Oczywiście mowa o tych najgłośniejszych
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Ostry ten sędzia
Niezniszczalne
To się nie może nie udać
Dobrze czasem się oderwać
Trochę to nie fair wobec pozostałych
Lekko nie będzie
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież15 marca 2021, 13:03
myślę, że-
RATUNKU ON MA INNE ZDANIE TO FASZYSTA TO GW@ŁT
Odpisz
10 października 2022, 15:39
@Spider007: jedno to nie jest drugie.
Ta patologia chyba specjalnie myli pojęcia i definicje.
Odpisz
22 grudnia 2019, 12:48
Oczywiście mowa o feminazistkach, nie feministkach
Odpisz
22 grudnia 2019, 14:34
@darcus: O obu
Odpisz
22 grudnia 2019, 20:37
@darcus: No nie wiem one mówią że są feministkami, a wiadomo że jesteś tym, czym się czujesz
szach mat
Odpisz
22 grudnia 2019, 22:08
@baarts: Wcale nie szach mat, bo to tak nie działa. Feministka to nie płeć.
Odpisz
23 grudnia 2019, 15:13
@darcus: Nie, mylisz się, nie chodzi tylko o płeć, tu chodzi że możesz być kim chcesz, bo to nikomu przecież nie szkodzi, jeżeli chcesz się nazywać feministką, to nią jesteś, bo komu to szkodzi?
to była parafraza faktycznej sytuacji a raczej jej przebiegu
Odpisz
23 grudnia 2019, 17:12
@baarts: Aaach, no tak
Więc jestem teraz prezydentem Tadżykistanu, bo co to komu szkodzi?
Odpisz
23 grudnia 2019, 20:27
@darcus: No ku*wa mówię że to lewactwo tak twierdzi, nie ja i to była parafraza.
Odpisz
23 grudnia 2019, 22:04
@baarts: To chyba obracamy się w innych środowiskach
Odpisz
24 grudnia 2019, 09:56
@darcus: No mówi to mężczyzna zapewne nie młodszy niż 17 lat z kucykiem pony na avatarze takie ad persona
ale to nie ma znaczenia, chyba że mieszkasz w stanach zjednoczonych bo nie mówimy o kolegach tylko o np. lewaku z zachodu
Odpisz
24 grudnia 2019, 10:28
@baarts: NIGDY
Nie nazywaj mnie mężczyzną
NIGDY
Odpisz
24 grudnia 2019, 14:00
@darcus: to jak mam nazywać? napisało mi że użytkownik odpisał na mój komentarz?
Odpisz
24 grudnia 2019, 16:06
@baarts: Użytkownik =/= mężczyzna
Odpisz
24 grudnia 2019, 16:14
@darcus: no nie wiem jak kobieta to jest napisane że użytkowniczka
Odpisz
24 grudnia 2019, 16:18
@baarts: Kobietą też mnie nie nazywaj.
Odpisz
24 grudnia 2019, 17:18
@darcus: to czym jesteś?
Odpisz
24 grudnia 2019, 17:45
@baarts: Człowiekiem.
Odpisz
24 grudnia 2019, 17:53
@darcus: jakiej płci?
Odpisz
24 grudnia 2019, 20:22
@baarts: Nie wiem.
Odpisz
24 grudnia 2019, 21:06
@darcus: no to uznajmy że mężczyzna
Odpisz
24 grudnia 2019, 21:09
@baarts: Nie. Nie mam problemów z rodzajnikami, ale nie będę tolerował nazywania mnie mężczyzną.
Odpisz
Edytowano - 25 grudnia 2019, 20:32
@darcus: no to jak nazywać?
Jako rzecz?
Odpisz
25 grudnia 2019, 21:23
@baarts: Człowiekiem
Odpisz
25 grudnia 2019, 22:06
@darcus: czyli nie posiadasz płci?
a posiadasz imię?
Odpisz
25 grudnia 2019, 22:45
@baarts: W papierach posiadam oba, gwoli ścisłości, ale nie identyfikuję się z żadnym z nich.
Odpisz
22 grudnia 2019, 12:36
Nie obronisz się bo nie
Odpisz
22 grudnia 2019, 10:50
Ostatnio jedna dziewczyna biła się z patusem i ja mówię do swoich kolegów (już po walce) że z logicznego punktu widzenia jeśli feministki żądają równouprawnienia, to znaczy, że można je bić. I ona to usłyszała i zaczęła na mnie krzyczeć że jestem idiotą itp.
Odpisz
22 grudnia 2019, 11:11
widocznie ta dziewczyna nie jest feministką
Odpisz
Edytowano - 22 grudnia 2019, 11:37
w zasadzie to niezależnie od płci, atakowanie ludzi jest zabronione.
Odpisz
22 grudnia 2019, 11:49
@Przemek572: czemu? Feministki nie żądają równych obowiązków tylko równych przywilejów, a bicie nie należy do przywilejów więc raczej tego by nie chciała, gdyby kobieta nie była feministką, to nie wyzywałaby, tylko np. sprostowała że nie jest feministką i nie dąży do tego itd. bo komentarz był w nawiązaniu o sytuację w której ona brała udział.
Odpisz
Edytowano - 22 grudnia 2019, 11:52
@baarts: Po przeczytaniu waszych komentarzy wnioskuję, iż mam zj#bany punkt widzenia. Dziękuję.
Odpisz
22 grudnia 2019, 10:45
Feminazistki*
Odpisz
22 grudnia 2019, 11:50
@Hejter_: feministki*
Odpisz
18 grudnia 2019, 11:57
daj szablon op
Odpisz
18 grudnia 2019, 11:59
@Tymek590: proszę
Odpisz
18 grudnia 2019, 12:37
ありがとう
Odpisz
18 grudnia 2019, 12:54
@Tymek590: Пожалуйста, компаньон
Odpisz
18 grudnia 2019, 11:55
Lub uderzeniem
Odpisz