Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Najbardziej realistyczny spośród modów
Ostry ten sędzia
Fajnie że odpowiedzieli
Phi!
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Północne Węgry
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież22 lutego 2022, 07:54
Co 40sekund jedna osoba
Odpisz
4 listopada 2021, 18:30
@KontoUsunięte: em czy 4 miechy to mało czy dużo i ile to wyszło?
Odpisz
6 sierpnia 2015, 13:13
I dobrze, niech k*rwa skaczą i tną się jak chcą, mam to w dupie
Odpisz
15 września 2013, 16:13
Kłamstwo... Co pół minuty ktoś popełnia samobójstwo, a nikt chyba nie czytał tego cztery minuty ; _ ;
Odpisz
15 września 2013, 17:22
Skąd wiesz? :D
Może ktoś sylaby składał? :D
Odpisz
17 września 2013, 18:47
@Psuja34: Rozkładał na czynniki pierwsze i analizował i sprawdzał pochodzenie każdej litery ;_;
Odpisz
17 września 2013, 18:54
@Ostry0014: czyli prawdziwy polonista. :D
Ew. informatyk jak zapisywał to potem systemem binarnym. :P
Odpisz
17 września 2013, 21:00
Hehehe ... a w chinach co kilka sekund rodzi się dziecko ... Przypadek ? Nie sądzę :D
Odpisz
17 września 2013, 21:30
@Psuja34: Hahaha i to jest porządne zajęcie na cały dzień! :D
Odpisz
17 września 2013, 21:37
@Ostry0014: Wow, ty to musisz mieć ciekawe życie osobiste wnioskuje. :D
Odpisz
18 września 2013, 19:00
@Psuja34: Hahah zostanę sułtanem i będę miał Harem ;_;
Odpisz
18 września 2013, 19:01
@Ostry0014: A co to ma do rzeczy? xD
Odpisz
19 września 2013, 18:08
@Psuja34: Bóg jeden wie ;_; Pierwsze co mi do łba wpadło D:
Odpisz
19 września 2013, 18:29
@Ostry0014: Jak aj bym miał harem... to ludzie by nie uwierzyli co tam trzymam. xD
Odpisz
19 września 2013, 21:03
@Psuja34: Psy i koty? ;_;
Odpisz
20 września 2013, 14:02
@Ostry0014: Nie. :|
Odpisz
20 września 2013, 15:47
@Psuja34: Żyrafy, nosorożce i lwy? Tak na hardcora? ;_;
Odpisz
20 września 2013, 18:16
@Ostry0014: Żadne zwierzęta!xd
Odpisz
21 września 2013, 09:55
@Psuja34: To może kosmici? ;-;
Odpisz
21 września 2013, 15:07
@Ostry0014: To zależy, jak wyglądający kosmici. xD
Odpisz
22 września 2013, 18:37
@Psuja34: Jak w Ufoooo Pornoooo ;_;
Odpisz
22 września 2013, 19:35
@Ostry0014: Biedny dziecko, coś ty oglądał. :|
Odpisz
23 września 2013, 13:51
@Psuja34: Kumple mi to włączyli... mówili, że moja mina była bezcenna ;_;
Odpisz
23 września 2013, 15:51
@Ostry0014: A później odgrywaliście pewnie filmik na żywo. :P
Odpisz
23 września 2013, 16:35
@Psuja34: Nie ;_: Nie jesteśmy gejami... chyba D: Ale nie! ;_;
Odpisz
23 września 2013, 16:59
@Ostry0014: Chyba? xD
Zróbcie sobie testy na orientacje. xD
Odpisz
24 września 2013, 14:08
@Psuja34: Nie... wolę nie wiedzieć ;-;
Odpisz
24 września 2013, 14:17
@Ostry0014: Aaa, rozumiem, czyli raz to raz to wolisz. xD
Odpisz
24 września 2013, 14:29
@Psuja34: Niee! Spadaj! ;-; Jestem hetero! D:
Odpisz
24 września 2013, 14:49
@Ostry0014: A przed chwilą, mówiłeś że nie wiesz. :P
Ale ok, oszukuj się dalej. xD
Odpisz
25 września 2013, 15:21
@Psuja34: Fuuuuu... dobra wiesz co... spłoń ;-;
Odpisz
25 września 2013, 15:24
@Ostry0014: Na stosie? :D
Już mnie chcieli palic ze niby w myślach czytam. xD
Btw. może przejdziemy na priva zamiast tutaj spamować. :P
Odpisz
25 września 2013, 15:45
@Psuja34: No doooobra ;-;
Odpisz
24 września 2013, 21:46
O jeju O_o
Odpisz
17 września 2013, 20:26
Było ale nie mam inka
Odpisz