Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Nie idź!
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Niegrzeczny Oskarek
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Nie zadzieraj z bobrami
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież15 grudnia 2012, 16:33
przecież to kanguro-tygrys jest jeszcze 2x gorszę wtedy bo kangur może na ciebie skoczyć i udusić a tygrys oderwać głowę i wydłubać mięso !!! fajne ale jeśli by istaniało coś takiego to wolałbym się z tym nigdy nie spotkać :O
Odpisz
20 maja 2011, 20:20
super
5/5
jaki słodki... XD
Odpisz
20 października 2012, 16:44
@Piramida99: ta..dopóki nie znajdziesz się w jego klatce
Odpisz
22 maja 2011, 08:52
nom.. słodki :D
Odpisz
19 maja 2011, 19:34
@KonikArabski: Ale takiego nie chciałbyś spotkać;)
Odpisz
19 maja 2011, 19:18
@Neko - walnęłaś sobie nick oznaczający "kot" po Japońsku a męczą cię koty... Czy tylko ja w tym widzę lekki paradoks??
Odpisz
17 maja 2011, 19:04
heh 5/5 i do ulu
Odpisz
17 maja 2011, 18:32
5/5 i do ulu
Odpisz
17 maja 2011, 17:46
Neko_ a ty mnie męczysz ...
a co do fotki to 5/5 i do ulu. kocham koty
Odpisz
17 maja 2011, 16:57
3/5 , męczą mnie koty...
Odpisz
17 maja 2011, 16:03
"5/5 i do ulu" - to to, co tygrysy lubią najbardziej xD
Odpisz
17 maja 2011, 15:56
mój kot tak staje gdy usłyszy coś ciekawego xD
Odpisz
17 maja 2011, 13:20
tak wyglada moj pies kiedy chce papu ^^ hahahahaha 5/5
Odpisz
17 maja 2011, 13:13
dobre 5/5 i do ulu
Odpisz
17 maja 2011, 12:39
heh dobre 5/5
Odpisz
17 maja 2011, 12:39
Dobre,4/5
Odpisz