bo większość jest na karcie wzorów, ale do zasad czy różnych metod pomagających rozwiązać zadanie. I za to właśnie ją uwielbiam, to mój ulubiony dział w matematyce.
Odpisz
19 grudnia 2019, 22:39
ja kiedyś naprawdę lubiłam matme i dzięki temu szło mi świetnie, nawet miałam 6 na koniec roku i to w ogóle bez uczenia się, ale teraz zmieniła mi się nauczycielka i to jest dramat, a z 6 ocena zmieniła mi się na 4
Odpisz
19 grudnia 2019, 08:11
ja mam akurat takie miejsce, że jak przysnę na matematyce to mauczycielka tego nie widzi, totalna chillera i utopia
Odpisz
18 grudnia 2019, 21:53
W godzince grania na górze jest za dużo piasku.
Odpisz
19 grudnia 2019, 00:26
bo zawsze jak się gra to jest syndrom j"eszcze jedna rundka" i później jakoś tak wychodzi
Odpisz
19 grudnia 2019, 05:10
@Domkri: Dla mnie czas na przyjemnościach zawsze szybciej leci. Zwłaszcza, że mam mało czasu by pograć (ciągle coś jest do roboty).
Odpisz
19 grudnia 2019, 06:39
dla niektórych granie to przyjemność
Odpisz
19 grudnia 2019, 07:52
@PieselArcheolog: no właśnie o to chodzi
Odpisz
18 grudnia 2019, 21:53
bardziej mi sie dluzyly przedmioty humanistyczne, na matematyce przynajmniej cos robisz
Odpisz
18 grudnia 2019, 22:47
ciesz się, że nic nie robiłeś - u nas jak przez sekundę nic nie robisz dostajesz minusa i musisz zrobić wyczerpującą notatkę z tekstu
Odpisz
18 grudnia 2019, 23:05
@Mrbluecake: Zalezy jak objawia sie ten brak zaangazowania w lekcje, gdy ktos sie bawi i smieszkuje zamiast zaglebiac sie w interpretacje tekstu to robienie notatki jest calkiem zrozumiale. Normalnie uczestniczylem w lekcjach, ale czytanie i analizowanie na sile czegos, co mnie w zaden sposob nie interesuje, bylo jednak cholernie nuzacym zajeciem.
Odpisz
19 grudnia 2019, 07:12
U mnie brak zaangażowania objawia się analizą tekstu - jak np. rozmawiasz o tekście to dostajesz minusa, bo ty nie masz prawa go interpretować, tylko twoja nauczycielka. (Dodam do tego, że temat był o wyrażaniu WŁASNEJ opinii)
Odpisz
Edytowano - 18 grudnia 2019, 23:29
Twoja zmiana w robocie
Odpisz
18 grudnia 2019, 23:28
Tru
Odpisz
18 grudnia 2019, 23:05
Najlepiej mi idzie z języków i EDB (6) a najgorzej z WOSu (3)
Odpisz
18 grudnia 2019, 22:10
to je kur wa prawda, ta metma w 8 klasie jest poebana po całości
Odpisz
18 grudnia 2019, 22:11
@AmbonkaAlboStonka: A co tam takiego złego jest?
Odpisz
18 grudnia 2019, 22:11
@Yasin: Ułamki niejednego przeraziły
Odpisz
19 grudnia 2019, 00:26
@Hartio: Hehe, za kilka lat będzie błagać o poziom 8 klasy :p
Odpisz
19 grudnia 2019, 08:24
@Hartio: Ja się nie śmieje, ale poważnie pytam. Słyszałem, że moja nauczycielka elektrotechniki zamiast swojego przedmiotu musiała przerabiać układy równań z niewiadomymi, bo uczniowie po 8 klasie ich nie mieli. Zastanowiam się więc, czy są głupi (patrząc na próg wejścia do tej szkoły to małe szanse, ale kto wie) czy po prostu nie ma nawet tego w podstawie programowej. Zastanawiam się więc, co tam jest
Odpisz
Edytowano - 19 grudnia 2019, 12:08
@Yasin: Ja równania z niewiadomymi miałem już w 6 klasie, także podejrzewam, że 8 powinna je przerobić już dawno?
Odpisz
18 grudnia 2019, 21:13
Czas to pojęcie względne...
Odpisz
18 grudnia 2019, 21:55
@Piket: Na dodatek upływa inaczej w zależności od grawitacji i wielu zmiennych
Odpisz
18 grudnia 2019, 21:49
polskiego.. mata fajna jest
Odpisz
18 grudnia 2019, 21:03
Niestety
Odpisz
15 grudnia 2019, 19:17
Ja tak nie mam
Odpisz