Dlatego właśnie do kont w grach/na stronach internetowych mam jedno hasło, a do FB i emaila na które zwykle rejestruję te konta mam inne hasła. Nawet jak to do wszystkiego przestanie działać to zawsze mogę odzyskać te konta przez email albo Facebooka
Komentarze
Odśwież23 grudnia 2019, 20:03
WolnapolSka002
Macie 5 minut :)
Odpisz
23 grudnia 2019, 20:09
@Kryfon: ku*wa przeczytałem to 5 minut po opublikowaniu
Odpisz
23 grudnia 2019, 20:20
zmieniłem po 3
Odpisz
23 grudnia 2019, 20:41
@Kryfon: jeszcze gorzej
Odpisz
21 grudnia 2019, 08:36
Dlatego właśnie do kont w grach/na stronach internetowych mam jedno hasło, a do FB i emaila na które zwykle rejestruję te konta mam inne hasła. Nawet jak to do wszystkiego przestanie działać to zawsze mogę odzyskać te konta przez email albo Facebooka
Odpisz
Edytowano - 23 grudnia 2019, 20:24
@Martix_Love: Ej, to nie jest głupie.
Odpisz
23 grudnia 2019, 20:37
@Polish_Soldier:
Jakby było głupie to bym tak nie robiła
Odpisz
23 grudnia 2019, 20:39
@Martix_Love:
Odpisz
21 grudnia 2019, 01:08
Tak to bywa jak się ma uniwersalne hasło do wszystkiego.
Odpisz
23 grudnia 2019, 20:23
@NorseWarrior: Wszystko ma swoje plusy i minusy.
Odpisz
23 grudnia 2019, 20:06
Też tak robię
Odpisz
21 grudnia 2019, 01:02
Odpisz