Więcej informacji w podrzucę komentarzach
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Kiedyś to był bardzo dobry serial
Tacy to pożyją
Drewniany kominek
Młodzi gniewni
Lekko nie będzie
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież27 października 2025, 14:00
F
Odpisz
26 grudnia 2019, 20:25
Do takich świat należy
Odpisz
30 sierpnia 2024, 12:33
@ALKATRAZ: F, Czekanie na odpisanie alkatraza, kom 5
Odpisz
26 grudnia 2019, 00:24
O strzelaninie i akcji zatrzymania strzelca
Odpisz
26 grudnia 2019, 00:25
O pojawieniu się w książce pod zmienionym imieniem
Odpisz
26 grudnia 2019, 20:06
Komentarz tylko po to żeby wyszło na góre
Odpisz
27 grudnia 2019, 00:28
@Ten_tamten: powtarzam tą procedurę
Odpisz
25 maja 2020, 14:45
@chomusuke: ja również
Odpisz
9 czerwca 2020, 08:42
@orzech39: nie trzeba powtarzać, ale powtarzam procedurę >:D
Odpisz
26 kwietnia 2021, 18:16
@Bearner: procedura powtórzona
Odpisz
26 kwietnia 2021, 20:14
@faketerminator1779: powtarzam jeszcze raz
Odpisz
8 sierpnia 2021, 07:44
@Bearner: powtarzam procedurę
Odpisz
8 sierpnia 2021, 09:00
@DRAGON_POLSKA: przyjąłem, bez odbioru
Odpisz
28 grudnia 2019, 18:30
F
Odpisz
27 grudnia 2019, 12:02
Odpisz
27 grudnia 2019, 11:04
F
Odpisz
26 grudnia 2019, 00:26
A wiecie kto nie został mistrzem Jedi?
Odpisz
26 grudnia 2019, 00:27
@Krzyniu: wszystkie młodziki wymordowane przez Anakina
Odpisz
26 grudnia 2019, 00:28
technicznie poprawne
Odpisz
26 grudnia 2019, 00:31
@Krzyniu: Ten kto nie kupił rurki PCV
Odpisz
26 grudnia 2019, 00:33
@Krzyniu: napewno nie ty bo biles zbuja rura
Odpisz
26 grudnia 2019, 00:43
@Krzyniu: Anakin, hehe a wiecie czemu? Bo zniszczył cały zakon
Odpisz
26 grudnia 2019, 21:29
@mkus29: Niemcy, proszę Pana
Odpisz
26 grudnia 2019, 21:17
F dla bohatera
Odpisz
26 grudnia 2019, 20:52
Odpisz
Edytowano - 26 grudnia 2019, 20:29
FFFFFF
FF
FFFFFF
FF
FF
Odpisz
26 grudnia 2019, 10:55
FFFFF
F
FFF
F
F
Odpisz
26 grudnia 2019, 00:31
star trek lepszy bo dem robil parodie, a robil parodie gwiezdnych wojen? no wlasnie
pogrom
Odpisz
26 grudnia 2019, 00:41
Lego star wars, holiday special, internaci też biorą udział, a Star Trek w ogóle żyje?
Odpisz
26 grudnia 2019, 00:41
no już nie żyje bo kapitan umarł ogladales ty w ogole ostatni odcinek?
Odpisz
26 grudnia 2019, 00:51
Żyje, zrobili ostatnio serial o Picardzie i w ogóle chyba film jakiś nowy planują
Odpisz
26 grudnia 2019, 09:42
chodziło o społeczność
Odpisz
26 grudnia 2019, 20:28
Pogrom to jest wtedy kiedy masz 47 w dół, ja daje w dół i z 47 robi się 50
Odpisz
26 grudnia 2019, 23:55
@Mr_Quicky: ktoś wie dlaczego ?
Odpisz
27 grudnia 2019, 16:18
„kto robił parodię gwiezdnych wojen?” DAMN a wiesz czym są np. „Gwiezdne jaja"? I nie tylko bo jak kliknąłem na jedną parodie sw na yt to później miałem spam innymi na stronie głównej. Parodię może prawie każdy zrobić i jest parodia prawie każdego, nawet całego znanego uniwersum.
Odpisz