Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Można, tylko trzeba wstawać rano
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
To będzie bolało
Rel
Ładne rzeczy
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież28 grudnia 2019, 12:26
Co to za białe coś. To sie chyba nazywało śni... sień.. nie, kurde no zapomniałem.
Odpisz
27 grudnia 2019, 19:21
Ja dziś czekam na przystanku i nagle takie małe drobinki śniegu zaczynają padać i ch*j po minucie przestają...
Warszawa jakby ktoś pytał
Odpisz
28 grudnia 2019, 10:41
@Mr_Quicky: może styropian. Bo cieplutko jest ostatnio tak że prawie wiosna
Odpisz
28 grudnia 2019, 12:03
@TheVellox46: Okolice 0°C to cieplutko?
Odpisz
27 grudnia 2019, 22:21
Jaki jest oryginalny obrazek z którego powstał ten mem?
Odpisz
28 grudnia 2019, 10:10
poszukaj na KnowYourMeme
Odpisz
27 grudnia 2019, 21:47
ja bym to zrobił że...
SYNEK:dziadku, dziadku znalazłem zdj jakiegoś pana *ghost z COD*.kto to jest/był?
DZIADEK:SIADAJ!
OPOWIEM CI PEWNĄ HISTORIE
Odpisz
27 grudnia 2019, 20:59
Tęsknie za śniegiem
Odpisz
24 grudnia 2019, 09:41
Mimo że jest grudzień i okres świąteczny ja nadal ma wrażenie że jest listopad
Odpisz
24 grudnia 2019, 09:53
@Pracownik_Fundacji_SCP: październik*
Odpisz
24 grudnia 2019, 09:58
@LanTuFri123: *straszdziernik
Odpisz
24 grudnia 2019, 16:01
@Pracownik_Fundacji_SCP: listopad... Raczej połowa września bo wtedy było podobnie... Nie wiem jak Was, ale mnie taki stan rzeczy coraz bardziej przeraża...
Odpisz
24 grudnia 2019, 17:13
@Madzia2594: mi się podoba może jakiś koniec świata będzie
Odpisz
27 grudnia 2019, 20:37
@Tomix1809: *piździernik
Odpisz
27 grudnia 2019, 19:38
Dziadku my to takie robimy na kompiuterach
Odpisz
24 grudnia 2019, 11:46
Witaj pisku pustyni
Odpisz
24 grudnia 2019, 10:09
W Styczniu tego roku w Finlandii były rekordowe opady.
Odpisz
24 grudnia 2019, 09:40
globalnego ocieplenia nie ma
Odpisz
24 grudnia 2019, 09:41
@Ajgorak: zapomniałeś o "/s"
Odpisz
Edytowano - 24 grudnia 2019, 09:46
@Ajgorak: Australia dosłownie teraz, kiedy to mówisz:
Odpisz
24 grudnia 2019, 09:57
Ale w Australii teraz jest lato i to trochę normalne, że się u nich pali, tylko nienormalna jest wielkość tych pożarów
Odpisz
28 grudnia 2019, 08:40
@Ajgorak: jest
Wulkany itd. Produkują ciepło i temperatura się zmienia
Natomiast to co mówią te komuchy z UE i inne eko zj***
Nie jest prawdą! To nie z naszego powodu i chcą nas okraść
Odpisz
24 grudnia 2019, 09:41
Cieszę się że nie ma śniegu
Odpisz
24 grudnia 2019, 09:46
@Crln_7: Ja też bym się cieszył bo nie lubię śniegu aczkolwiek to psuje cały świąteczny klimat :/
Odpisz
24 grudnia 2019, 09:55
@JohnyHibiskus: świąteczny klimat skończył się już parę dobrych lat temu
Odpisz
24 grudnia 2019, 09:41
Już wkrótce
Odpisz