Czy grudzień w ogóle się wydarzył?
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
Niezniszczalne
Hobby dla faceta
Dobrze czasem się oderwać
Rel
Kiedyś to był bardzo dobry serial
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież23 grudnia 2019, 17:30
Usrane święta mam ich dość. Dosyć pracy dla ludzi bez mózgów którzy mają zbyt wysokie ego
Odpisz
23 grudnia 2019, 17:49
@DHF1232: jesteś kolejnym ebenesterem scrooge'em
Odpisz
Edytowano - 24 grudnia 2019, 00:24
@Nikodem8378: ale to prawda że ludzie polegają na tych co muszą siedzieć w pracy i męczyć się bo komuś się nie chce czegoś w domu zrobić, poza tym nic nie zyskuję a tylko tracę pieniądze na te głupie prezenty
Wracam do domu po piąteczku w pracy a tu proszę! sobota i niedziela do pracy a potem co? poniedziałek i następny piątek też i prawdopodobnie sobota jeszcze niech mnie w sylwestra wezmą
(bo taki mieli plan)
Odpisz
27 grudnia 2019, 12:17
@DHF1232: podobnie jak ja, czym się zajmujesz?
Odpisz
Edytowano - 28 grudnia 2019, 03:14
@rinnegan: Pracuję w cukierni
Odpisz
25 grudnia 2019, 23:28
w ogóle nie czuje tych świąt.
Odpisz
23 grudnia 2019, 17:18
i wtedy się orientujesz że nie masz prezentu dla nikogo z rodziny na wigilię
Odpisz
23 grudnia 2019, 22:17
@PIKSELPRO: Ja na szczęście mam, ale chyba im jeb*ę tym prezentem w twarz i wyjdę xD
Odpisz
23 grudnia 2019, 23:01
@QueenBlood: a czemuż chcesz używać criticala na swej familii Szanowny jejaku?
Odpisz
24 grudnia 2019, 10:54
@jejacz25: Typowe problemy przedświąteczne. "A bo nie zjeżdżasz w tym roku hurr durr" - Tego typu
Odpisz
Edytowano - 24 grudnia 2019, 11:17
@QueenBlood: wspólczucie me zatem przyjmij Szanowny jejaku...
...i tego żołwia z Meksyku:
(wybacz jakość)
Odpisz
24 grudnia 2019, 12:51
@jejacz25: A dziękuje!
Odpisz
24 grudnia 2019, 01:11
Dzisiaj tak w sm patrząc więc radujmy się. Wesołych świąt
Odpisz
24 grudnia 2019, 00:19
To już dzisiaj. Wesołych świąt!
Odpisz
24 grudnia 2019, 00:05
To dlatego że mamy ku*wa 13°
Odpisz
23 grudnia 2019, 17:57
kiedyś to były swiata teraz w ogóle tego nie czuje
Odpisz
23 grudnia 2019, 19:28
@StalkeR7830: też tak odczuwam. Co może być przyczyną?
Odpisz
Edytowano - 23 grudnia 2019, 19:42
@Maly_modelarz15: U mnie jest średnio 10 stopni na plusie za dnia. Ta "zima stulecia" nie pomaga zbytnio wczuć się w atmosferę.
Odpisz
23 grudnia 2019, 20:56
@Maly_modelarz15: w dodatku wielka akcja komercyjna na konsumpcję
Odpisz
23 grudnia 2019, 21:32
@AurelionSol: no właśnie oni i globalne ocieplenie psują to najbardziej :/
Odpisz
23 grudnia 2019, 21:46
@Maly_modelarz15: może po prostu dorastamy i widzimy ze wszystko nie jest tak kolorowe
Odpisz
23 grudnia 2019, 22:08
@StalkeR7830: to jest też tak, że im starsi jesteśmy, tym szybciej zdaje się płynąć czas, bo jeżeli sześciolatek myśli o jednym roku, to wydaje mu się to dużo, w końcu to 1/6 jego życia. Jeżeli 90ciolatek myśli o jednym roku, to wydaje mu się to mało, bo to jak kropla w morzu.
Odpisz
23 grudnia 2019, 01:23
O kurde to już jutro
Odpisz
23 grudnia 2019, 21:17
@Punpun: No nie za bardzo.
Odpisz
23 grudnia 2019, 21:16
Do wszystkich piszących, że to jutro:
Wigilia =/= Boże Narodzenie
Odpisz
23 grudnia 2019, 19:31
*teraz jutro
Odpisz
23 grudnia 2019, 18:36
W sensie jutro?
Odpisz
22 grudnia 2019, 16:34
to prawda, akurat grudzień przeminął mi najszybciej z pośród wszystkich miesięcy
Odpisz
22 grudnia 2019, 22:25
nie tylko tobie
Odpisz
23 grudnia 2019, 16:32
mi też
Odpisz
23 grudnia 2019, 16:58
mi nie tylko grudzień
Odpisz
22 grudnia 2019, 16:00
Patrząc za okno myślę że jest październik
Odpisz
23 grudnia 2019, 16:37
@Damond: ja też
Odpisz
23 grudnia 2019, 16:57
@Damond: ja 3 dni temu w połodnie myślą) em że jest 15 kwietnia a nie 20 grudnia
Odpisz
23 grudnia 2019, 16:56
Błond właśnię że jutro (orto specjalne)
Odpisz
23 grudnia 2019, 16:47
To smutne że jako dzieciak, grudzień był zasraną wiecznością a teraz czuję się jakby go nie było
Odpisz