Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Ynnarski

23 lutego 2020, 19:32

hżomżdż

Avatar Skeleton_Clique

16 grudnia 2019, 17:11

fzhut

Avatar Pawlito9090

20 grudnia 2019, 11:44

Avatar DeMajkel

19 grudnia 2019, 23:47

grzegrzuóka

Avatar edzio72

19 grudnia 2019, 21:41

Bóg - Puk

Avatar Peroczek

19 grudnia 2019, 22:07

@edzio72: 3/3 czyli źle

Avatar TheKotlet

19 grudnia 2019, 18:19

Pamiętamy, gdy w trzeciej klasie kolega przy tablicy napisał "słonice" chcąc napisać "słońce", a z nowszych (ten miesiąc) jest "sałatka szwedowska"

Avatar
Konto usunięte

19 grudnia 2019, 19:43

Avatar TheKotlet

19 grudnia 2019, 20:47

Moja klasa być taka cudna
(napisałam "pamiętamy", sory miało być w liczbie pojedynczej)

Avatar
Konto usunięte

19 grudnia 2019, 20:49

@TheKotlet: Zakładam że coś koło 5 klasy podstawówki

Avatar TheKotlet

19 grudnia 2019, 21:00

No, prawie
Szósta, ale i tak klasa poszła do szkoły rok wcześniej więc można liczyć jako piąta

Avatar Mati200416

19 grudnia 2019, 20:41

Żółć - zulc

Avatar
CzasNaBoczek

19 grudnia 2019, 20:16

Piszę "kture" i mam problem z poprawnym zapisem dziękuję

Avatar derwus

19 grudnia 2019, 18:59

W moim gimnazjum był gość, który ponoć napisał łuć zamiast Łódź.

Avatar Niepoprawnyloginihaslo

19 grudnia 2019, 18:20

Kórde udeżyłem sie w palca

Avatar MajnkraftAlusiek

19 grudnia 2019, 18:18

Ktyekk

Avatar
EverythingBlackk

16 grudnia 2019, 16:41

jakie to słowo?

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (8)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (8)
Avatar CiemnoStrasznieUMnieWDomu

16 grudnia 2019, 17:26

często mnie z nim mylą także xD

Avatar baarts

16 grudnia 2019, 20:13

o to chodzi ziomek nie bulversój się

Avatar Kawento

16 grudnia 2019, 17:30

W gimnazjum, w klasie miałem typa, który robił błąd w swoim imieniu, ma na imię Kuba, pisał Kóba.

Avatar Undercaper

16 grudnia 2019, 20:02

@Kawento: mój kraj taki piękny...

Avatar McMocarz

16 grudnia 2019, 16:42

Czyli ja na kartkówkach z niemieckiego

Avatar starmagedon

16 grudnia 2019, 16:47

@McMocarz: To w pewnym sensie patriotyzm

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar Kawento
Dodane przez: Kawento

Deal życia

Należy się za piękne oczy

Kiedyś to był bardzo dobry serial

Fajnie że odpowiedzieli

Angielskie śmieszki

Tylko ty możesz rozwiązać tę sprawę Bob

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka