Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Grojd9

26 grudnia 2019, 22:36

ja np. gram w minecrafta do dziś chociaż co niektóry cwaniak by powiedział że to stara gra chociaż cały czas dochodzą nowe aktualizację, znam jednego, gra w Brawl Stars, jak dla mnie śmieciowa gra, powiedziałem mu że gram w minecrafta, ten powiedział że KIEDYŚ grał ale się ZNUDZIŁ . A ostatnio nowa wersja wyszła! możesz mi prosto w ryj powiedzieć że gra w którą gram jest słaba, ale ja i tak zagrywam się w nią godzinami

Avatar MajnkraftAlusiek

26 grudnia 2019, 00:39

Ostatnio aktywny: 7 lat temu.

Avatar FrytekYT

23 grudnia 2019, 01:45

No zupełnie jak ja, ale mamy już 2019, odrodzenie Minecrafta i znowu ludzie w jego grają i wreszcie nie gram sam

Avatar snajpercat

22 grudnia 2019, 19:58

This is so sad can we get 500 strzałek w górę?

Avatar
LenoPat

18 grudnia 2019, 21:30

Woah! Mem z piesełem! Czuję się jakoś świeżo po tych wszystkich jodełach

Avatar snajpercat

22 grudnia 2019, 19:55

woah! Jacek soplica! czuję się tak świeżo po tych wszystkich księdzach robakach!

Avatar FluttershyIsNOTaDoormat

22 grudnia 2019, 17:38

I came here to laugh, not to feel...

Avatar XMartiQszteinX

22 grudnia 2019, 17:10

A ja tam sobie gram w simsy

Avatar BLUEBLOOD

18 grudnia 2019, 21:57

LoL zły Minecraft dobry
Nie no ale na serio, nie można caly czas grać w jedną grę bo się szybko znudzi, a smutny pieseł może po prostu pójść z nimi zagrać w lola a nie być obrażoną pi**ą, bo nie chce z nim kolega cały czas grać

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (8)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (8)
Avatar Dykta

22 grudnia 2019, 14:16

@Last_Chance: Grajcie i dajcie grać innym, każdy ma inne gusta i powinno się to szanować, a nie od razu wyzywać kogoś, bo "Ej, on gra w to, a nie w tamto, ale idiota". Jeżeli nie potraficie tego zrozumieć, jesteście amebami umysłowymi. (Nie tyczy to się tylko gier)

Avatar BLUEBLOOD

22 grudnia 2019, 14:20

@HopeYoureFine: Do Minecrafta trzeba lepszego neta niż do Lola xd

Avatar NesquikBoi

22 grudnia 2019, 13:32

Miałem tak samo :(

Avatar
Konto usunięte

22 grudnia 2019, 13:13

Co by było bez Csa

Avatar Tajdeus

Edytowano - 22 grudnia 2019, 12:59

Kiedyś grałem w Minecrafta. Potem przerzuciłem się na LoLa, przy którym pozostałem całe lata.
Obecnie wróciłem do Mincerafta. Niech to służy za przykład.

Avatar rumcajschr

19 grudnia 2019, 08:34

Znalazłem kiedyś filmik, w którym ukazane są idealne warunki do grania w Minecrafta

Avatar Tomix1809

19 grudnia 2019, 00:12

Bez kitu miałem dziś taką sytuację że grałem w mc z kuzynem parę minut a potem powiedział że mu się znudziło i poszedł grać z kumplem w monopoly online

Avatar
Konto usunięte

18 grudnia 2019, 21:42

F

Avatar LubieTostyPL

18 grudnia 2019, 21:40

hahaha pieseł smutny hahaha beka w ch*j no

Avatar mr2005vc

19 grudnia 2019, 00:16

komentarz obrazkowy

Avatar snajpercat

22 grudnia 2019, 14:23

@LubieTostyPL: no XD LOLOLOLOLOL LE ŚMIESZNE CIEKAWI MNIE NASTĘPNY MEM Z PIESEŁEM MOŻE ZNOWU ( 1000 raz z pie**olonego rzędu) BĘDZIE SMUTNY

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Mało znany szczegół

Pozdrawiam świetliki

Dobrze czasem się oderwać

Pilne

Nie idź!

Nigdy na to nie wpadną

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka