memy
Dodaj komentarz obrazkowy
Ważne informacje:
13 grudnia 2020, 14:16
Eryk popchnął Mikołaja który upadając rozlał swój piętnasty kubeczek barszczu
Odpisz
Edytowano - 24 grudnia 2019, 04:20
U mnie jakiś chłopak się pożygał a później picie wylał, jakby się upił bimbru dziadka ku*wa
24 grudnia 2019, 00:24
U nas wyleciało picie przez okno
23 grudnia 2019, 23:48
My jedliśmy na serwetkach
Edytowano - 23 grudnia 2019, 20:33
Ten wszystkowidzący chłopak: Ku*wa, Zuźka co ty robisz! Ta dziewczyna: Zamknij sie! Przygłup i klaun w jednym: nO WyLauO śE Dzieciak z autyzmem: Eeeeoo
23 grudnia 2019, 20:16
Tak, coca cole jeszcze było potem wszystko lepkie
23 grudnia 2019, 18:59
nie
23 grudnia 2019, 18:40
U mnie sie soki lały Duzo soku
23 grudnia 2019, 18:30
U mnie cały barszcz wylali
23 grudnia 2019, 18:24
To i tak lepsze niż kiedy ktoś zaczyna dosypywać sobie do coli takiego gówna jak paluszki, a potem się dziwi, że rzyga
23 grudnia 2019, 17:55
U mnie było dużo napojów ale każdy zapomniał o przyniesieniu kubków i każdy po prostu pił z butelki
23 grudnia 2019, 17:41
Ja niechcący porwałem kawałek obrusu papierowego :v
23 grudnia 2019, 17:10
To ja
23 grudnia 2019, 15:57
My na wigili oglądaliśmy pierwszy odcinek Wiedźmina i nawet wychowawcy się spodobał.
23 grudnia 2019, 16:57
@Psychiczny_Typ: Tor Lara - WIEŻA JASKÓŁKI
23 grudnia 2019, 15:59
U nich przynajmniej było co pić
Dołącz screena
Komentarze
Odśwież13 grudnia 2020, 14:16
Eryk popchnął Mikołaja który upadając rozlał swój piętnasty kubeczek barszczu
Odpisz
Edytowano - 24 grudnia 2019, 04:20
U mnie jakiś chłopak się pożygał a później picie wylał, jakby się upił bimbru dziadka ku*wa
Odpisz
24 grudnia 2019, 00:24
U nas wyleciało picie przez okno
Odpisz
23 grudnia 2019, 23:48
My jedliśmy na serwetkach
Odpisz
Edytowano - 23 grudnia 2019, 20:33
Ten wszystkowidzący chłopak: Ku*wa, Zuźka co ty robisz!
Ta dziewczyna: Zamknij sie!
Przygłup i klaun w jednym: nO WyLauO śE
Dzieciak z autyzmem: Eeeeoo
Odpisz
23 grudnia 2019, 20:16
Tak, coca cole jeszcze było potem wszystko lepkie
Odpisz
23 grudnia 2019, 18:59
nie
Odpisz
23 grudnia 2019, 18:40
U mnie sie soki lały
Duzo soku
Odpisz
23 grudnia 2019, 18:30
U mnie cały barszcz wylali
Odpisz
23 grudnia 2019, 18:24
To i tak lepsze niż kiedy ktoś zaczyna dosypywać sobie do coli takiego gówna jak paluszki, a potem się dziwi, że rzyga
Odpisz
23 grudnia 2019, 17:55
U mnie było dużo napojów ale każdy zapomniał o przyniesieniu kubków i każdy po prostu pił z butelki
Odpisz
23 grudnia 2019, 17:41
Ja niechcący porwałem kawałek obrusu papierowego :v
Odpisz
23 grudnia 2019, 17:10
To ja
Odpisz
23 grudnia 2019, 15:57
My na wigili oglądaliśmy pierwszy odcinek Wiedźmina i nawet wychowawcy się spodobał.
Odpisz
23 grudnia 2019, 16:57
@Psychiczny_Typ: Tor Lara - WIEŻA JASKÓŁKI
Odpisz
23 grudnia 2019, 15:59
U nich przynajmniej było co pić
Odpisz