Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar
ZiemiaJestPlaska

6 stycznia 2021, 23:22

To uczucie gdy sobie zdasz sprawę że ten obrazek ma już dwa lata a masz wrażenie że widziałaś go wczoraj xdd
Zamierzam tu wrócić za rok ;D

Avatar Bniomin

20 sierpnia 2022, 23:05

nie wróciłeś

Avatar Antonio331

21 grudnia 2019, 18:14

O, mam z tym zdjęcie.

Avatar Damond

21 grudnia 2019, 19:57

@Antonio331: wyszedłeś ślicznie <3 idziemy tam ponownie w poniedziałek jeśli dalej będzie?

Avatar Antonio331

22 grudnia 2019, 00:03

@Damond: Jasneee

Avatar
Ustar3

18 grudnia 2019, 20:36

mm mm Majonez Kielecki mm mm

Avatar jaronek

18 grudnia 2019, 20:44

only mosso or winiary

Avatar
Ustar3

18 grudnia 2019, 20:55

Avatar Towarzysz777

19 grudnia 2019, 00:49

Kielecki górą

Avatar
Konto usunięte

21 grudnia 2019, 16:27

kielecki>winiary

Avatar Nefral

Edytowano - 21 grudnia 2019, 16:33

tesknie za kieleckim. jak ktos z polski do mnie przyjedzie to kaze mu przywiezc majonez, bo ten zapakowany jak ketchup jest ochydny a innego nie ma •-•

Avatar
Konto usunięte

21 grudnia 2019, 17:04

@Nefral: mowisz o kieleckim w butelce?

Avatar bulazpasztetem

21 grudnia 2019, 17:24

ochyda jak ch*j

Avatar
Ustar3

21 grudnia 2019, 17:25

@bulazpasztetem: To dław się nim dalej

Avatar bulazpasztetem

21 grudnia 2019, 17:26

dzienki Ustar3

Avatar
Ustar3

21 grudnia 2019, 17:29

@bulazpasztetem: Luzik mordeczko
Zero spiny

Avatar bulazpasztetem

21 grudnia 2019, 18:59

dokladnie

Avatar Asystent_Google

21 grudnia 2019, 19:07

Majo Majo?

Avatar Nefral

21 grudnia 2019, 19:46

zeby to chociaz kielecki byl.

Avatar PapaSteryd

21 grudnia 2019, 22:16

@Nefral: ja tam wolę swój domowy robić, ale majonezem firmy Kania nie pogardze

Avatar Mikrus19

21 grudnia 2019, 17:46

Nie bierz się za nią. Skoro uważa, że jakiś metal jest lepszy niż Majonez Kielecki, znaczy, że nie jest ciebie warta

Avatar ALKATRAZ

21 grudnia 2019, 16:09

Czemu zawsze się mówi, że zimno jak w kieleckim ?

Avatar kuba5028

21 grudnia 2019, 16:23

@ALKATRAZ: bo tam jest zimno mi się wydaje

Avatar
Konto usunięte

21 grudnia 2019, 17:45

@ALKATRAZ: Pójdziesz na dworzec główny to się dowiesz :D

Avatar didujakaskemm

21 grudnia 2019, 16:37

ja pie**ole ci kielczanie wszędzie wj***** ten swój ch*jowy majonez

Avatar
Krzakoslaw

18 grudnia 2019, 21:02

Z kołem młyńskim.

Avatar
Konto usunięte

18 grudnia 2019, 20:32

A ja szukam takiej co by robiła z majonezem

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

To się nie może nie udać

Dobrze czasem się oderwać

Brawo za czujność!

Cel namierzony

Fajnie że odpowiedzieli

Papierowa szkoła posting

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka