Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Zdeklasowani znowu
Równi i równiejsi
Nie zadzieraj z bobrami
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Były nóżki, nie ma nóżek
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież24 grudnia 2019, 09:19
Odpisz
16 grudnia 2019, 09:16
Zero kominizmu
Odpisz
16 grudnia 2019, 09:22
@Oloest: Aż tak całkiem to nie, dał kilka przydatnych pomysłów, takich jak publiczna opieka zdrowotna czy obozy pracy
Odpisz
16 grudnia 2019, 09:33
@WielkiSpod: Publiczną opiekę zdrowotną postulowali już socjaliści.
Odpisz
16 grudnia 2019, 09:49
@WielkiSpod: Komuna w Polsce przyniosła kilka fajnych rzeczy.
Łatwy dostęp do szkół dla każdego
Oświetlenie czyt doprowadzili prąd do wielu wioch itd
Odpisz
16 grudnia 2019, 10:01
W Polsce to nie był komunizm, tylko kulejąca mieszanka socjalizmu, śladów ideologii komunistycznych i jednego wielkiego bałaganu organizacyjnego. Komunizm na ogół prowadził do totalitarnej dyktatury na którymś etapie.
Odpisz
16 grudnia 2019, 12:35
O, widzę że kolejnej osobie trzeba, wytłumaczyć, że nie da się wprowadzić odgórnie komunizmu ani nawet socjalizmu bez zrobienia tego w sposób niesprawiedliwy albo kompletnie nieskuteczny.
Socjalizm (którego komunizm jest podtypem) działa jedynie w małych społecznościach, wprowadzany oddolnie.
Odpisz
16 grudnia 2019, 12:49
@Baturaj: Lekka forma socjalizmu w Szwecji funkcjonowała do momentu, kiedy wpuścili takich bardziej roszczeniowych kolesiów. Teraz mają problem z tego powodu, ale tak, to to funkcjonowało. I bliżej temu do socjalizmu niż typowego kapitalizmu
Odpisz
19 grudnia 2019, 09:27
To nie komunizm (czy socjalizm) dał wsiom prąd, tylko rozwój technologiczny, który postępuje niezależnie od tego, jaki system polityczny mamy. Akurat u nas tak się złożyło, że na tym etapie rozwoju technologii panował u nas "komunizm".
Odpisz
19 grudnia 2019, 10:01
@Mijak: Przecież wiele różnych państw wtedy nie miało tego, więc PRL przyniósł kilka dobrych rzeczy
Odpisz
19 grudnia 2019, 12:57
@Oloest: jestem komunistą i mnie to obraża
Odpisz
19 grudnia 2019, 13:03
@CheGuevara1:
Odpisz
19 grudnia 2019, 13:29
@CheGuevara1: i dobrze
Odpisz
19 grudnia 2019, 16:25
@CheGuevara1:
I dobrze.
Trzeba pozbyć się tej idei, bo to gorsze niż choroba.
Lepiej być martwym niż czerwonym.
Odpisz
19 grudnia 2019, 16:46
@dustin2001: Co masz do indian?
Odpisz
19 grudnia 2019, 19:07
Wiedziałem, że ktoś za to złapie. No cóż. W nagrodę masz plusika.
Odpisz
19 grudnia 2019, 20:25
@dustin2001: Musiałem to zrobić, siła wyższa.
Odpisz
19 grudnia 2019, 16:09
Jakby co, to poprzedni tytuł brzmiał: "Dopóki Lenin nie zmartwychwstanie, nie dostaniesz!"
Odpisz
19 grudnia 2019, 15:30
Ja zawsze wszystkim daje spisać zadania. Nic na tym nie tracę a inni zyskują...
Odpisz
19 grudnia 2019, 08:51
Ciężka sprawa, bo jak dasz spisać, to poczujesz się jak wykorzystany frajer, a jak nie dasz, to zepsują Ci się relacje z rówieśnikiem, a czasem z całą grupą. Najlepszym rozwiązaniem jest powiedzieć, że okej, dam Ci spisać, ale będziesz mi winien przysługę. Niby nic, może nigdy z tej przysługi nie skorzystasz, ale od razu dajesz do zrozumienia, że nie ma nic za darmo, a spisujący kolega poczuje się zobowiązany
Odpisz
19 grudnia 2019, 13:32
@brainiac: Rano się po prostu przychodzi i na przerwach robi. Pytasz się kto ma co odrobione i się wymieniacie. Ewentualnie jak nikt nic nie ma to burza mózgów.
Odpisz
19 grudnia 2019, 12:41
Mi kolega sam daje spisać
Odpisz
19 grudnia 2019, 10:25
Odpisz