Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Knietjan

27 sierpnia 2020, 20:56

Hiv+wszystkie choroby psychiczne+totalne spie**olenie= osoba która to napisała

Avatar panrybka

20 grudnia 2019, 17:15

boje sie jakie beda nasze dzieci

Avatar MatkaBoskaSowiecka

31 marca 2020, 19:46

@panrybka: Jak zrobić takie napisy?

Avatar panrybka

31 marca 2020, 22:59

@MatkaBoskaSowiecka: wpisz w wyszukiwarkę vaporwave text i wejdź w stronke lingojam, i wybierz czcionkę

Avatar MatkaBoskaSowiecka

31 marca 2020, 23:07

@panrybka: Dziękuję

Avatar Chenderella

17 grudnia 2019, 14:12

Ta osoba to wszystko to co jest obecnie modne. Zapomniała tylko wspomnieć, że słucha Billie Elish(nawet nie wiem jak się to pisze), ma depresję i jebe szkołę

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (34)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (34)
Avatar Chenderella

20 grudnia 2019, 20:52

@BloodyEyes: aaa, więc takiego kpopu słuchasz. Nah, ja ich bardzo rzadko słucham. Blackpink głównie dla tego że ich wszystkie piosenki są dosłownie w tym samym stylu. Mają dwa, jeden na wolne drugi na szybkie piosenki i to wszystko. A BTS już mi po prostu szkoda

Avatar BloodyEyes

20 grudnia 2019, 21:23

@Chenderella: no cóż, u mnie najwięcej bts

Avatar oaeiszko_chan

17 grudnia 2019, 15:19

Jestem otaku, znam różne, NAPRAWDĘ różne osoby... Ale to już przesada....

Avatar
Konto usunięte

19 grudnia 2019, 21:01

@oaeiszko_chan: *weebem

Avatar megadeth116

19 grudnia 2019, 21:29

pi******* weeb

Avatar oaeiszko_chan

20 grudnia 2019, 13:06

...
A ty wiesz że nie każdy otaku to weeb?

Avatar Andrzeju

19 grudnia 2019, 22:12

Ależ mnie wku*wiają osoby które mówią że są aspołeczne/nie lubią ludzi, a mają w pi**u znajomych z którymi co 5 minut gdzieś wychodzą. Albo jak ci taki powie że jest do dupy z matmy a dostaje same piątki i czwórki.

Avatar Nefral

19 grudnia 2019, 23:22

@Andrzeju: jak mowie ze jestem aspoleczny ale mam 6 znajomych na facebooku i nie wyszedlem z jaskini 2 miesiace to tez zle?

Avatar Yoda_MLG

Edytowano - 20 grudnia 2019, 10:06

@Andrzeju: ja jestem aspoleczny bo boję się poznawać nowych ludzi i gdy jest duzo ludzi. Boję się też kontaktu fizycznego z nowymi osobami i tak dopiero po kilku miesiącach mogę. Mam tak z 25 znajomych i w tym jakoś 2 przyjaciół. Mimo to 90% czasu spędzam sam i aktualnie cierpię z powodu samotność bo nie mogę w żaden sposób się zaspokoić w tym punkcie. Also pracuje w sklepie i często pomagam ludziom i to jest porażka ale robię to aby się przełamać

Avatar
Konto usunięte

17 grudnia 2019, 13:48

Materiał na jejaka

Avatar Szczur00

19 grudnia 2019, 22:14

nie chcę jej tu

Avatar Kyoko1278

20 grudnia 2019, 06:21

ładne profilowe

Avatar Kyoko1278

20 grudnia 2019, 06:20

Co tu się odchajzerowiło

Avatar Blaylock1

20 grudnia 2019, 01:06

Ja już swoje odje**łem w poprzednim tego typu poście więc teraz nawet nie będę zaczynać.

Avatar komzler

19 grudnia 2019, 20:21

"mn" "lb" naprawde tak ciezko napisac "mnie" i "lubia"? ....

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (4)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (4)
Avatar komzler

19 grudnia 2019, 23:15

@kolkav5: dziękuję Pawle

Avatar Sam_Dagon

20 grudnia 2019, 00:19

@kolkav5: zapomniałeś o ź

Avatar ChickenOnRaft

19 grudnia 2019, 22:24

Avatar Szczur00

19 grudnia 2019, 22:07

Porzygałem się

Avatar kroljanjulian

19 grudnia 2019, 21:54

Pragnę dodać, że to wiadomość wysłana tak jakby z perspektywy OPa

Avatar Abalella

19 grudnia 2019, 21:43

Po tym samobójstwo stało się dla mnie znacznie bardziej zrozumiałe

Avatar tegoniktniewie

19 grudnia 2019, 21:33

Po przeczytaniu tego w końcu nauczyłem się wiązać supły i przywiązywać je do sufitu

Avatar a1b2c3d4

19 grudnia 2019, 21:11

Zabijcie to zanim złoży jaja!!!!!

Avatar ten_od_pizzy

19 grudnia 2019, 21:28

@a1b2c3d4: *zabijcie to zanim założy konto na jeja

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

To się nie może nie udać

Nie są aż takie pyszne

To będzie bolało

Cóż za brak szacunku

Były nóżki, nie ma nóżek

Dobrze czasem się oderwać

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka