Bo w każdej klasie jest taki Czesio
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Brawo za czujność!
A jednak zrobili to w ten sposób
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
To się nie może nie udać
Przerwa na herbatkę
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież12 sierpnia 2022, 13:27
Czesio, Bartek, Dawid... Co za różnica
Odpisz
6 sierpnia 2016, 13:46
Czesio, Damian... Co z różnica!
Odpisz
14 marca 2017, 19:52
*odkopuje stary komentarz* "Dałmian" Skisłam, poproszę słoik!
Odpisz
14 marca 2017, 20:04
O ku*wa, jeden z moich pierwszych komentarzy :D
Odpisz
14 marca 2017, 20:27
No, widzisz jak głęboko kopałam? :D
Odpisz
18 czerwca 2017, 18:15
*odkop* Ja też :D
Odpisz
21 listopada 2017, 19:04
@Ashley12c: i ja
Odpisz
16 sierpnia 2018, 22:16
200iq
Odpisz
27 listopada 2018, 17:31
a ja po prostu zabłądziłem...
Odpisz
27 listopada 2018, 20:59
@Avcio01: zdarza się
Odpisz
27 listopada 2018, 21:18
@Avcio01: To masz Problem
Odpisz
2 marca 2019, 11:30
odkopik
Odpisz
2 marca 2019, 15:25
zakopik
Odpisz
8 marca 2016, 14:16
Dawid!
Odpisz
22 lutego 2016, 20:20
u mnie nieborek
Odpisz
30 grudnia 2015, 17:03
u mnie w klasie TO JA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odpisz
22 maja 2015, 15:32
u mnie jest taki Natanel
ma dziwne imię :/
Odpisz
10 października 2015, 21:10
@julaxddd: Co dziwne?! Ja mam na drugie Nataniel
Odpisz
18 października 2015, 11:45
Natanel nie Nataniel
Odpisz
18 października 2015, 17:53
@Solony_Tost: Brawo!!! Ale podobne...
Odpisz
15 października 2015, 01:57
U mnie jest Karol :)
Odpisz
18 września 2013, 19:07
W każdej klasie jest zombie z kawałkiem mózgu na wierzchu?
Odpisz
Edytowano - 25 stycznia 2015, 12:22
@NieMaKota: Nie,w każdej klasie jest taki pokręcony człowiek. U nas takim jest Tomek
(imię zmienione).
Odpisz
Edytowano - 4 marca 2014, 12:46
Heh , to jest cała moja klasa
Uświadomiłem sobie że napisałem że moja klasa to Horda Debilnych Zombie
Odpisz
18 września 2013, 17:21
to jest dawid *********
Odpisz
13 września 2013, 21:18
To ja :3
Odpisz
14 września 2013, 12:35
Jesteś zombie? ;_;
Odpisz
14 września 2013, 13:24
@lufca: A żebyś wiedział
Odpisz
14 września 2013, 13:25
Rdzyń zombie? Co się dzieje na tym świecie .-.
Odpisz
14 września 2013, 13:26
@lufca: Nie rdzyń, tylko rdzyń-zombie-człowiek-płatnyzabójca-klon
Odpisz
14 września 2013, 13:27
Jebłem .-.
Odpisz
14 września 2013, 13:30
@lufca: ._________. Brzózka
Odpisz
14 września 2013, 13:31
A ja jestem Domo, i chvj .-.
Odpisz
14 września 2013, 16:00
@lufca: A jo wim jak KuBaK wyglonda :33333
Odpisz
14 września 2013, 16:00
@KlauDusSia666: Interesujące .-.
Odpisz
18 września 2013, 14:56
@KlauDusSia666: Ok, wiesz, ALE MIAŁAŚ NIKOMU NIE MÓWIĆ >:( No dobra, ale jak to opublikujesz to znajdę i zabiję :D (i dostanę za to kasę BD)
Odpisz
18 września 2013, 15:25
ja tylko powiedzialam nie dodalam .-.
Odpisz
18 września 2013, 16:50
@lufca: Kaszk.
Odpisz
18 września 2013, 16:49
Mosia.
Odpisz
18 września 2013, 15:59
lepiej bym tego nie ujął
Odpisz
18 września 2013, 14:45
Nie .
Odpisz
18 września 2013, 12:36
Potwierdzam.
Odpisz