I ja życzę Wam Wesołych Świąt, Jejacy!
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Najbardziej realistyczny spośród modów
Powodzenia
Totalnie
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Papierowa szkoła posting
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież10 kwietnia 2020, 23:56
Ależ szczęśliwy
Odpisz
24 grudnia 2019, 23:27
Przez takie memy jak ten moja broda wilgotnieje od łez wzruszenia.
Odpisz
26 grudnia 2019, 10:14
@KufelMleka: Nie kłam
Nie masz brody
Odpisz
26 grudnia 2019, 10:30
@darcus: Spójrz na jego avatar i pomysl jeszcze raz nad tym co napisales
Odpisz
26 grudnia 2019, 10:42
@Noteus: Spójrz na mój avatar i pomyśl jeszcze raz o tym co napisałeś
Odpisz
26 grudnia 2019, 11:00
@darcus: Spójrz na mój avatar i pomysl nad tym co myslisz
Odpisz
26 grudnia 2019, 11:29
@darcus: Noszę brodę, użytkowniku małej wiary.
Odpisz
Edytowano - 26 grudnia 2019, 11:48
@KufelMleka: pics or it didn't happen
Odpisz
26 grudnia 2019, 12:26
@Cotosiestanelo: Masz tu mą czarnoksięską brodę, kolejny niedowiarku.
Odpisz
26 grudnia 2019, 13:57
@KufelMleka: nie musze chyba mówić jak dostojnie wyglądasz, czarnoksiężniku
Odpisz
26 grudnia 2019, 14:23
@Cotosiestanelo: Nie musisz, gdyż azali przeto tedy wiem.
Odpisz
26 grudnia 2019, 15:37
@KufelMleka: To nie ty
Odpisz
26 grudnia 2019, 15:43
@darcus: Bardziej nie zdradzę swojej tożsamości niż wysyłając zdjęcie w goglach spawalniczych i w kapturze. Na dobrą sprawę jestem dość anonimowy w Internecie i mógłbym być samym Krzysztofem Jarzyną podającym się za jakiegoś brodacza. Więc daruj swoje niedowiarstwo albo uwierz w mą brodę.
Odpisz
26 grudnia 2019, 15:57
@KufelMleka: Nie
Odpisz
26 grudnia 2019, 18:31
@KufelMleka: kiedy zgolisz brode ?
Odpisz
26 grudnia 2019, 18:51
@yanusze: Gdy Pan Bóg osobiście mi rozkaże, bo tak to nie żadnej do tego władnej instancji.
Odpisz
Edytowano - 26 grudnia 2019, 15:50
Szkoda że ja nie mogę się tak chillować.
Odpisz
26 grudnia 2019, 11:58
Ciepło mi się na serduszku zrobiło <3
Odpisz
26 grudnia 2019, 11:03
WESOŁYCH ŚWIĄT
Odpisz
26 grudnia 2019, 10:52
Rzadki świąteczny pepe, daj 5 w 6s bo inaczej już nigdy nie dostaniesz prezentu.
Odpisz
25 grudnia 2019, 12:02
co jest nie tak z tym kocykiem
Odpisz
24 grudnia 2019, 22:58
Nawzajem
Odpisz