Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Nigdy na to nie wpadną
A, okej
Można, tylko trzeba wstawać rano
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Nie są aż takie pyszne
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież20 grudnia 2019, 10:21
Ja przyszedłem tylko dlatego że miałem ciasto przynieść, gdyby nie to to by mnie nie było. Gorzej na wigilii być nie mogło
Odpisz
26 grudnia 2019, 21:46
@krzyychu: a ja powiem że lubię te wigilie
Odpisz
19 grudnia 2019, 19:41
To ja jutro
Odpisz
Edytowano - 19 grudnia 2019, 20:20
@Matrex2213: ja tż
Odpisz
19 grudnia 2019, 21:31
@ZSRRBall: Ja też
Odpisz
19 grudnia 2019, 23:38
@Matrex2213: A ja nie, bo barszcz trzeba wchłonąć
Odpisz
20 grudnia 2019, 17:58
@rumcajschr: Nosz japierdziele. Podpalonego paluszka wrzucili do barszczu
Odpisz
20 grudnia 2019, 15:29
U mnie na wigilii klasowej robiliśmy turniej we wpi***alaniu margaryny xD
Odpisz
20 grudnia 2019, 14:06
dziś była u mnie
a mogłem se w domu zostać, moi ziomki też w domach pozostawali, a nauczyciel mnie wziął na konfrontacje z patusem
Odpisz
20 grudnia 2019, 14:05
U nas z napojów i jedzenia zrobili kociołek panoramiksa, po czym zrobili zrzutkę 50 zł dla tego kto go wypije.
Odpisz
20 grudnia 2019, 13:58
Ja tam pozytywnie do tego nastawiony jestem no i gicik fajnie bylo
Odpisz
20 grudnia 2019, 12:01
Wyniosłem trzy butelki, krakersy i jakieś cuksy
Odpisz
20 grudnia 2019, 11:51
U nas sie grało na switchu i jadło żarcie z kfc
Odpisz
20 grudnia 2019, 11:33
Właśnie to robie xd
Odpisz
20 grudnia 2019, 10:45
Przyszedłem dlatego, że nie było mnie 2 tygodnie i kupiłem wylosowanej koleżance z ławki prezent
Odpisz
20 grudnia 2019, 10:05
True
Odpisz
19 grudnia 2019, 19:32
To ja wczoraj
Odpisz