Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar DHF1232

23 grudnia 2019, 17:30

Usrane święta mam ich dość. Dosyć pracy dla ludzi bez mózgów którzy mają zbyt wysokie ego

Avatar Nikodem8378

23 grudnia 2019, 17:49

@DHF1232: jesteś kolejnym ebenesterem scrooge'em

Avatar DHF1232

Edytowano - 24 grudnia 2019, 00:24

@Nikodem8378: ale to prawda że ludzie polegają na tych co muszą siedzieć w pracy i męczyć się bo komuś się nie chce czegoś w domu zrobić, poza tym nic nie zyskuję a tylko tracę pieniądze na te głupie prezenty
Wracam do domu po piąteczku w pracy a tu proszę! sobota i niedziela do pracy a potem co? poniedziałek i następny piątek też i prawdopodobnie sobota jeszcze niech mnie w sylwestra wezmą
(bo taki mieli plan)

Avatar rinnegan

27 grudnia 2019, 12:17

@DHF1232: podobnie jak ja, czym się zajmujesz?

Avatar DHF1232

Edytowano - 28 grudnia 2019, 03:14

@rinnegan: Pracuję w cukierni

Avatar RandomZInternetu

25 grudnia 2019, 23:28

w ogóle nie czuje tych świąt.

Avatar PIKSELPRO

23 grudnia 2019, 17:18

i wtedy się orientujesz że nie masz prezentu dla nikogo z rodziny na wigilię

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (3)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (3)
Avatar jejacz25

Edytowano - 24 grudnia 2019, 11:17

@QueenBlood: wspólczucie me zatem przyjmij Szanowny jejaku...
...i tego żołwia z Meksyku:
(wybacz jakość)

Avatar QueenBlood

24 grudnia 2019, 12:51

@jejacz25: A dziękuje!

Avatar Graids

24 grudnia 2019, 01:11

Dzisiaj tak w sm patrząc więc radujmy się. Wesołych świąt

Avatar
Konto usunięte

24 grudnia 2019, 00:19

To już dzisiaj. Wesołych świąt!

Avatar szyper2006

24 grudnia 2019, 00:05

To dlatego że mamy ku*wa 13°

Avatar StalkeR7830

23 grudnia 2019, 17:57

kiedyś to były swiata teraz w ogóle tego nie czuje

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (4)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (4)
Avatar StalkeR7830

23 grudnia 2019, 21:46

@Maly_modelarz15: może po prostu dorastamy i widzimy ze wszystko nie jest tak kolorowe

Avatar Maly_modelarz15

23 grudnia 2019, 22:08

@StalkeR7830: to jest też tak, że im starsi jesteśmy, tym szybciej zdaje się płynąć czas, bo jeżeli sześciolatek myśli o jednym roku, to wydaje mu się to dużo, w końcu to 1/6 jego życia. Jeżeli 90ciolatek myśli o jednym roku, to wydaje mu się to mało, bo to jak kropla w morzu.

Avatar Punpun

23 grudnia 2019, 01:23

O kurde to już jutro

Avatar Slenderowiec2012

23 grudnia 2019, 21:17

@Punpun: No nie za bardzo.

Avatar Slenderowiec2012

23 grudnia 2019, 21:16

Do wszystkich piszących, że to jutro:
Wigilia =/= Boże Narodzenie

Avatar Internetowymedrzec

23 grudnia 2019, 19:31

*teraz jutro

Avatar Big_Chungus

23 grudnia 2019, 18:36

W sensie jutro?

Avatar
Konto usunięte

22 grudnia 2019, 16:34

to prawda, akurat grudzień przeminął mi najszybciej z pośród wszystkich miesięcy

Avatar Dargwid

22 grudnia 2019, 22:25

nie tylko tobie

Avatar Ceglak17207

23 grudnia 2019, 16:32

mi też

Avatar Nokia_701

23 grudnia 2019, 16:58

mi nie tylko grudzień

Avatar Damond

22 grudnia 2019, 16:00

Patrząc za okno myślę że jest październik

Avatar c12345

23 grudnia 2019, 16:37

@Damond: ja też

Avatar Nokia_701

23 grudnia 2019, 16:57

@Damond: ja 3 dni temu w połodnie myślą) em że jest 15 kwietnia a nie 20 grudnia

Avatar Nokia_701

23 grudnia 2019, 16:56

Błond właśnię że jutro (orto specjalne)

Avatar snajpercat

23 grudnia 2019, 16:47

To smutne że jako dzieciak, grudzień był zasraną wiecznością a teraz czuję się jakby go nie było

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Pyrkon pewnie też łączy ludzi

Niezniszczalne

Hobby dla faceta

Dobrze czasem się oderwać

Rel

Kiedyś to był bardzo dobry serial

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka