Stany muszą się wyróżniać jednostkami
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Nigdy na to nie wpadną
Trochę to nie fair wobec pozostałych
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Jakby trochę nie fair
Brawo za czujność!
Angielskie śmieszki
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież25 grudnia 2019, 19:27
a co mają zamiast Litrów?
Odpisz
25 grudnia 2019, 19:38
galony chyba
Odpisz
25 grudnia 2019, 20:45
@M_ateo_1: śmieszne jest to, że galons oznacza szubienicę
Odpisz
25 grudnia 2019, 22:03
@sliwak2001: czemu?
Odpisz
25 grudnia 2019, 22:19
@sliwak2001: W: *Gallows to szubienica, nie szerz głupot.
Odpisz
26 grudnia 2019, 11:04
@renamon: kuźwa, jedna literka, sorka
Odpisz
27 grudnia 2019, 13:47
@sliwak2001: W: *Tak naprawdę to dwie, ale nie rzucasz się agresywnie jak większość poprawionych osób, więc już się przestanę czepiać.
Odpisz
27 grudnia 2019, 13:50
@renamon: ech... Moje 68% z próbnej matury rozszerzonej z anglika klasyfikuje mnie jako średniaka, więc się nie rzucam, tylko staram się nauczyć czegoś nowego
Odpisz
27 grudnia 2019, 13:56
@sliwak2001: W: Nie przejmuj się, ważne, że chcesz się rozwijać. Jak zawsze jak chcesz podwyższyć swój poziom z potocznego języka polecam znaleźć jakiś serial albo youtubera anglojęzycznego i najpierw oglądać z napisami a potem coraz bardziej próbować bez nich :3
Odpisz
26 grudnia 2019, 02:35
Szablon?
Odpisz
26 grudnia 2019, 00:25
Km/h
Odpisz
25 grudnia 2019, 20:01
@M_ateo_1: dzięki
Odpisz
21 grudnia 2019, 21:07
Ej, a szablon może być bez flagi?
Odpisz
25 grudnia 2019, 19:28
już ktoś wysłał
Odpisz
21 grudnia 2019, 20:56
Zastanawiam się nad tym ,,L" co to miało być?
Odpisz
21 grudnia 2019, 20:57
to ma oznaczać "Litr"
Chyba...
Odpisz
21 grudnia 2019, 20:57
Litr może
Odpisz
21 grudnia 2019, 20:58
@Pracownik_Fundacji_SCP: Okej, dzięki wam obydwu
Odpisz
25 grudnia 2019, 19:12
@Pracownik_Fundacji_SCP: Tak, litr bo tutaj w USA są pieprzone galony
Odpisz
21 grudnia 2019, 21:04
Można prosić szblon?
Odpisz
21 grudnia 2019, 21:08
@oaeiszko_chan:
Odpisz
21 grudnia 2019, 21:10
@Skryty_Skryba: A bez flagi?
Odpisz
21 grudnia 2019, 21:13
@oaeiszko_chan: To nie mam
Odpisz
21 grudnia 2019, 21:14
@Skryty_Skryba: oke
Odpisz
21 grudnia 2019, 21:18
@oaeiszko_chan:
Odpisz
21 grudnia 2019, 21:29
@Sergiusz1234: dziękuję, dobry jejaku. niech ci bożydar wynagrodzi.
Odpisz
21 grudnia 2019, 20:55
Można szablon?
Odpisz
21 grudnia 2019, 21:18
@janektoziomal:
Odpisz
21 grudnia 2019, 20:56
Ten mały na pierwszym kadrze jest uroczy.
Odpisz