Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar thorin13

23 grudnia 2023, 01:19

Dlatego najlepsze święta to bez tej patologii i samemu

Avatar ALKATRAZ

Edytowano - 27 grudnia 2019, 13:51

zu mnie jest tak ci roku, tylko z tym, że nie mam babci i prezentów

Avatar darcus

27 grudnia 2019, 13:30

POLACTWO, ZGURWISYNY

Avatar Atomlitu

27 grudnia 2019, 13:03

U mnie święta to była jedna wielkanocne alkoholowa libacja z ojcem i matką w roli głównej. Generalnie nie polecam xd

Avatar JaBezTrybu

27 grudnia 2019, 13:00

U mnie matka zawsze krzyczała razem z babcią i nigdy na ojca, ale zawsze na mnie i mojego brata

Avatar Xenomorph12

27 grudnia 2019, 12:54

U mnie nie było kłótni. Za to było rzucanie talerzami i walka na noże.
Zajebiste święta 10/10

Avatar BudowniczyMakaronu

24 grudnia 2019, 14:54

Nienawidzę świąt

Avatar rumcajschr

24 grudnia 2019, 14:56

@BudowniczyMakaronu: Zamknij się Scrooge

Avatar Antonio331

24 grudnia 2019, 15:04

@BudowniczyMakaronu: Dzisiaj w nocy odwiedzą cię trzy duchy.. zaraz powinienem to powiedzieć wczoraj. ;(

Avatar BudowniczyMakaronu

24 grudnia 2019, 15:05

@Antonio331: spoko, jeden pewnie dziadka bo matka się na mnie wydarła że to 11 rocznica jego śmierci jak sobie zacząłem słuchać muzyki

Avatar toster77

27 grudnia 2019, 12:21

@BudowniczyMakaronu: i jak było?

Avatar CiemnoStrasznieUMnieWDomu

24 grudnia 2019, 14:47

u mnie jest rozpie**ol, bo mama się obraziła, że nie złożyliśmy jej życzeń na imieniny i że tata kupił gramofon, który się nie mieści nigdzie XD

Avatar CiemnoStrasznieUMnieWDomu

24 grudnia 2019, 15:15

@CiemnoStrasznieUMnieWDomu: aktualizacja, zmieścił się, ale nie da się otworzyć okna, więc stonks*2

Avatar kubarum19

25 grudnia 2019, 12:58

@CiemnoStrasznieUMnieWDomu: twoja mama ma na imię ewa?

Avatar CiemnoStrasznieUMnieWDomu

25 grudnia 2019, 13:33

@kubarum19: Blisko, Ewelina

Avatar kubarum19

25 grudnia 2019, 15:34

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

To by wystarczyło

Phi!

To będzie bolało

To się nie może nie udać

Totalnie

Jakby trochę nie fair

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka