Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Szybki jak błyskawica
Pozdrawiam świetliki
Rel
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież19 grudnia 2019, 11:26
W ten sposób Maryla zapewniła TVP, a więc także Polsce, istnienie do końca świata. Cóż za patriotyzm.
Choć Szatan wywinie się z tej umowy tak, że po prostu ześle koniec świata szybciej.
Odpisz
19 grudnia 2019, 11:39
@Mijak: Wielga Bolzga od Atlantyku po Pacyfik
Odpisz
19 grudnia 2019, 13:02
@Mijak: Szatan nie ma na celu zesłania końca świata.
Odpisz
19 grudnia 2019, 13:16
@jacek1s: Teraz już ma, bo pozwoli mu to ominąć umowę którą zawarł z Marylą.
Odpisz
19 grudnia 2019, 13:27
@Mijak: Szatan zna bardziej przyjazne ścieżki dla ludzkości niż wymordowanie Ziemi, bo zawarł umowę. To jest bardziej w stylu Jahwe.
Odpisz
20 grudnia 2019, 12:01
@jacek1s: Tak, wszyscy wiemy że Jahwe to kawał drania, ale to nie oznacza że Szatan jest miły i dobry.
Odpisz
20 grudnia 2019, 15:55
@Mijak: Bo nie jest, Szatan nienawidzi głupoty i nie ma oporów przed tym by karcić tych, którzy nie zasługują na jego miłość, ale również nie poświęca im swojej uwagi zbyt długo.
Odpisz
14 stycznia 2020, 16:52
@jacek1s: Satanizm nie jest prawdziwy
Odpisz
14 stycznia 2020, 17:09
Regie Satanas! Ave Satanas!
Odpisz
14 stycznia 2020, 17:14
@jacek1s: dobra nie trolluj
Jak jesteś ateistą to satanizm jest głupota do kwadratu, bo skoro nie iwerzysz w bóstwa, szczególnie osobowe, to czemu masz wierzyć w jeszcze bardziej osobowe diabły XD
Odpisz
14 stycznia 2020, 17:55
Satanizm nie uznaje bóstw
Odpisz
14 stycznia 2020, 20:25
@jacek1s: Tak zdaję sobie sprawę że sataniści nioe wieża w rzeczywistości w szatana itd. (przy czym słyszałem ze to wiele odłamów jest)
Odpisz
14 stycznia 2020, 20:30
No to przeczytaj swój wcześniejszy komentarz.
Odpisz
15 stycznia 2020, 15:00
@jacek1s: Tak przyznaje że jest sprzecność
Odpisz
21 grudnia 2019, 08:08
Widziałem tego mema, miesiąc temu na youtube. (U Kacpra Rietza)
Odpisz
21 grudnia 2019, 08:13
@YuniorHack: fajnie
Odpisz
21 grudnia 2019, 09:18
@YuniorHack: ja też
Odpisz
22 grudnia 2019, 08:39
@YuniorHack: za co tyle strzałek w dół?
Odpisz
22 grudnia 2019, 15:49
@YuniorHack: kłódka na komentarz mówiący prawde(ochrona przed debilizmem)
Odpisz
19 grudnia 2019, 12:07
Odpisz
21 grudnia 2019, 13:00
@QWERTIOX:
Odpisz
19 grudnia 2019, 11:59
Odpisz
21 grudnia 2019, 13:01
@QWERTIOX:
Odpisz
19 grudnia 2019, 11:26
A było,było,było
Odpisz
19 grudnia 2019, 11:22
Coś za coś
Odpisz