Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Spider007

15 marca 2021, 13:03

myślę, że-
RATUNKU ON MA INNE ZDANIE TO FASZYSTA TO GW@ŁT

Avatar SMOKwDZBANIE

10 października 2022, 15:39

@Spider007: jedno to nie jest drugie.
Ta patologia chyba specjalnie myli pojęcia i definicje.

Avatar darcus

22 grudnia 2019, 12:48

Oczywiście mowa o feminazistkach, nie feministkach

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (21)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (21)
Avatar baarts

25 grudnia 2019, 22:06

@darcus: czyli nie posiadasz płci?

a posiadasz imię?

Avatar darcus

25 grudnia 2019, 22:45

@baarts: W papierach posiadam oba, gwoli ścisłości, ale nie identyfikuję się z żadnym z nich.

Avatar kolbuch

22 grudnia 2019, 12:36

Nie obronisz się bo nie

Avatar
Konto usunięte

22 grudnia 2019, 10:50

Ostatnio jedna dziewczyna biła się z patusem i ja mówię do swoich kolegów (już po walce) że z logicznego punktu widzenia jeśli feministki żądają równouprawnienia, to znaczy, że można je bić. I ona to usłyszała i zaczęła na mnie krzyczeć że jestem idiotą itp.

Avatar Przemek572

22 grudnia 2019, 11:11

widocznie ta dziewczyna nie jest feministką

Avatar Noxen

Edytowano - 22 grudnia 2019, 11:37

w zasadzie to niezależnie od płci, atakowanie ludzi jest zabronione.

Avatar baarts

22 grudnia 2019, 11:49

@Przemek572: czemu? Feministki nie żądają równych obowiązków tylko równych przywilejów, a bicie nie należy do przywilejów więc raczej tego by nie chciała, gdyby kobieta nie była feministką, to nie wyzywałaby, tylko np. sprostowała że nie jest feministką i nie dąży do tego itd. bo komentarz był w nawiązaniu o sytuację w której ona brała udział.

Avatar
Konto usunięte

Edytowano - 22 grudnia 2019, 11:52

@baarts: Po przeczytaniu waszych komentarzy wnioskuję, iż mam zj#bany punkt widzenia. Dziękuję.

Avatar Hejter_

22 grudnia 2019, 10:45

Feminazistki*

Avatar baarts

22 grudnia 2019, 11:50

@Hejter_: feministki*

Avatar Tymek590

18 grudnia 2019, 11:57

daj szablon op

Avatar
Konto usunięte

18 grudnia 2019, 11:59

@Tymek590: proszę

Avatar Tymek590

18 grudnia 2019, 12:37

ありがとう

Avatar
Konto usunięte

18 grudnia 2019, 12:54

@Tymek590: Пожалуйста, компаньон

Avatar KubiXator

18 grudnia 2019, 11:55

Lub uderzeniem

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Ostry ten sędzia

Niezniszczalne

To się nie może nie udać

Dobrze czasem się oderwać

Trochę to nie fair wobec pozostałych

Lekko nie będzie

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka