Wygląda na to, że zimy nie będzie
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
To by wystarczyło
Deal życia
Nie tym razem, nie po tym co robiłeś z betoniarką
Pilne
Nieuczciwa ocena
Trzeba brać osobną torbę
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież28 grudnia 2019, 20:35
Przybywam z przyszłości:Jest zima.I to taka niezła.
Odpisz
28 grudnia 2019, 21:10
@Simciakk: a napewno przybyłes z tej linii czasowej?
Odpisz
28 grudnia 2019, 21:20
@Simciakk: z dalekiej przyszłości*
Odpisz
28 grudnia 2019, 23:26
@TrueStoryGuy: teraz to ty zrobiłeś błąd w komentarzu
Odpisz
29 grudnia 2019, 11:36
@ten_od_pizzy: Nie wiem o co chodzi, ale się cieszę.
Odpisz
29 grudnia 2019, 11:38
@TrueStoryGuy: poprawiłeś go na to samo co napisał. On napisał "z dalekiej przyszłości" a ty go poprawiłeś "z dalekiej przyszłości" czyli napisałeś to samo.
Odpisz
29 grudnia 2019, 12:33
@ten_od_pizzy: Napisał z przyszłości. ja dopisałem dodatkowo dalekiej.
Odpisz
28 grudnia 2019, 19:13
5903427830012
Odpisz
28 grudnia 2019, 19:57
@uehwn63635: co
Odpisz
28 grudnia 2019, 20:36
@NesquikBoi: coś się stało xd
Odpisz
28 grudnia 2019, 20:37
@NesquikBoi: a tak w ogóle jestem tu nowy!
Odpisz
28 grudnia 2019, 20:39
@NesquikBoi: a i jeszcze takie pytanko , jakieś aplikację pobieram i jak już zrobiłem mema i chcę udostępnić na jeja to się nie da
Odpisz
28 grudnia 2019, 21:09
@uehwn63635: Musisz przez stronę internetową
Odpisz
28 grudnia 2019, 20:51
Jak się patrzy na pogodę za oknem to te reklamy mają nawet sens.
Odpisz
26 grudnia 2019, 01:37
dzieki za tlumaczenie
Odpisz
26 grudnia 2019, 01:47
nei ma za co m00rdeczkk
Odpisz
28 grudnia 2019, 20:01
admin przyciął niestety
Odpisz
28 grudnia 2019, 20:01
ej xddd próbowałem kliknąć w tą strzałkę ale ja nie da się xddd ciekawe czemu
Odpisz
28 grudnia 2019, 19:52
pędzi wręcz
Odpisz
28 grudnia 2019, 19:49
Sorry że piszę tutaj, ale powie mi ktoś czy jest opcja na profilu żeby zobaczyć wszystkie swoje prywatne rozmowy prowadzone z innymi użytkownikami?
Odpisz
26 grudnia 2019, 01:37
pewnie zrobił na wiosne i teraz udaje ze w zime
Odpisz
26 grudnia 2019, 01:37
nie.
Odpisz
26 grudnia 2019, 01:38
@Azkis: przekonales mnie, to musialo powstac na zime
Odpisz
26 grudnia 2019, 01:38
@Azkis: 10 minut temu przeglądałem sobie losowe
Odpisz
26 grudnia 2019, 01:39
@Azkis: wrzuc cos do poczekalni a nie losow
Odpisz
26 grudnia 2019, 02:15
@Azkis: No to reklamy też miałeś losowe, musiałeś trafić na wiosenną /s
Odpisz
28 grudnia 2019, 19:26
@Azkis: a ja teraz przeglądam
Odpisz
28 grudnia 2019, 19:22
Myślałem że ten mem ma 478 strzałek
Odpisz
26 grudnia 2019, 11:41
Mi ciągle puszczają reklamy na Spotify o tym że idą wakacje xD.
Odpisz
26 grudnia 2019, 01:40
Wesołych świąt
Odpisz
26 grudnia 2019, 02:14
@Auuuu: Nawzajem
Odpisz
26 grudnia 2019, 01:43
Pytania proszę
Odpisz
26 grudnia 2019, 01:44
@GeneralDespacito: What, you egg?
Odpisz
26 grudnia 2019, 01:45
@rozwalgo: [stabs him]
Odpisz
26 grudnia 2019, 01:59
@rozwalgo: you are a saucy boy
Odpisz