Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Wilqu11

20 grudnia 2019, 01:51

lubię dyskutować o polityce czy jestem dziwny?

Avatar Pindol79

19 grudnia 2019, 19:22

Dlaczego żyjemy,dokąd zmierzamy,i najważniejsze pytanie...Gdzie parkują osoby pracujące w budkach na autostradzie. Tak wiele pytań,tak mało odpowiedzi...

Avatar tartak

19 grudnia 2019, 22:49

@Pindol79: żyjemy bo nie umarliśmy. Zmierzamy do nikąd. Parkują na parkingach

Avatar Graids

19 grudnia 2019, 19:05

Siedzę w szpitalu i dostałem lek który zwiększył mi chwilowo wadę do -3. Naprawdę chciałbym przeczytać tresc tego mema a nie mogę .-.

Avatar Soberker

19 grudnia 2019, 19:57

@Graids: Ja kiedyś też dostałem u okulisty jakieś poje**ne krople, przez które widziałem w 144p jakbym już i tak nie miał zje**nego wzroku.

Avatar Quickdry

19 grudnia 2019, 19:38

LET ME TAKE YOU DOWN, CAUSE I'M GOING TO
STRAWBERRY FIELDS

Avatar Nuzjn

19 grudnia 2019, 19:55

@Quickdry: nothing is real

Avatar Polalak

19 grudnia 2019, 19:13

Nic nie jest prawdziwe, wszystko jest dozwolone

Avatar
Konto usunięte

16 grudnia 2019, 16:14

Akurat ja jestem takim ziomkiem w klasie, lecz niestety nie mam nikogo kto byłby chętny na częste dyskusję ze mną *smutny odgłos*

Avatar Delfiniik

16 grudnia 2019, 16:14

czemu

Avatar
Konto usunięte

16 grudnia 2019, 16:16

@Delfiniik: Najczęściej większość z nich nie ma wyrobionego zdania na dany temat, mają w skrócie na to wywalone jajca, lub po prostu nie chcą

Avatar Lumii

16 grudnia 2019, 16:16

Ja mam podobnie, tylko że po dwóch wygranych dyskusjach na wosie nikt już nie chce ze mną dyskutować

Avatar Pracownik_Fundacji_SCP

16 grudnia 2019, 16:18

ja mam tak właśnie i też nie mam znikim do pogadania w klasie dlatego jest taki odludkiem

Avatar
Konto usunięte

16 grudnia 2019, 16:23

@Lumii: Ja jedynie lirycznie mam klepę z siostrą zakonną i nauczycielką WOK-u

Avatar Pracownik_Fundacji_SCP

16 grudnia 2019, 16:24

mam tak samo tylko...z woźnym

Avatar xXkuba22Xx

19 grudnia 2019, 19:13

u mnie dwóch kumpli z klasy zdaje filozofię na maturze, mimo że nawet nie mamy takiego przedmiotu

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar Derpsonv16
Dodane przez: Derpsonv16

Szokujące jak zmieniło się życie w Stanach przez 40 lat

Dobry sposób na spędzanie wolnego czasu

Dwa oblicza

To się nie może nie udać

Natychmiast grajcie lepiej, bo jak nie...

Zapraszamy

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka