To niemożliwe, ale nie dla mnie
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Deal życia
Należy się za piękne oczy
Kiedyś to był bardzo dobry serial
Fajnie że odpowiedzieli
Angielskie śmieszki
Tylko ty możesz rozwiązać tę sprawę Bob
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież23 lutego 2020, 19:32
hżomżdż
Odpisz
16 grudnia 2019, 17:11
fzhut
Odpisz
20 grudnia 2019, 11:44
@Skeleton_Clique: 5/5
Odpisz
19 grudnia 2019, 23:47
grzegrzuóka
Odpisz
19 grudnia 2019, 21:41
Bóg - Puk
Odpisz
19 grudnia 2019, 22:07
@edzio72: 3/3 czyli źle
Odpisz
19 grudnia 2019, 18:19
Pamiętamy, gdy w trzeciej klasie kolega przy tablicy napisał "słonice" chcąc napisać "słońce", a z nowszych (ten miesiąc) jest "sałatka szwedowska"
Odpisz
19 grudnia 2019, 19:43
@TheKotlet: co
Odpisz
19 grudnia 2019, 20:47
Moja klasa być taka cudna
(napisałam "pamiętamy", sory miało być w liczbie pojedynczej)
Odpisz
19 grudnia 2019, 20:49
@TheKotlet: Zakładam że coś koło 5 klasy podstawówki
Odpisz
19 grudnia 2019, 21:00
No, prawie
Szósta, ale i tak klasa poszła do szkoły rok wcześniej więc można liczyć jako piąta
Odpisz
19 grudnia 2019, 20:41
Żółć - zulc
Odpisz
19 grudnia 2019, 20:16
Piszę "kture" i mam problem z poprawnym zapisem dziękuję
Odpisz
19 grudnia 2019, 18:59
W moim gimnazjum był gość, który ponoć napisał łuć zamiast Łódź.
Odpisz
19 grudnia 2019, 18:20
Kórde udeżyłem sie w palca
Odpisz
19 grudnia 2019, 18:18
Ktyekk
Odpisz
16 grudnia 2019, 16:41
jakie to słowo?
Odpisz
16 grudnia 2019, 16:44
hsząszcz
Odpisz
16 grudnia 2019, 16:45
ja umiem jedno słowo całe zabłędzić, ale ono ma tylko 4 litery i nie ma aż 8 błędów
Odpisz
16 grudnia 2019, 16:48
@baarts: chrząszcz nie ma 5 liter tylko 5 głosek i to jest wiedza na poziom 2 klasy podstawówki
Odpisz
16 grudnia 2019, 16:55
@baarts: hszołszcz
Odpisz
16 grudnia 2019, 16:58
@Wilczy_Wladca: pokaż
Odpisz
16 grudnia 2019, 17:01
rzuf (jeśli ktoś jest głupi to to ma być żółw)
Odpisz
16 grudnia 2019, 17:17
znaczy, ja wiem tylko o takim, co już zapisał jako jiórz
Odpisz
16 grudnia 2019, 17:19
@CiemnoStrasznieUMnieWDomu: Jezu, przez chwilę myślałam, że ty to FarciaZ
Odpisz
16 grudnia 2019, 17:26
często mnie z nim mylą także xD
Odpisz
16 grudnia 2019, 20:13
o to chodzi ziomek nie bulversój się
Odpisz
16 grudnia 2019, 17:30
W gimnazjum, w klasie miałem typa, który robił błąd w swoim imieniu, ma na imię Kuba, pisał Kóba.
Odpisz
16 grudnia 2019, 20:02
@Kawento: mój kraj taki piękny...
Odpisz
16 grudnia 2019, 16:42
Czyli ja na kartkówkach z niemieckiego
Odpisz
16 grudnia 2019, 16:47
@McMocarz: To w pewnym sensie patriotyzm
Odpisz